Bourjois, Very Vernis Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bourjois, Very Vernis Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery wzbogacone silikonami dla łatwej aplikacji, kompleksami na bazie żywic, sporą dawką pigmentów i drobinek perły dla uzyskania świetlistego blasku na naszych paznokciach. Mają trzymać się na płytkach kilka dni bez ścierania się i odpryskiwania.
Bogata gama 24 kolorów od delikatnej bieli i beżu poprzez czerwienie i róże do nasyconej śliwki i brązu.

Zdecydowane nie

Kupiłam go z początkiem jesieni - ani razu nim nie pomalowałam paznokci . Nie potrafię tym lakierem zrobic tego tak , aby efekt był przynajmniej dobry. Very Vernis jest jakiś lejący bardzo , zostawia smugi i cieżko wysycha.
Może dotyczy to tylko tego odcienia ktory mam (nr.14) , albo trafiłam na jakiś trefny egzemplarz , ale wg. mnie to najgorszy lakier jaki miałam do tej pory. Na pewno już go nie kupię.

fatalny kit

Kto przyznaje to odznaczenie "best in calss"? W przypadku tego lakieru stanowczo musze je zakwestionować!
Krótki sztywny pędzelek uniemożliwia , jak dla mnie pomalowanie paznokci. W dodatku spływa na niego znienacka i na paznokciu robi się nagła smuga. Błeee :(
Paznokci robia się po nim jakieś takie chropowate a smugi są bardzo widoczne.
Kupiłam odcień Rose Collection 23 - mlecznoprzezroczysty lakier z fioletowo-różowym połyskiem, bo chciałam coś a la Chanel, który kiedyś miałam a którego już nie ma w ofercie.
Paskudnie się przejechałam na tym kicie.:(

best in class?!

Z 2 kolorów (biało-perłowy i fiolet) oba schły niemiłosiernie długo, tworzyły smugi i odpryskiwały po 1 dniu. Za drogie. Pedzelek nie nadaje sie do niczego! Plus za ładne kolory w palecie.

świetne

Bourjois jest według mnie niekwestionowanym królem lakierów do paznokci. Najbardziej lubię transparentny, mleczno-biały do frencha. Trzyma się n paznokciach ponad tydzień bez utrwalacza. Błyszczy się pięknie. Poza tym podobaja mi się te wysmukłe buteleczki - lakier wolnie w nich wysycha niż w płaskich i szerokich. Mają kulke do rozmieszania lakieru przed malowaniem. Świetny pędzelek - nie zostaiwa smug nawet przy mlecznym lakierze. Nie niszczy paznokci. CZasem kupuję lakiery do paznokci za 10 zł - z wrodzonego skąpstwa ale i tak zawsze skruszona wracam do buorjois.

Rewelka :P

Jest świetny !!!! Nic dodać nic ująć. Przede wszystkim łatwo się rozprowadza i pędzelek jest wygodny !!!! Konsystencja jest odpowiednia (TAKA JAK MA BYĆ) Moje pazurki ślicznie lśnią i mają trwały kolor przez długi czas, dodatkową zaletą jest TRWAŁOŚĆ !!!! Lakier odpryskuje sie dopiero po kilku dniach, a jeśli wcześniej wypoleruje sie płytke paznokcia trzyma się nawet 8 dni !!!! Gorrąco polecam !!!!!!!!

Cudowne kolorki

Bardzo solidny lakier! Do zakupu skusiły mnie śliczne buteleczki i cudowne kolorki. Lubię naturalne, różowo-beżowe odcienie, a Bourjois ma ich w swojej ofercie naprawdę bardzo dużo. Jedna warstwa zapewnia delikatny i subtelny połysk, a dwie nadają paznokciom wyraźny i soczysty kolor.Lakier dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug, ma wygodny pędzelek. Poza tym jest bardzo trwały, nie odpryskuje - zaczyna równomiernie ścierać się z końcówek paznokcia po 4- 5 dniach. Konsystencja w sam raz- lakier nie jest zbyt gęsty ani zbyt rzadki. Obok Maybelline Ultra Lasting i L'Oreal Shock Resist, Bourjois to mój ulubieniec!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek
Recenzja: ...

