Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Cena już od 11,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka regenerująca długie włosy.
Odżywka Long Repair natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, zapewnia potrójną regenerację i ochronę:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Silicone Quaternium - 18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Trideceth - 6, Trideceth- 12, C12-15 Pareth-3, Lactic Acid, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol,Linalool , Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Alcohol, Parfum.

• Aqua,
  • Hydrolyzed Keratin,
  • Orbignya Oleifera Oil,
  • Oryzanol,
  • Silicone Quaternium - 18,
  • guar hydroxypro pyltrimonium chloride,
  • Coco- Betaine,
  • Geraniol,
  • Benzylalcohol

Dodanych produktów: 48

Napisanych recenzji: 138

Odzywke znam od paru dobrych lat. Latem skusilam sie takze na szampon z tej serii. Polaczenie ze soba szamponu z odzwyka daje superowy efekt. Co nie oznacza, ze bez szamponu odzywka nie daje rezultatow. Juz w trakcie mycia wlosy sa miekkie. Po umyciu i wysuszeniu wlosy rozczesuja sie bez problemu, sa miekkie w dotyku. Sama mam dlugie, rozdwajajace sie koncowki wlosow, wiec dla mnie strzal w 10. Wlosy sa odzywione i nawilzone. Polecam

Używam tego produktu od: Paru lat
Ilość zużytych opakowań: Duzo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085056].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

kiedyś rewelacja, obecnie śedniawka

Nivea Long Reapir dla kręconych włosów :)
Cudo, o którym dużo mówić nie trzeba wszyscy się nim zachwycają, działanie, odbudowa, blask. Synonimy te i wiele innych atakują nas z każdej strony :) Blogerki zachwycają się jej działanie, jak najbardziej zasłużenie z pewnością, niedawno sama tak uważałam, jednak gdy moje włosy w miarę czasu doprowadzałam do coraz lepszej formy, działanie LongRepair bladło z każdym użyciem ;p
Wydaje mi się, że to co miała uratować na mojej głowie uratowała i spełniła swoje zadanie na 6+ wtedy kiedy najbardziej jej potrzebowałam

może zacznę od początków używania:
moje WŁOSY BYŁY suche, puszyły się na każdym kroku, zwijały się w strąki, zniszczone, matowe ogólnie typowa ofiara farbowania drogeryjnymi farbami ;p
używając reguralnie NiveaLongRepair widziałam zdecydowaną poprawę, zdawały się podnosić z klęski, stawały się
- widocznie odżywione
- przyjemnie miękkie w dotyku
- przestały się aż tak puszyć
- lśniły !!!<3
- pięknie rozczesywały się po myciu i uroczo skręcały w loczki ;)
- nawilżone
- nie powoduje łupieżu/uczulenia/podrażnień
- stawały się sypkie

Następnie do pielęgnacji dołączyłam oleje i około pół roku nie używałam jej w ogóle :) WŁOSY CAŁKOWCIE przestały się puszyć, elektryzowac, nabrały blasku, witalności, odżywione prezentowały się bardzo przyzwoicie ;) Jednak mineły wakacje, włosy podniszczały z lekka przez temperature, palące słońce itp itd mimo reguralnej pielęgnacji. Pamiętałam jednak o cudownym działaniu LongRepair i pobiegłam do sklepu po nia :) Jakież bylo moje rozczarowanie gdy używając ją przez 2 tygodnie, co drugie mycie głowy na około 15 minut pod czepek-recznik efekty były diametralnie inne od tych które widziałam oczami wyobraźni sprzed pół roku :(
niby wszytsko było okay, nawilżała odżywiała, ale jakby na 40% tego co było wcześniej, nie wiem od czego to zależy.

Patrzyłam po składzie i nic się nie zmieniło. Zmiennie podchodzą do niej moje włosy teraz ;p

i moj(myślałam, że pewniak jeśli chodzi o idealne odżywki) odpłynął troszkę w głąb półki;p

Wydaje mi się, że to przez inne kosmetyki których używach oraz rozbudowana pielęgnacja być może Long Repair zadanie które miał wypełnić, wypełnił :) może też nie "dogadywał" się z olejem lnianym, który wtedy dodawałam do mgiełki ;)

Kręcone włosy mają swoje humorki ;p

Jednak kupić jak najbadziej polecam do kręconych :)

Ilość zużytych opakowań: pełne 6, w trakcie 7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067296].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Bardzo dobry produkt.

