Bourjois, Very Vernis Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bourjois, Very Vernis Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery wzbogacone silikonami dla łatwej aplikacji, kompleksami na bazie żywic, sporą dawką pigmentów i drobinek perły dla uzyskania świetlistego blasku na naszych paznokciach. Mają trzymać się na płytkach kilka dni bez ścierania się i odpryskiwania.
Bogata gama 24 kolorów od delikatnej bieli i beżu poprzez czerwienie i róże do nasyconej śliwki i brązu.

Cena: 28 zł

tragedia

Kupilam zachecona fajna kolorystyka. Jak mi sie jakis lakier spodoba to nie ma sily,zebym nie kupila wiec cena 30 kilka zlotych nie wydawala mi sie zbyt wygorowana. Lakie jest BEZNADZIEJNY.
oPIS:
fajny pedzelek
dobrze sie rozprowadza
nie robi smug
wystarczy jedna warstwa
ale CO Z TEGO skoro SCHNIE GODZINAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cholery idzie dostac. Jedna warstwa schnie i schnie i schnie nawet kilka godzin a o dwoch to nawet nie wspomne. Nie chce go nawet jakby za darmo dawali.

Używam tego produktu od: uzylam 2 razy i stracilam cierpliwosc
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

Trwały

Mam kolor 64 - Rose unic, jest piękny jednak aby osiągnąć zadowalający efekt trzeba nałożyć minimum 3-4 warstwy (a nawet przy czterech paznokieć lekko prześwituje spod lakieru). I to jest chyba jedyny minus tego lakieru, poza tym ma same zalety:
- ma świetny, wygodny pędzelek (nie za duzy, nie za mały)
- przy niewielkich poprawkach trzyma się na paznokciach kilka dni
- do samego końca przepięknie się błyszczy
- nie gęstnieje w buteleczce (mam go chyba ze 2-3 lata, a konsystencja wciąż jest idealna)
Trudno mi się wypowiedzieć na temat tego jak długo schnie, bo używam go zawsze z przyspieszaczem wysychania, ale znając lakiery Bourjois może to trwać długo.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

Kocham to!!!!

Noi co- milosc od pierwszej aplikacji:*:*
ha,ha!
:D
Ladne kolory, pieknie sie mieni- mam rozowy ( nie pamietam nr, a nie jestem w domu:()
Co najbardziej mi sie podoba:
Pod kazdym katem jest inny, raz perlowy, raz rozowy:D:D
Co jeszcze.. Dlugo sie trzyma:D:D:D
I to jest najwazniejsze:D
Fajny produkt- polecam!
Mysle, ze kazda z nas znajdzie swoj wlasny ( yy kolor)
Wielki plus!!!!!

Rada- Nalozyc kilka warstw- ladniejszy odcien, bardziej intensywny:DUżywam tego produktu od: dluzszego czasu;)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, ostatnio kupilam sobie jeszcze jeden- z tej samej serii, specielnej edycji:D

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

średniaczek

Zazwyczaj używam tanich lakierów (około 3-6zł), ten dostałam od siostry i przyznam, że nie jest ani trochę wart swej ceny. Wprawdzie schnie szybko ale zdziera sie już na drugi dzień po pomalowaniu, a na trzeci odchodzi płatami:/ Dużo lakierów za kilka złotych przewyższa go trwałością. Przekonałam się że nie zawsze wysoka cena znaczy jakość.

Używam tego produktu od:3 tyg

... niestety ...

Mam dwa kolorki owego lakieru (23 Rose Collection, oraz 63 Blanc Prismatic)
Trwałość ich zależy w dużej mierze od zastosowanego podkładu (Na Sally Hansen - Super Strong, trzyma się dłużej niż na Alessandro Nail Hardener - acz ta druga nie jest typowym lakierem podkładowym, ostatnio zastosowałam na Nail Tek Foundation i zobaczymy co z tego wyjdzie)
Lakier sam w sobie nie jest trwały, a kiedy schodzi, to odpryskuje całymi płatami, a nie tak jak przyzwoity lakier - ściera się na końcówkach.
Lakier nakłada się grubą warstwą, gdyż sam w sobie jest dość gęsty.
Tworzą się smugi podczas malowania.
Lakier strasznie długo schnie, nawet jedna warstwa zmusza nas do trzymania rąk z dala od jakichkolwiek przedmiotów narażających lakier na zadarcie przez około pól h. Ja używam wysuszacza Kwik Dry, co znacznie przyspiesza wysychanie, ale i tak wysychalność owego lakieru nie jest zadowalająca.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry lakier!

