Skin Smoothing Mineral Shower (Wygładzający żel pod prysznic)

Skin Smoothing Mineral Shower (Wygładzający żel pod prysznic)

Wygładzający żel pod prysznic, który zawiera unikalną kombinację minerałów o właściwościach pielęgnacyjnych. Specjalne składniki nawilżające pielęgnują skórę pozostawiając uczucie miękkości i gładkości.
Posiada bardzo intrygujący zapach.

zł / 250 ml

fajny

Bardzo lubię żeliki dove i tym razem też się nie zawiodłam; zel dobrze myje, fajnie sie pieni, ma sliczny zapach i fajną konsystencję. I rzeczywiście jest coś w tym nawilżaniu i wygładzaniu, bo za każdym razem, gdy używam żeli dove stan mojej skóry zdecydowanie sie poprawia,; staje się miękka, gładka i ogólnie jest ok. Bardzo lubię i polecem :D

1/4 to za mało ;-)

Podobno myjące kosmetyki Dove zawierają 1/4 kremu nawilżającego :) Jak dla mnie - nieco za mało, bo części ciała gdzie mam suchą skórę (nogi przede wszystkim) muszę i tak smarować czymś po kąpieli. Ale fakt, że nie wysusza skóry w stopniu takim, jak wiele innych żeli. Żadnego wygładzenia też nie zaobserwowałam - zresztą nie wiem co i gdzie miałoby mi się od jego używania wygładzić ;-) Może najprędzej ta sucha skóra na nogach, ale jak już pisałam - nie działa. Kupiłam go ze względu na zapach, żeby mieć coś do porannej kąpieli, co pozwoli mi się obudzić :) Ale szczerze mówiąc, kończyłam go z wysiłkiem, bo po pewnym czasie już mi ten zapach obrzydł - ta słodka nuta Dove zmierzana z wonią morskiej bryzy na dłuższą metę okazała się męcząca dla mnie.
Poza tym, jest gęsty i trochę z oporem wycieka z butelki; na szczęście można ją stawiać na zakrętce.
Podoba mi się natomiast że nie pieni się zbyt mocno.

istnieją lepsze

Żel ma przepiękny zapach, miłą konsystencję, jednakże mógłby się trochę lepiej pienić i być bardziej wydajny. Czy wygładza skórę? Może minimalnie... Mógłby też lepiej nawilżać.

Manicure - marynarskie paski

piękny zapach

Bardzo podoba mi się zapach żelu, uwielbiam go. Żel dobrze się pieni, jest dosyć wydajny. Bardzo przyjemnie się nim myje. Co do nawilżania - nie jestem pewna czy nawilża, bądź odżywia skórę.

Morski zapach

Generalnie nie przepadam za żelami Dove, a zwłaszcza za ich "firmowym" zapachem. Ten jednak jest wyjątkowy. Przyznam, że tym razem kupiłam produkt z powodu codownego,oryginalnego morskiego zapachu. Po prostu mnie urzekł. Co do właściwości wygładzających-nie zauważyłam. Dobrze nwilża. To wszystko ...

bardzo lubię

Bardzo lubię wszystkie te żele.Ten ma ładny zapach, świetnie się pieni i łatwo spłukuje.Lekko nawilża i wygładza skórę, nie podrażnia.