Nivea, Nivea Bath Care, Peeling pod prysznic

Nivea, Nivea Bath Care, Peeling pod prysznic

Peeling masujący NIVEA Bath Care z kapsułkami witaminy E oraz z oczyszczającymi mikrogranulkami delikatnie masuje i usuwa obumarły naskórek. Dzięki temu skóra jest elastyczna, jedwabiście gładka, zadbana i wygląda promiennie.
Używany codziennie w połączeniu z rękawicą sizalową daje bardzo dobre efekty. Przyjemnie pachnie, doskonale oczyszcza skórę. Uwielbiam ten peeling, poza tym każdy balsam czy kosmetyk ujędrniajacy ma przygotowana drogę do skutecznego działania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Polyethylene, Sodium Cocoamphoacetate, Magnesium Aluminum Silicate, PEG-3 Distearate, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactose, Cellulose, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Parfum, CI 77007

tak tak tak

Bardzo dobry i delikatny zarazem peeling do ciała. Ogromnym plusem jest wydajności piękny, intensywny i długo utrzymujący się na skórze zapach. Uwielbiam. Cena tez nie jest wygórowana. Polecam ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

KWC!!!

KONSYSTENCJA: niezbyt gesta,kremowa...nadaje sie aby uzywac go z rekawica,co poteguje efekt zluszczania.
ZAPACH:bezpretensjonalny.
OPAKOWANIE:duze,wygodne.
EFEKT:skora jest po nim gladka,miekka,ma ladny kolor,nie ma mowy o krostkach, ani o podraznieniach.
WYDAJNOSC:bardzo wydajny.
WRAZENIA:kosmetyk doskonaly,w porownaniu z innymi nie ma praktycznie wad. ;*

Używam tego produktu od:kilka lat temu

KWC

idealny peeling dla mnie ! !
pięknie pachnie jest delikatny ale dobrze spełnia swoja role, nie jest zbyt inwazyjny, prysznic z nim to sama przyjemność :)
skora jest idealnie gładka, cena nie wygórowana i praktyczne duże opakowanie Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Mi pasuje!

Peeling bardzo dobry, dość łagodny, nie ma grubych ziarenek, ale dobrze wygładza skórę. Zapaszek też ma fajny. Pozostawia skórę milutką w dotyku... Polecam!

Używam tego produktu od:.

Super :))

Bardzo dorby kosmetyk. W delikatnym kremie grube ziarna peelingujące. Pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie. 5 gwiazdek nie ma dlatego, że moim zdaniem nie ma rzeczy idealnych, w tym peelingu widzę tylko 1 wadę ("kuleczek" peelingujących mogłoby trochę więcej, ale i tak jest ok).

Używam tego produktu od: dawna

jestem uzalezniona

to jest moj peeling. i na zawsze pozostanie. nie ma przyjemniejszej czesci dnia jak wejsc pod prysznic i otulic sie jego dobroczynnymi wlasciwosciami. pelny relaks a jakie korzysci dla skory-delikatny, mleczny, niedrazniacy, skora idealnie gladka i jedwabista, nienachalny zapach...cudo

Używam tego produktu od:laaata
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

bardzo fajny

używam tego peelingu od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolona. zawiera dużo ostrych drobinek i dobrze ściera naskórek. ma ładny zapach, jest wydajny. właściwie jest bez zastrzeżeń. skóra jest po nim gładka i dobrze wchłania balsam.

Używam tego produktu od:kilka lat

peeling doskonały!!!

Co tu dużo pisać..Używam tego peelingu chyba od zawsze i nie mam zamiaru zmienić na żaden inny-zawsze miałam problem z wrastajacymi włoskami na nogach po depilacji-ten peeling rozwiązał problem-doskonale usuwa martwy naskórek,pachnie rewelacyjnie-szczerze polecam

doskonały KWC

Używanie tego peelingu to prawdziwa przyjemność. Ma akuratnią konsystencję (nie tak gęstą jak Dove) przez co bez problemu rozprowadza się na całym ciele i nic nie spada do wanny. Drobinki ścierające są po prostu idealne dla mojej skóry - nie są zbyt ostre, a doskonale oczyszczają. Po tym peelingu skóra jest gładziusieńka jak pupa niemowlaka, delikatna i pachnąca. Zapłaciłabym za niego dużo więcej niż kosztuje jeśli byłaby taka potrzeba, bo jest po prostu najlepszy. Polecam wszystkim

**** i pół ;)

Fajny peeling. Przede wszystkim dobrze spełnia swoje podstawowe zadanie, a więc porzadnie złuszcza i oczyszcza. Nawilża skórę. Pieni się ładnie, jest dosyć przyjemny w użyciu. Wydajny to on nie jest ... Zapachu nie ocenię bo nie pamiętam ;)

poprawny

Uzywalam go dosc dawno, kiedy jeszcze nie bylo tak ogromnego wyboru peelingow i pamietam, ze wtedy bylam z niego zadowolona. To dosc ostry, skuteczny produkt o takim sobie (ale nie najgorszym) zapachu. Nie mam sie do czego przyczepic, ale tez znam obecnie tyle ciekawszych peelingow, ze zachwycic sie nie ma czym :) Po prostu - poprawny produkt i tyle. Jak dla mnie - jego czas juz minal :) Pol trzeciej * z sentymentu :)

Wracam do niego

Jest to naprawdę solidny produkt, spełniający w zasadzie większość moich wymagań co do peelingu. Przede wszystkim bardzo odpowiada mi jego konsystencja - gęsta, kremowa, a jednak bardzo przyjazna w obsłudze: nie maże się, nie ścieka, łatwo i lekko się rozprowadza. Odpowiada mi o niebo bardziej niż wszystkie wersje żelowe lub galaretkopodobne (patrz: YR) razem wzięte. Mimo, że drobinki w nim są dość słusznych rozmiarów, to kremik, w którym są zanurzone, chyba jakoś neutralizuje ich potencjalne działanie drażniące, za to wcale nie zmniejsza działania złuszczającego. Moja skóra jest po tym peelingu idealnie wygładzona i oczyszczona, a co bardzo ważne - nie wysuszona.

Wracałam do Nivei już wielokrotnie po mniej lub bardziej udanych eksperymentach z innymi peelingami i właśnie przymierzam się do kolejnego powrotu. Jest skuteczny, a przy tym wydajny i niedrogi. Dałabym 5* gdyby miał lepszy zapach, a tym samym dawał efekt odprężająco-aromaterapeutyczny. Ale i tak bardzo solidna czwórka.