Kupiłam nr 33 (Rose Show), delikatny róż ze złotym połyskiem. Jest po prostu cudowny!:) Jedna warstwa daje delikatny, naturalny efekt, natomiast dwie nadają już pazurkom intensywny kolor, z silnym połyskiem. Lakier nakłada się bardzo dobrze (wygodny pędzelek), nie zostawia smug oraz w miarę szybko wysycha. Do trwałości też nie mam żadnych zastrzeżeń. No i ta śliczna buteleczka... :) Polecam.

świetlisty efekt

Mam odcień nr 15 Or irreel. Kolorek nadaje się i na co dzień i na wielkie wyjścia, gdyż jest to coś pomiędzy morelą a złotem (naprawdę ciężko określić), aczkolwiek w delikatnym perłowym odcieniu. Na paznokciach (i u rąk i u stóp) wygląda przepięknie dając naprawdę świetlisty, pełen blasku efekt. Lakier ma dobrą konsystencję i wygodny pędzelek, dzięki czemu rozprowadza się na płytce szybko, równo i bez smug. Zasycha w tempie dosyć szybkim, ale jeśli zamierzamy położyć dwie warstwy (jedna w sumie też jest ok), to lepiej oczekać parę albo i parenaście minut po tej pierwszej, a po tej drugiej jeszcze więcej :( Jeśli chodzi o trwałość, to jest średnia - niby nie odpryskuje i przy spełnieniu wyżej wspomnianego warunku jest odporny na zarysowania, ale już po 2 dniach zaczyna się ścierać z brzegów paznokci.

nie ten kolor....

sam w sobie lakier jest DOBRY-fajny pędzelek, rozprowadza się równomiernie, bez smug, w miare prędko schnie.
natomiast zawiodłam sie bardzo na kolorze. używam wyłącznie lakierów nie kryjących, najlepiej w odcieniach beżowo-złotych, takich, które daja mocny połysk. wybrałam kolor schampagne-iris (przepraszam, jeśli nie tak się pisze, nie pamiętam...), wydawał mi się własnie taki jak lubię. i rozczarowanie-po złotawym kolorze na paznokciach nie zostaje nic, a blask to po prostu srebrne kropeczki brokatowe, których nie lubię. a w buteleczce wyglada tak pięknie!
ech... może się kiedys skuszę na jakis inny odcień...

przyjemny

Ten też lubię. :)
Łatwo się rozprowadza i dość szybko schnie.
Wytrzymuje na paznokciach 3-4 dni, póxniej się ściera, ale delikatnie i stopniowo.
Nadaje ładniutki połysk.

mój ulubieniec

no więc zacznę od tego że po przejściach mojej mamy ze złoto-brązowym vernis anti-chockiem, niechętnie podchodziłam do lakierów tej firmy. W wakacje jednak skusił mnie kolor i uległam ale na szczęscie na very vernisa, którego ubóstwiam i myślałam ze dawno dodałam już moją ocenkę :P no ale nie, więc teraz to robię...Ot skusił mnie odcień25 Rose Caraibes, który naprawdę jest prześliczny :D opalizujący,delikatny rózano-morelowy ze złoto-zieloną poświatką , która fenomenalnie odbija światło,oczywiscie można znaleźć podobne droższe, albo zupełnie kiepskie w aplikacji, a tu mamy produkcik który świetnie się nakłada, nabiera się w sam raz i wystarczy jedno pociągnięcie pędzelka aby alkier równo się rozłożył , bez smug i co najważniejsze dla mało wprawnej ręki.Jest dość trwały,ale ja utrwalacza bell, więc to normalne :D , pięknie błyszczy, nie odpryskuje,lekko ściera sie na koncach ok 5 dnia.Gorąco polecam

idealny..

Dobry pedzelek, trwalosc naprawde dobra(z baza doskonala!),Kolorki super! mam ten najciemniejszy - takie ciemny fiolet- sliwka.aha i co wazne- nawet bez bazy nie powoduje zolkniecia paznokci.I jakby troszke wzmacnial paznokcie;)?