Zaczęłam używać jej od niedawna, na skutek tak wielu pozytywnych recenzji, a zwłaszcza mojego włosowego guru Anven :)

PLUSY PRODUKTU :
+ Dobrze nawilża włosy
+ Są one po niej bardzo sypkie
+ Nie obciąża
+ Ułatwia rozczesywanie
+ Nabłyszcza
+ Nadaje miękkości
+ Łatwo dostępna

MINUSY:
Włosy mogą się do niej przyzwyczaić. Nie należy jej używać codziennie. Warto znaleźć zamiennik.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040384].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 40

Rewelacyjna

+kremowa konsystencja
+wygładza włosy
+ulatwia rozczesywanie
+idealna do kręconych włosów
+ładny zapach
+troszkę chroni koncówki włosów
+troszkę wzmacnia włosy

-opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030222].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Jedna z moich ulubionych

Pierwszy raz użyłam poprzez próbkę dodaną do gazety razem z szamponem i przeżyłam szok, że moje włosy mogą tak dobrze wyglądać. Zastanawiałam się wtedy, jak dużo chemii musi w niej być, że udaje się uzyskać tak fenomenalny efekt. Ale skoro działa? To przecież najważniejsze... Po wyczerpaniu próbek dokupiłam już tylko samą odżywkę. Wygładza, zmiękcza, ułatwia rozczesywanie. Stosowana w nadmiarze może obciążać włosy, ale używana rozsądnie jest wybawieniem dla długich, włosów. Jest jedną z moich ulubionych drogeryjnych odżywek, ale moja czupryna lubi różnorodność, więc używam na zmianę z Garnierem Awokado, bądź z lżejszymi balsamami do włosów o naturalnym składzie.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, w trakcie używania 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Rewelacyjna

Na moje suche i zniszczone włosy sprawdza się idealnie - są gładkie i miękkie, minimalnie polepszył się też stan końcówek. Na stałe zagościła wśród moich kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028351].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Dobra, ale mogłaby więcej

Zimą sprawdza się jak najbardziej, a także nie w każdej kombinacji. Potrafi dobrze odżywić, a potrafi niemiłosiernie spuszyć, obciążyć.

+- zapach
+- działanie

- opakowanie

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: siedem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028120].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Lubię :)

Bardzo nie lubię kosmetyków nivea , niechętnie siegnełam po tą odżywkę w sklepie bo byłam prawie pewna ze się rozczaruję. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona ponieważ odżywka rozwiązuje wszystkie problemy z brzydkim wyglądem moich włosow (tj.przesuszenie , puszenie , zniszczone koncowki). Ładnie pachnie i nie uczula , jest dość wydajna. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027272].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo średnia odżywka, spodziewałam się o wiele więcej

Dałabym trzy gwiazdki ale odejmuję jedną za beznadziejne opakowanie. Miałam jeszcze połowę butelki a już nie mogłam nic z niej wycisnąć. Odżywka jest gęsta a dozownik niedopasowany. Musiałam ją przeciąć zeby móc wykorzystać...

Plusy:
- zapach
- gęsta konsystencja

Minusy:
- nie odżywiła
- gdy położyłam jej mniej miała nawet problem z wygładzeniem, zaś jeżeli położyłam jej za dużo włosy były klapnięte i obciążone
- wielki minus za opakowanie

Raczej tej już nie kupię, może wypróbuję inną wersję Nivea jeśli będą w promocji.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027237].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Nie zrobiła nic

Kupiłam ją pod wpływem dość pozytywnych komentarzy jednak zawiodłam się, gdyż z moimi włosami nie zrobiła dosłownie nic. Plusem jest, iż nie pogorszyła sprawy, ale też nic nie polepszyła.
PLUSY
- zapach
MINUSY
- nie nawilża
- nie odżywia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027223].usefull || 0 }}% pomocna.