Clinique, Anti Blemish Solutions, Concealing cream

Clinique, Anti Blemish Solutions, Concealing cream

Korektor, który nie tylko świetnie tuszuje wypryski ale też skutecznie je leczy. Ma wlaściwości dezynfekujące i wysuszające. Nie pachnie ładnie, ale jest bardzo skuteczny

Cena: 65 zł

Dobry

Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt. Mam kolor zielony. Moja cera stała się ostatnio bardzo problematyczna i mam niestety wiele do ukrycia. Korektor ten używam na krem pod podkład i bardzo mi pomaga ukryć to co chce. Sprawdza się przy czerwonych krostkach i wykwitach nawet pod oczy gdy są lekko podczerwieniałe. Ukrywam też nim naczynka na policzkach. Jest trwały. Trzyma sie na twarzy cały dzień i wogóle go nie widać. Czasem nakąłdam go tylko na krem, bez podkładu i różnica z korektorem i bez jest na prawdę ogromna co znaczy, że działa. Nie jest jakiś bardzo drogi, choć tani też nie jest, ale za to dość wydajny. Na razie najlepszy jaki miałam.

Taki gadżecik

Kupiłam odcień 02, jednak za jasny:( Myślę, że szkoda kasy, bo równie dobrze można niedoskonałość mocniej pociągnąć kryjącym podkładem. Co do właściwości leczniczych też bym polemizowała, od tego są produkty apteczne, nie kosmetyki. niepotrzebny wydatek, wolę iść na dobry obiad z przyjacielem ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

Tłuścioch

Owszem jest antybakteryjny i dobrze tuszuje.
Jest też strasznie tłusty i lekko zapycha normalną skórę.
Osobiście, więcej go nie kupie.

Starzenie się skóry - dieta

Warto wypróbować.

Dostałam próbkę 10 ml w odcieniu light i to był strzał w 10. Działa antybakteryjnie, lepiej sobie radzi z niespodziankami niż aptekowe korektory przeciwtrądzikowe. Nie używam go na codzień jako korektor pod makijaż, tylko po demakijażu na noc albo w dzień w celu neutralizacji istniejących niespodzianek. Wydajny, szybko wysycha, nie ściera się. Nie wiem, czy kupię pełnowymiarowe opakowanie ze względu na potrzeby (niewielkie) i cenę (sporą).

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, miniatura.

bardzo dobry

Kupilam ten korektor ze wzgledu na jego pochlebne opinie.Jestem z niego bardzo zadowolona,w 3 dni uporal sie z zainfekowana skora,zadne srodki apteczne nie sa takie skuteczne jak ten niepozorny specyfik.Rzeczywiscie szybko wysycha na skorze,ale to nie stanowi dla mnie problemu.Nie uzywam podkladow,poniewaz od wszystkich dostaje uczulenia.Pani w perfumerii polecila mi numer 1,ale ja na szczescie wzielam ten ciemniejszy i super stapia sie z moja karnacja.Jest wart swojej ceny.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Pierwsze od 1,5 miesiaca

Recenzja: ...

ok..ale..;)

Dobrze kryje..jako jedyny nadaje sie pod podklad..gdyz nie sciera sie w momencie aplikacji podkladu..Dobrze matuje..tylko trzeba sie spieszyc do bardzo szybko zasycha nie dajac sie rozmarowac ..Ale doskonale kryje..jak zaden.Czy leczy wypryski? Nie odczulam szczegolnie tego , moze dlatego ze procz nigo uzywam zwykle zeli wysyszajacych na wypryski.Wybralam ten ciemniejszy odcien, ale mimo tego na nieumalowanej twarzy go widac bo jest ciemniejszy niz reszta skory twarzy.A mam raczej srednia karnacje..

dobry

polecila mi go pani w sephorze na wypryski i okazalo sie, ze jest calkiem niezly, szybko leczy wszystkie krostki. Bardzo dobrze maskuje. Ja niestety wybralem za jasny odcien i musze sie niezle namazac zeby uzyskac jako taki efekt, dlatego rzadko go uzywam :(
uzupelnienie: no troche przesadzilem z tym leczeniem, potrafi "poskromic" szalejace zaczerwienienie, ale go nie wyleczy, tylko wysuszy i najwyzej zahamuje w rozwoju.

bardzo dobry

Dla mnie korektor to jeden z podstawowych kosmetyków, najczęściej wybieram właśnie te o właściwościach leczniczych. Choć moim zdecydowanym faworytem w tej kategorii pozostaje zdecydowanie Creme Camphrea Guerlaina, ten produkt bardzo mi się spodobał. Po pierwsze - wreszcie więcej niz jeden kolor do wyboru, pomyślano o właścicielkach jasnej cery mam odcień nr 01 najjaśniejszy wśród tego typu korektorów. Plusem jest higieniczna tubka z długim ryjkiem, ktora umożliwia oszczędne dozowanie produktu. Zresztą jest on bardzo wydajny. Dobrze się rozprowadza i co ważne, nie wałkuje pod podkładem. Nałożony na nieumalowaną twarz trzyma się bardzo dobrze, nie ściera się. No i pomaga zagoić się wypryskom. Świetnie kryje. Zdumiewająco łagodny produkt jak na ziejącego kwasem i aloholem Clinique - nie uczulił mnie. Nie za bardzo lubię tę firme ale ten produkt mile mnie rozczarował.