Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Cena już od 7,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

Warto

Lubię lakiery z Astora. Szybko schną, łatwo więc w krótkim czasie nałożyć dwie warstwy. Często krycie daje już tylko jedna warstwa, co jest świetne. Trwałość jest słaba, ale z dobrym topem przedłużam go do 5 dni w stanie nienaruszonym. Kolorów mam kilka, cena jest bardzo przystępna. Wygodny, szeroki pędzelek ułatwia aplikację.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362766].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybkoschnący w buteleczce.

Mam ten sam kolor, który widnieje na miniaturce.
Pastelowy, perłowy jasny róż.
Cechy:
- gruby, niewygodny pędzelek dziwnie ścięty
- gubi włosie i wygina się
- kolor lakieru sam w sobie ładny, kiedyś lubiłam bardziej, dziś już odeszłam od perły
- wysycha trochę szybciej niż standardowe lakiery, ale na pewno nie jest to 45s.
- jest nietrwały i szybko odpryskuje
- zasycha, ale w buteleczce, gęstnieje szybciej niż inne lakiery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341856].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Zalety:
+szeroka gama kolorów
+naprawdę schnie w 45s!
+trwały
Wady:
-trzeba pomalować dwie warstwy inaczej nie ma 100% pokrycia
-wysoka cena!

Czy polecam? Można spokojnie znaleźć o połowę tańszy lakier szybkoschnący, który ma te same zalety, wiec jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138416].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Jeden z najlepszych lakierów jakie miałam :)

Mam kolorek 502 (złoty) i jestem bardzo zadowolona. Przez większość czasu noszę hybrydy i gdy tylko robię sobie od nich przerwę to właśnie ten lakier gości na moich paznokciach.
Trzyma się przeważnie 2-5dni (co przy innych lakierach np. Essie czy Rimmel, które testowałam bylo niemożliwe), nie odpryskuje tylko ściera się na końcówkach
Polecam, szczególnie opłaca się go kupić podczas promocji, w cenie normalnej kosztuje 12-16zł

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie kilka miesięcy mi posłuży)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118856].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem w porządku

Całkiem niezła cena, i oczywiście, jak przystało na produkt drogeryjny, dostępność.

+ pierwsza warstwa rzeczywiście schnie szybko, druga dłużej, ale nie jakoś wybitnie
+ ładne kolory, dwie warstwy zawsze dobrze kryją
+ niezły pędzelek, nabierający odpowiednią ilość produktu
+ trwałość z top coatem

- oklepane kolory, nic zachwycającego

Właściwie trudno się przyczepić czegokolwiek, po prostu na tle innych lakierów wypadają ok, ale są od nich lepsze.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050311].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko i ładnie.

PLUSY
- piękne kolory, w tym brokatowy 322 (nigdy brokat nie wyglądał tak pięknie na moich paznokciach)
- szybko schnie
- płaski pędzelek - szybkie malowanie
- długo się utrzymuje na paznokciach
- z czasem nie gęstnieje w buteleczce
- jedna warstwa wystarczy aby uzyskać pięknie pomalowane paznokcie
- pojemność 8 mL
MINUSY
- dla mnie dostepność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040879].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Plusy:
- lakier szybko schnie.

Minusy:
- wielkie smugi, nawet dwie warstwy lakieu nie wystarczają;
- lakier nałożony rano (2 warstwy) wycierał się pod koniec dnia w pracy;
- pędzelek jest dla mie za szeroki - szoruje mi po skórze obok najmniejszych paznokci.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021116].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER KOLORY

Kupiłam ten lakier bez przekonania. Kiedyś miałam już lakiery tej firmy i z tego co pamiętam nie byłam zadowolona. Jednak tym razem kolor urzekł mnie na tyle, że nie mogłam się oprzeć. Cieszę się z tego zakupu, bo lakier spisuje się dobrze a kolor tak ładny, że dziewczyny dopytują co to za lakier. Przy tym wszystkim jeszcze dodatkowo bardzo dobrze się maluje, ładnie pokrywa płytkę, zwyczajowo maluję dwa razy i jest super, żadnych smug. Dość szybko schnie. Mam nadzieję, że szybko nie zgęstnieje bo chciałabym go wykorzystać do ostatniej kropli :)
Na pewno kupię ponownie. Zastanawiam się, żeby spróbować inne kolory z tej serii ... ciekawi mi czy też będą tak dobre.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016680].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny!

Dobry lakier w przystępnej cenie, ale niestety, jak to bywa w większości przypadków lakierów szybkoschnących, 45 sekund to spora przesada. Mam beżowy odcień i tak się składa, że co jak co, ale dopiero po pół godziny wysycha tak na amen. Spokojnie można sobie pomóc jeszcze jakimś "wysuszaczem", np. w sprayu. Jeśli porównać go do innych lakierów popularnych marek, trzyma się dosyć długo, nie odpryskuje, ale czasem ściera się na końcach, co nie wygląda estetycznie. Mimo wszystko jestem zadowolona, bo kiedy nie ma się zbyt wiele czasu, każda jego oszczędność jest wskazana. Kolory ładne, na paznokciach wyglądają estetycznie, pazurki są zadbane. Lakieru jest dużo, ma świetny pędzelek, łatwo się nim maluje.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016133].usefull || 0 }}% pomocna.

Baardzoo fajny!

Mam nr 240. Piękna, klasyczna czerwień. Lakier ma same zalety:
Szeroki pędzelek
Faktycznie szybko schnie
Już jedna warstwa dobrze pokrywa, bez smug
Ładnie błyszczy
Naprawdę polecam ten lakier:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014403].usefull || 0 }}% pomocna.