Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Original Source, Chocolate & Mint, Bath Foam (Płyn - piana do kąpieli z czekoladą i miętą)

Zapomnij o nudzie w kąpieli i odpręż się z płynem do kąpieli OS Chocolate & Mint. Intensywna słodycz czekolady wraz z orzeźwiającą miętą błyskawicznie odbudują w Tobie chęć do życia. Możesz sobie na to pozwolić bez strachu o nadmiar kalorii - ta czekolada nie tuczy.

Fajny, ale nie najlepszy

Chyba żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok tego płynu do kąpieli. Cała seria zaskakuje zapachem i połączeniem składników. Niejednokrotnie nie mogłam przejść bez powąchania któregoś zapachu (aż chce sie zjeść!) Poza tym fajnie zaprojektowana, aczkolwiek niepraktyczna butelka z której wylewa sie przewaznie za dużo produktu.

Ciepło- zimno.

Nie wiem jak trafił do mojej łazienki. Może dlatego, że kupiłam jego uroczy wygląd? Butelka jak po mleku z czekoladową zawartością. Wydawałoby się, że super.
Szkoda, że nie doczytałam opisu. Czekolada z miętą.
Lubię zarówno czekoladę jak i miętę, ale połączenia nie znoszę.

Płyn ma dość gęstą konsystencję, dobrze się pieni, tworzy "tłustą" pianę.
Sam w sobie jest wydajny, jednak duży otwór przy lekkiej ręce, to nie jest dobry pomysł. Wylewamy stanowczo za dużo płynu na jeden raz.
Zapach w kąpieli zmienia się na duszący i chemiczny.

No cóż. Nie wiem kto zawinił. Czy mięta, czy czekolada, czy moja krótkowzroczność.

Nie kupię więcej.
2 plus.

fajny gadżet do łazienki

Produkt był dodatkiem do gazety więc z chęcią go przygarnęłam:) Butelka przypomina spożywczy produkt jej kształt na to wskazuje;) Zapach produktu jest bardzo przyjemny słodki z nutką mięty bardzo przyjemnie umilał kąpiele.
Miał duży otwór i nieco gęstą konsystencje przez co nie był wydajny bo wylewałam go zbyt duzo .Tworzył fajną pianę a zapach pozostawał na skórze więc myślę ze wielbiciele słodkich zapachów bedą zadowoleni

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

ŁADNY ZAPACH

...ale nic poza tym. Pachnie bardzo apetycznie, aż miałoby się ochotę go skosztować. Średnio wydajny, zmywał całkiem nieźle, ale bez szału. Opakowanie niewygodne, wersja z klikiem o wiele lepsza. Wydajność bardzo słaba przez to, że jest duży otwór przez który można nieźle wylać produktu. Wcale nie najtańszy, chyba, że w dobrej promocji. Bez większych, lepszych właściwości. Przereklamowany. Tyłka nie urwał, nie wiem czy polecić, czy nie. Zawsze warto spróbować, ale na pewno nie zostanie u mnie na dłużej.

Może być

Płyn jest niezły, ale nie tak dobry jak inne z tej serii - przede wszystkim zapach jest słabo wyczuwalny (szczególnie w kąpieli, w butelce bardziej go czuć), no i woda po wlaniu płynu przez chwilę ma nieciekawy kolor.:P Poza tym jest ok - całkiem wydajny, dobrze się pieni, nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: właśnie zużyłam

Zdecydowanie nie

Dla mnie ten produkt to jakaś porażka...straszliwie chemiczny i nie do zniesienia w kąpieli. Zużyłam go jako mydło w płynie, krótki kontakt z rękami, uszło.

