Isana Hair, Locken Schaummfestiger (Pianka do loków)

Isana Hair, Locken Schaummfestiger (Pianka do loków)

Pianka Isana dzięki pielęgnującym witaminom i filtrom UV sprawia, że loki stają się sprężyste a fryzura pozostaje na długo utrwalona.

Cena: ok. 5zł / 150ml

Nigdy więcej

Skuszona opiniami na wizażu i ceną dorwałam tą piankę w promocji w Rossmannie. Niestety bardzo mnie wtedy rozczarowała, ale postanowiłam jej dać drugą szansę. Myślałam, że jej złe działanie to wina moich zniszczonych włosów. Niestety włosy są już w dobrym stanie, a pianka nadal tylko im szkodzi!

Plusy:
+ tania
+ łatwo dostępna (Rossmann)
+ wydajna
+ przyjemny zapach
+ nie skleja włosów

Minusy:
- bardzo słabo podkreśla skręt
- wysusza i obciąża włosy

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobra

Jedna z 3 pianek do loków na rynku która jest coś warta. Jest ona na trzecim miejscu jak dla mnie ale cenę ma najlepszą i czasem ją kupuję jak jest na promocji. Tak czy siak pianka to jak dla mnie najważniejszy produkt do włosów bez niego mam beznadziejne napuszone siano także pianka do podstawa a ta jest całkiem niezła a cenę to już w ogóle ma najlepszą :)

Ulubiona

Nie rozumiem czemu ta pianka ma tyle złych opinii bo uważam, że jest świetna!

PLUSY:
- bardzo tania (6 zł w promocji 4zł),
- ładne i poręczne opakowanie,
- prosty i fajny skład bez alkoholu,
- wydajna,
- cudowny zapach,
- nie skleja, nie obciąża i nie wysusza,
- pięknie podkreśla skręt moich loków.

MINUSY:
- jak dla mnie trochę za słabe utrwalenie za co pół gwiazdki mniej.

POLECAM ;)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

Anna Małecka masaż twarzy

Dobry produkt za małe pieniądze

Piankę kupiłam z ciekawości , na promocji, kosztowała ok. 4 zł. Regularna cena to chyba 6-7 zł.
Uważam, że jest to niezły produkt. Nie daje żadnych spektakularnych efektów, ale lekko podkreśla i utrwala loki.
Nie skleja i nie obciąża moich włosów, co jest wielkim plusem.
Ja lubię taką lekką stylizację, więc produkt mi odpowiada.
Kosztuje bardzo niewiele, więc warto przynajmniej wypróbować.
Ja zdecydowanie polecam!

Edytuję recenzję po dłuższym używaniu pianki:
Faktycznie produkt nie skleja i nie obciąża włosów, jednak bardzo mi je przesuszył. Zrobiły się bardziej sianowate i kruche na końcach. Widzę, że moim włosom jednak pianki nie służą. Muszę pozostać przy kremach do stylizacji.

Nie kupie

Włosy bez tej pianki wyglądały lepiej niż po jej nałożeniu. Dobrze że kupiłam ją w promocji.Mam naturalnie kręcone włosy. Użyłam pianki na wilgotne włosy po myciu.
+zapach
+dostępność
-wysusza włosy
-włosy odstają, sterczą i wyglądają jak siano\\
-na drugi dzień wyglądałam jak "jaskiniowiec". Szopa, splątane włosy...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: część jednego opakowania

DOBRA.

Mam włosy długie, bardzo podatne na zmiany pogody, z tendencjami do puszenia, falowania i kręcenia. Niestety są też bardzo suche i zniszczone, więc wszelkie utrwalające lakiery i pianki działają na nie niekorzystnie. Staram się unikać jak ognia tego typu produktów, ale z tego jestem zadowolona.

Pianki używam zawsze na wilgotne włosy, po umyciu z głową w dół wgniatam ją we włosy, zazwyczaj bardziej przy końcówkach niż przy głowie.
Nie wiem czy używam jej dużo czy mało, zazwyczaj wyciskam kulę zajmującą wewnętrzną część dłoni w całości, nie wchodząc na palce. Czasami nakładam dwa razy taką porcję, ale włosy mam długie, więc wydaje mi się, że nie jest to za dużo.

