Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Cena już od 7,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

Przeciętniak

Zalety:
+szeroka gama kolorów
+naprawdę schnie w 45s!
+trwały
Wady:
-trzeba pomalować dwie warstwy inaczej nie ma 100% pokrycia
-wysoka cena!

Czy polecam? Można spokojnie znaleźć o połowę tańszy lakier szybkoschnący, który ma te same zalety, wiec jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 75

Jeden z najlepszych lakierów jakie miałam :)

Mam kolorek 502 (złoty) i jestem bardzo zadowolona. Przez większość czasu noszę hybrydy i gdy tylko robię sobie od nich przerwę to właśnie ten lakier gości na moich paznokciach.
Trzyma się przeważnie 2-5dni (co przy innych lakierach np. Essie czy Rimmel, które testowałam bylo niemożliwe), nie odpryskuje tylko ściera się na końcówkach
Polecam, szczególnie opłaca się go kupić podczas promocji, w cenie normalnej kosztuje 12-16zł

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie kilka miesięcy mi posłuży)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 181

Całkiem w porządku

Całkiem niezła cena, i oczywiście, jak przystało na produkt drogeryjny, dostępność.

+ pierwsza warstwa rzeczywiście schnie szybko, druga dłużej, ale nie jakoś wybitnie
+ ładne kolory, dwie warstwy zawsze dobrze kryją
+ niezły pędzelek, nabierający odpowiednią ilość produktu
+ trwałość z top coatem

- oklepane kolory, nic zachwycającego

Właściwie trudno się przyczepić czegokolwiek, po prostu na tle innych lakierów wypadają ok, ale są od nich lepsze.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050311].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY olejek do paznokci

Napisanych recenzji: 22

Szybko i ładnie.

PLUSY
- piękne kolory, w tym brokatowy 322 (nigdy brokat nie wyglądał tak pięknie na moich paznokciach)
- szybko schnie
- płaski pędzelek - szybkie malowanie
- długo się utrzymuje na paznokciach
- z czasem nie gęstnieje w buteleczce
- jedna warstwa wystarczy aby uzyskać pięknie pomalowane paznokcie
- pojemność 8 mL
MINUSY
- dla mnie dostepność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040879].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Tragedia

Plusy:
- lakier szybko schnie.

Minusy:
- wielkie smugi, nawet dwie warstwy lakieu nie wystarczają;
- lakier nałożony rano (2 warstwy) wycierał się pod koniec dnia w pracy;
- pędzelek jest dla mie za szeroki - szoruje mi po skórze obok najmniejszych paznokci.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021116].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

SUPER KOLORY

Kupiłam ten lakier bez przekonania. Kiedyś miałam już lakiery tej firmy i z tego co pamiętam nie byłam zadowolona. Jednak tym razem kolor urzekł mnie na tyle, że nie mogłam się oprzeć. Cieszę się z tego zakupu, bo lakier spisuje się dobrze a kolor tak ładny, że dziewczyny dopytują co to za lakier. Przy tym wszystkim jeszcze dodatkowo bardzo dobrze się maluje, ładnie pokrywa płytkę, zwyczajowo maluję dwa razy i jest super, żadnych smug. Dość szybko schnie. Mam nadzieję, że szybko nie zgęstnieje bo chciałabym go wykorzystać do ostatniej kropli :)
Na pewno kupię ponownie. Zastanawiam się, żeby spróbować inne kolory z tej serii ... ciekawi mi czy też będą tak dobre.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016680].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Rewelacyjny!

Dobry lakier w przystępnej cenie, ale niestety, jak to bywa w większości przypadków lakierów szybkoschnących, 45 sekund to spora przesada. Mam beżowy odcień i tak się składa, że co jak co, ale dopiero po pół godziny wysycha tak na amen. Spokojnie można sobie pomóc jeszcze jakimś "wysuszaczem", np. w sprayu. Jeśli porównać go do innych lakierów popularnych marek, trzyma się dosyć długo, nie odpryskuje, ale czasem ściera się na końcach, co nie wygląda estetycznie. Mimo wszystko jestem zadowolona, bo kiedy nie ma się zbyt wiele czasu, każda jego oszczędność jest wskazana. Kolory ładne, na paznokciach wyglądają estetycznie, pazurki są zadbane. Lakieru jest dużo, ma świetny pędzelek, łatwo się nim maluje.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016133].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 71

Baardzoo fajny!

Mam nr 240. Piękna, klasyczna czerwień. Lakier ma same zalety:
Szeroki pędzelek
Faktycznie szybko schnie
Już jedna warstwa dobrze pokrywa, bez smug
Ładnie błyszczy
Naprawdę polecam ten lakier:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Genialny!!

Cenię sobie to,gdy lakier dokładnie pokrywa nawet 1 warstwą lakieru moją płytkę paznokcia, szybko schnie,jest długotrwały, ma piękny wyrazisty kolor i pędzelek, który ułatwia nakładanie:jest rozlozysty i zaokrąglony. Tak więc ten lakier ma wszystko to czego wymagam! Strzał w dziesiątkę!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014381].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Całkiem przyzwoity

+ faktycznie schnie błyskawicznie;
+ ma bardzo wygodny płaski pędzelek- wystarczy praktycznie jeden ruch na każdy paznokieć;
+ ładne kolory;

-już pierwszego dnia pojawiają się odpryski- lakier schodzi jednak na tyle równomiernie, że nie rzuca się to w oczy- poza tym jest dosyć trwały;
-nierówno kryje paznokieć- przy sztucznym świetle widać smugi;
-każdy paznokieć jest w innym stopniu pokryty po malowaniu;

-/+ cena- regularna nie jest powalająca, ale często są na niego promocje w Rossmanie- wtedy jest już całkiem przyzwoita- jeden kupiłam za 11, drugi za 7.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania dwóch kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010905].usefull || 0 }}% pomocna.