Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Cena już od 8,92 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka regenerująca długie włosy.
Odżywka Long Repair natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, zapewnia potrójną regenerację i ochronę:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Silicone Quaternium - 18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Trideceth - 6, Trideceth- 12, C12-15 Pareth-3, Lactic Acid, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol,Linalool , Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Alcohol, Parfum.

Odzywke znam od paru dobrych lat. Latem skusilam sie takze na szampon z tej serii. Polaczenie ze soba szamponu z odzwyka daje superowy efekt. Co nie oznacza, ze bez szamponu odzywka nie daje rezultatow. Juz w trakcie mycia wlosy sa miekkie. Po umyciu i wysuszeniu wlosy rozczesuja sie bez problemu, sa miekkie w dotyku. Sama mam dlugie, rozdwajajace sie koncowki wlosow, wiec dla mnie strzal w 10. Wlosy sa odzywione i nawilzone. Polecam

Używam tego produktu od: Paru lat
Ilość zużytych opakowań: Duzo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085056].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedyś rewelacja, obecnie śedniawka

Nivea Long Reapir dla kręconych włosów :)
Cudo, o którym dużo mówić nie trzeba wszyscy się nim zachwycają, działanie, odbudowa, blask. Synonimy te i wiele innych atakują nas z każdej strony :) Blogerki zachwycają się jej działanie, jak najbardziej zasłużenie z pewnością, niedawno sama tak uważałam, jednak gdy moje włosy w miarę czasu doprowadzałam do coraz lepszej formy, działanie LongRepair bladło z każdym użyciem ;p
Wydaje mi się, że to co miała uratować na mojej głowie uratowała i spełniła swoje zadanie na 6+ wtedy kiedy najbardziej jej potrzebowałam

może zacznę od początków używania:
moje WŁOSY BYŁY suche, puszyły się na każdym kroku, zwijały się w strąki, zniszczone, matowe ogólnie typowa ofiara farbowania drogeryjnymi farbami ;p
używając reguralnie NiveaLongRepair widziałam zdecydowaną poprawę, zdawały się podnosić z klęski, stawały się
- widocznie odżywione
- przyjemnie miękkie w dotyku
- przestały się aż tak puszyć
- lśniły !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067296].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt.

Zaczęłam używać jej od niedawna, na skutek tak wielu pozytywnych recenzji, a zwłaszcza mojego włosowego guru Anven :)

PLUSY PRODUKTU :
+ Dobrze nawilża włosy
+ Są one po niej bardzo sypkie
+ Nie obciąża
+ Ułatwia rozczesywanie
+ Nabłyszcza
+ Nadaje miękkości
+ Łatwo dostępna

MINUSY:
Włosy mogą się do niej przyzwyczaić. Nie należy jej używać codziennie. Warto znaleźć zamiennik.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040384].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Rewelacyjna

+kremowa konsystencja
+wygładza włosy
+ulatwia rozczesywanie
+idealna do kręconych włosów
+ładny zapach
+troszkę chroni koncówki włosów
+troszkę wzmacnia włosy

-opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030222].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z moich ulubionych

Pierwszy raz użyłam poprzez próbkę dodaną do gazety razem z szamponem i przeżyłam szok, że moje włosy mogą tak dobrze wyglądać. Zastanawiałam się wtedy, jak dużo chemii musi w niej być, że udaje się uzyskać tak fenomenalny efekt. Ale skoro działa? To przecież najważniejsze... Po wyczerpaniu próbek dokupiłam już tylko samą odżywkę. Wygładza, zmiękcza, ułatwia rozczesywanie. Stosowana w nadmiarze może obciążać włosy, ale używana rozsądnie jest wybawieniem dla długich, włosów. Jest jedną z moich ulubionych drogeryjnych odżywek, ale moja czupryna lubi różnorodność, więc używam na zmianę z Garnierem Awokado, bądź z lżejszymi balsamami do włosów o naturalnym składzie.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, w trakcie używania 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028456].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna

Na moje suche i zniszczone włosy sprawdza się idealnie - są gładkie i miękkie, minimalnie polepszył się też stan końcówek. Na stałe zagościła wśród moich kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028351].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale mogłaby więcej

Zimą sprawdza się jak najbardziej, a także nie w każdej kombinacji. Potrafi dobrze odżywić, a potrafi niemiłosiernie spuszyć, obciążyć.

+- zapach
+- działanie

- opakowanie

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: siedem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028120].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Bardzo nie lubię kosmetyków nivea , niechętnie siegnełam po tą odżywkę w sklepie bo byłam prawie pewna ze się rozczaruję. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona ponieważ odżywka rozwiązuje wszystkie problemy z brzydkim wyglądem moich włosow (tj.przesuszenie , puszenie , zniszczone koncowki). Ładnie pachnie i nie uczula , jest dość wydajna. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027272].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo średnia odżywka, spodziewałam się o wiele więcej

Dałabym trzy gwiazdki ale odejmuję jedną za beznadziejne opakowanie. Miałam jeszcze połowę butelki a już nie mogłam nic z niej wycisnąć. Odżywka jest gęsta a dozownik niedopasowany. Musiałam ją przeciąć zeby móc wykorzystać...

Plusy:
- zapach
- gęsta konsystencja

Minusy:
- nie odżywiła
- gdy położyłam jej mniej miała nawet problem z wygładzeniem, zaś jeżeli położyłam jej za dużo włosy były klapnięte i obciążone
- wielki minus za opakowanie

Raczej tej już nie kupię, może wypróbuję inną wersję Nivea jeśli będą w promocji.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027237].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zrobiła nic

Kupiłam ją pod wpływem dość pozytywnych komentarzy jednak zawiodłam się, gdyż z moimi włosami nie zrobiła dosłownie nic. Plusem jest, iż nie pogorszyła sprawy, ale też nic nie polepszyła.
PLUSY
- zapach
MINUSY
- nie nawilża
- nie odżywia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027223].usefull || 0 }}% pomocna.