+ pianka bardzo przyjemnie delikatnie pachnie, bez żadnych chemicznych nut.
+ ma leciutką konsystencję, po kontakcie z wilgotnym włosem szybko się rozpuszcza i wnika we włosy, nie pozostawia białego osadu ani filmu.
+ nie skleja włosów, nie utrudnia późniejszego rozczesania.
+ nie wysusza i nie niszczy moich włosów, za co ogromny plus, bo po wysuszeniu włosy są przygładzone a nie sterczące jak siano na wszystkie strony.
+ dobrze podkreśla i naprawdę poprawia skręt moich loków.
+ utrwala w bardzo subtelny sposób, włosy są skręcone i lekko sztywniejsze niż zazwyczaj, ale miłe w dotyku, niemal jak mój naturalny kosmyk.
+ jest niedroga i dostępna w Rossmannie.

Właściwie nie mam jej nic do zarzucenia, nigdy mnie nie obciążyła, nie posklejała, nie uczuliła, ładnie pachnie, jest wydajna i naprawdę tania, polecam do wypróbowania.

Nie kupię nigdy więcej

Plusy:
+ niska cena
+ bardzo ładny zapach
+ minimalnie podkreśla skręt

Minusy:
- poza naprawdę minimalnym podkreśleniem moich loków nie robi nic dobrego, w dodatku mam wrażenie, że wysusza moje włosy

Czy ja wiem?

Nigdy nie używałam żadnych pianek, ale stwierdziłam, że sobie kupię, kiedy widziałam w promocji za 4 zł w Rosmannie. Myślę, że jest OK, ale nie na zimę, bo gdy jej użyłam, wysuszyłam włosy, a następnego dnia rano ubrałam czapkę to gdy ją zdjęłam były bardzo przyklapnięte ;/ Podczas gdy jej nie używałam i nosiłam czapkę to takie nie były :( Ale ogólnie ładnie podkreślają skręt, tylko ich nie unoszą... Myślę, że lepiej będzie się sprawdzać wiosną/latem/jesienią.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 0

Jestem zadowolona

W sumie zapewnienia producenta z opakowania spełniają się w moim przypadku. Mam włosy średnio kręcone i ta pianka bardzo fajnie podkresla skręt moich włosów, a co najwazniejsze nie tworzy sie na głowie "puchacz". Faktycznie utrwala fryzurę nie sklejając włosów.

Jestem bardzo zadowolona, zważywszy na cenę i wydajność z pewnością kupię kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Pomyłka

Kupiłam tę piankę dla poprawienia , wydobycie skrętu moich włosów, a w zamian otrzymałam jeden wielki pprzyklap.
ianka jak dla mnie w żadn sposób nie podkreśla skrętu, może trochę ujarzmia włosy. dodatkowo niemiłosiernie je obciąża, że po godzinie, włosy od czubka przestały się kręcić, a reszta oklapła. Zauważyłam też efekt przetłuczonych włosów.
Zrobiłam dwa podejścia, za każdym razem to samo.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kolejny średniaczek

Kupiłam by podkreślić skręt moich loczków,niestety nie wyszło.Pianka raczej zlepia włosy ,niż podkręca czy utrwala fryz.Zawsze stosuje ją w tym dniu kiedy mam myć wieczorem głowę ,nie ma opcji żeby używać jej dwa dni na nieumytych włosach,wszustko poplątane i posklejana.Na plusik cena i wydajnośc,używam pianki już długo ,fakt ,że okazyjnie ale wydaje się ,że ona nie ma końca.Podoba mi się też ,że ma filtry UV.Na pewno nie powiedziałabym o tym produkcie ,że jest typowo do loków,raczej działa jak lakier,utrwali każde włosy,proste ,kręcone,falowane ale bez efektu WOW.Wystawiam ocenę taką jaką wystawiam ponieważ pianka niby ma być do włosów kręconych a jest bardziej uniwersalna do wszystkich rodzajów.Za to od siebie mogę polecić niedoceniony żel rossmanowski do włosów kręconych,znacznie lepszy efekt niż na po Isanie.

Używam tego produktu od: dłuugo i skończyć nie mogę :P

Słaba

Kupiłam tę piankę pod wpływem włosomaniactwa.
Niestety sprawuje się średnio .
- Nie utrwala loków zbyt dobrze.
- zlepia włosy
- włosy są po niej oklapnięte
- dziwnie pachnie
- konsystencję ma dość lepiącą
Rzeczywiście mniej wysusza włosy niż inne pianki, ale za to działa o wiele gorzej.