Mam kolor Metal lazer - srebrny. Czytając opinie poprzedniczek o tym lakierze spodziewałam się najgorszego. Zostałam mile zaskoczona :) Lakier świetnie się rozprowadza, kolor jest intensywny i świeży (malowałam 4 dni temu). Wysycha bardzo szybko, nic się na pościeli nie odbija :) Lakier nie odpryskuje, mimo tych dobrych kilku dni od malowania :)Zapłaciłam za niego 24 zł w Douglasie i jestem pewna, że wrócę jeszcze do lakierów Bourjois - może paleta kolorów nie jest bardzo szeroka, ale odcienie są kuszące :)

Używam tego produktu od:prawie tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedno malowanie :)

Zgęstniał

Mam fajny kolor 73, rose virtuel.Lakier pieknie lśni, wystarczy jedna warstwa, niestety szybko zgęstniał i dość długo schnie, ale uzywam insta dry i jest ok.Bardzo łatwo wykonać nim makijaż.

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:0.5

najgorszy jaki miałam

Jak taka firma mogła się zhańbić takim lakierem? Bardzo szybko zgęstniał i stał się glutowaty, na paznokciach odpryskiwał, a raczej schodził całymi płatami. Odradzam nawet największym wrogom :)

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/4, resztę wyrzuciłam

schnie całą dobę

całkiem ładnie wygląda, ale schnie godzinami - dosłownie. uwaga o odcisniętej pościeli to nie jest żart czy hiperbola ;-) paznkocie pomalowałam o 18, poszłam spać o 24, ślady były b. wyraźnie. no ludzie, za taką cenę?

Używam tego produktu od: parę miesięcy

to chyba jakieś żarty...

W posiadanie tego lakieru weszłam dość omyłkowo niestety :-/ Powiem jedno:dla mnie jest tragiczny.Nie dość,że zostawia smugi na paznokciu ( dopiero po 3 malowaniu się ich pozbyłam )to jeszcze koszmarnie wysycha.Kiedy po dpowiednio długim czasie wydaje się,że lakier wysechł,okazuje się ze nic bardziej błędnego,on dalej pozostaje miękki i strach dotknąć do czegokolwiek,by go nie uszkodzić.Potwierdzam to,co napisała inna użytkowniczka:budzisz się rano i masz na lakierze odbitą pościel...Plusy to:ładny kolor - mam Rose antique nr 68 - i muszę przyznać że całkiem dobra trwałość.Nie ściera się,odpryskiwać zaczyna po ok.4-5 dniach.Nic poza tym.Już lepsze są chyba Golden Rose.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

zniszczył mi paznokcie

Miałam dwa odcienie, beige champagne i taki malinowy. O pierwszym złego słowa nie moge powiedzieć jesli chodzi o rozprowadzanie, idealnie, szybko sechł, troche cięzko zmywał się co prawda. To był transparentny odcień. Malinowy rozprowadzał się ohydnie, smugami, nie zużyłam go. Byłyby 3*, gdyby nie jedno ale. Przez jakiś czas odhodowałam sobie paznokcie i miałam naprawdę fajne, ale niestety po dwukrotnym pomalowaniu lakierem połamały się doszczętnie:-( Zbieg okoliczności? Nie sądzę. Potem znów odhodowałam, potem malowałam lakierem clinique - i paznokcie dalej mam. wnioski wyciągnijcie sami.Używam tego produktu od:okolo roku nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:2 razy pół

Dla mnie dobry!

Mam obecnie kolor 25 Rose caraibes, taki jasny opalizujący róż. Pędzelek jest precyzyjny, dobrze nabiera lakier i dochodzi prawie do końca buteleczki, nie robi u mnie smug wręcz przeciwnie. Buteleczka estetyczna i dobrze leży w dloni, lakier nie gęsnieje w niej szybko. Schnie średnio ale nie zbyt długo, niestety za trwłość minus nie wiecej niż 2- 3 dni!!! Cena dość wysoka u mnie 29 zł, ale pewnie jeszcze kiedyś się skuszę.....