Pod względem opakowania, wydajności i ceny jest ok, ale nic poza tym.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie

Kupiłam ze względu na ładnie prezentującą się buteleczkę:) Jak po mleku:)

Płyn ma konsystencję gęstego budyniu. Pieni się tak sobie. Ma bardzo ładny zapach - w butelce. Po wlaniu do wanny już mało go czuć.
Jest strasznie nie wydajny.
Nie nawilża ani nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Bardzo fajny

Kupiłam go na promocji w cenie na do widzenia,nigdy wcześniej nie miałam styczności z tą marką więc i nie wiedziałam co po nim oczekiwać.
Bardzo ładnie pachnie delikatnie jak świeżo otwarta czekolada. Dobrze się pieni już niewielka jego ilość daje bardzo dużo piany. Bardzo gęsty,a co za tym idzie wydajny. Nie przesusza skóry,a kąpiel bardzo umila. Generalnie jestem zadowolona jeśli będę miała okazję spotkać go gdzieś jeszcze w promocji to kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Fajny gadżet

Ładnie pachnie, chociaż krótkotrwale.

Nawet dobrze myje, nie podraznia i nie wysusza. W działaniu całkiem przeciętny, wyróżnia go jednak zapach.

Można spróbować, dobry dla fanów mietowej czekolady:)

Ponownie go nie kupię, ale polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: Rok temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Szkoda, że nie można go jeść

Po pierwsze i najważniejsze - płynu nie oceniam jako stricte do kąpieli, tylko pod prysznic i z takim też zamiarem go kupiłam.
Wylany na gąbkę wytwarza dużo piany, zapach przypomina mi czekoladę z miętowym nadzieniem, absolutnie nie jest chemiczny, bardzo przyjemny, naturalny, z lekką przewagą mięty, prawdziwa aromaterapia. Zapach utrzymuje się przez pewien czas na skórze, ale jest subtelny i delikatny. Konsystencja całkiem miła, chociaż troszeczkę za rzadka. O ile kolor w butelce prezentuje się ładnie, to brązowe zacieki na wannie i wylany na gąbkę prezentuje się już dość średnio.
Plusy:
+ piękny zapach czekolady z miętą
+ dobrze myje i daje efekt świeżości
+ przyjemny dla skóry, wytwarza miłą, delikatną pianę
+ ładnie pachnie na skórze
+ idealny do aromaterapii, wspaniale działa na zmysły i likwiduje zły nastrój
+ poręczne opakowanie umożliwia łatwe wydostanie nawet resztek kosmetyku
Minusy:
- nie zauważyłam, aby cokolwiek robił dla skóry, ale też nie mam z nią żadnych problemów
- jest dość rzadki i jeżeli gdzieś kapnie, to pozostawia brzydkie, brązowe zacieki
- dość drogi, ale w promocji warto kupić
- nie jest wydajny w przypadku stosowania do kąpieli

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 500ml

Ładnie pachnie, ale raczej w butelce.

Płyn ma piękny, czekoladowo - miętowy zapach, intensywny w butelce, w wannie już niekoniecznie... Pieni się raczej tak sobie. Nie jest zbyt wydajny, ja postanowiłam używać go jako żelu pod prysznic i przyznam, że w tej formie sprawdzał się całkiem w porządku.

Używam tego produktu od: Pół roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno, używane okazjonalnie.

i tak i nie

Na początku uzytkowania nie byłam z tego płynu zadowolona ze względu na to, że wytwarzał bardzo mało piany. Po jakimś czasie jednak odkryłam, że jeśli mu trochę pomoge i pomacham po wannie rękami to piany robi się całkiem sporo.
Płyn nie uczula, nie wysusza.
Zapach rzeczywiście cudowny, innowacyjny, ale co z tego jak głównie w butelce? W wannie ledwie go czuć, a na ciele juz w ogóle. W lato kiedy rzadko używam balsamów to jednak chciałabym czuć na sobie zapach po kąpieli.
Opakowanie jest dobre. Widać ile produktu zostało. Na koniec tez nie ma problemy z jego wydobyciem. Można spokojnie postawić butelkę do góry nogami, albo ze względu na duży otwór nalać wody i razem z nią wydobyc resztki płynu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa