Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lovely, Natural Lip Stick z kamforą i mentolem

Lovely, Natural Lip Stick z kamforą i mentolem

Pojemność 4,5 g

Produkt z naturalnej serii do pielęgnacji ust o właściwościach redukujących stany zapalne.
Składniki pomadki to:
- kamfora - łagodzi ból, działa pobudzająco,
- filtry ochronne - przeciw szkodliwemu działaniu promieni UVA i UVB,
- kwas salicylowy - usuwa martwy naskórek,
- lanolina - zmiękcza, natłuszcza, chroni usta,
- masło shea - chroni przed wysuszeniem i pękaniem ust,
- mentol - zabija zarazki, przynosi ulgę obolałym ustom,
- phenol - zabija bakterie, złuszcza martwy naskórek, znieczula,
- wazelina - tworzy warstwę ochronną i chroni usta,
- witamina E - odżywia usta.
Zawiera Oxybenzone i kwas salicylowy.

Pozory mylą

Pewnego razu skończyłam swój aktualny balsam do ust i potrzebowałam nowego niestety nie miałam przy sobie duzo pieniedzy więc kupiłam właśnie ten sztyft
Uznałam że jest tani i jak coś to wyrzucę
Pomadkę pokochałam od pierwszego urzycia jest po prostu cudowna świetnie nawilża i koi usta jest dobra w okresie zimowym jak i letnim chociaż w letnim zdarzyło mi się pare razy że była trochę stopiona ale po włożeniu do lodówki wracała do normy
Bardzo lubię jej uczucie chłodzenia
Pozory mylą opakowanie nie przyciąga do zakupu
Jedynym minusem tej pomadki jest opakowanie przy kazdej z 3 sztuk ktore mialam gdy wysunęłam za dużo pomadki nie mogłam jej wkręcic z powrotem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393686].usefull || 0 }}% pomocna.

Tanie cudeńko, czyli to co tygryski lubią najbardziej

Mimo niepozornego wyglądu i niskiej ceny, pomadka jest wprost świetna! Nawilża i jest to efekt faktycznie dosyć trwały, delikatnie chłodzi usta, opakowanie mimo iż nie powala jakością, to jest malutkie i wszędzie się zmieści. Jak za tę cenę - mega!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375461].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, szczegolnie w okresie zimowym

Podobnie jak poprzedniczka z przykreoscia musze stwierdzic, ze jakis czas temu zniknela z polek :( Szkoda, bardzo szkoda, bo to swietna pomadka za niska cene. Kupilam wprawdzie tylko 1 opakowanie, ktore nadal uzywam, ale wiem, ze bylby to moj hit, a teraz musze szukac czegos nowego. Pomadka zawiera mnostwo skladnikow odzywczych, ktore dzialaja kojaco na moje spierzchniete zima i jesienia usta, ktore sa z reguly bardzo przesusozne i popekane mimo stosowania roznych mazidel. Ta pomadka sprawia, ze znow sa gladkie, delikatne i miekkie, zadnych pekniec i suchych skorek. Po nalozeniu lekko czuc mrowienie, co jest zasluga mentolu. Pomadka jest trsciwa i dlugo utrzymuje sie na ustach, choc mam nawyk poprawiania ich co jakis czas. Pomadka jest malutka, mziesci sie i do kieszeni i do torebki, sztyft sie nie zacina i pracuje bardzo dobrze az do konca. Pomadka tania, o wspanialym dzialaniu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351206].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

spóźnione odkrycie

Zdążyłam kupić ledwo opakowanie, a już została wycofana. Strasznie żałuję, bo pomadka jest genialna. Świetnie nawilża usta, gdy są przesuszone w mig doprowadza je do idealnego stanu. Przyjemnie chłodzi usta i jest mega wydajna. Niestety, czas szukać następczyni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310066].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych

Balsam ten przypomina mi Carmex, głównie przez zawartość mentolu i kamfory.
I nie dość, że podobnie pachnie i smakuje, to też podobnie działa.
Wiele razy uratował moje przesuszone, spierzchnięte usta, zwłaszcza zimą przy klimatyzacji.
Faktycznie nawilża, jest wydajny i śmiesznie tani.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka - 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012359].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Uwielbiam te pomadke! Mam bardzo suche usta, wypróbowałam już wiele pomadek, przypadkiem kupiłam te, ale cudów nie oczekiwałam, a tu takie miłe zaskoczenie. Moje usta są po niej gładkie, bardziej czerwone, nie pekaja.
Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011941].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i tania.

Potrzebowałam jakiś czas temu pomadki, która wytrzymałaby moje okropne przeziębienie, przez które miałam usta wysuszone na wiór. Ta dała radę z powodzeniem :)

+ skusiła mnie niska cena, w Rossmannie kosztuje jedynie 4 zł. Grzech nie spróbować :)
+ przyjemny zapach, przyjemniejszy i łagodniejszy niż Carmexu, który notabene jest 2 razy droższy a działa podobnie.
+ jak się niechcący zliże to nie czuć długo posmaku w ustach, jak dzieje się z Carmexem.
+ wyśmienicie nawilża. Za to największy plus. Podczas przeziębienia mam najbardziej suche usta, a ta pomadka dała radę je okiełznać w 2 dni.
+ wydajna- długo i często jej używam, a ona prawie się nie zużywa.
+ daje delikatny połysk, ale też ładnie się wchłania.
+ wygładza usta.
+ przyjemnie i delikatnie chłodzi usta.

- minus za opakowanie. Od początku nie wydawało mi się jakieś szczególnie odporne na uszkodzenia, a kilka dni temu się o tym najlepiej przekonałam- zepsuło się pokrętło do zakręcania pomadki. Odkręca się dobrze, ale chować trzeba ją już palcem. Ogólnie rzecz biorąc nie lubię sztyftów z tym systemem zamykania, niemal zawsze się w końcu psują.
- wizualnie pomadka chowa się wśród kolorowych Baby lips i Nivejek, które moim zdaniem działają dużo gorzej a są droższe ponad 2 razy. Myślę, że gdyby ktoś popracował nad opakowaniem sprzedawałaby się dużo lepiej :)
- nawilża aż zbyt dobrze- po pewnym czasie od nałożenia pojawiają się wchodzące mi do ust skórki. Zalecałabym więc peeling ust przed nałożeniem tego cuda.
- pomadka trochę się rozpływa i rozwala w opakowaniu. Nie wiem, czy nie byłaby lepsza w wersji w słoiczku ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002696].usefull || 0 }}% pomocna.

JAK WAZELINA

Pomadka jest naprawdę przeciętna. Nie czuję się ani rozczarowana, ani zachwycona.

Plusy:
+ nawilża i natłuszcza
+ niska cena

Minusy:
- dziwnie pachnie
- po posmarowaniu ust czuję się, jakbym zastosowała zwykłą wazelinę kosmetyczną
- nie jest zbyt wydajna
- sztyft rozpływa się i odłamują się od niego małe kawałki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998013].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba z nią uważać

Pomadka bardzo intensywnie nawilża usta i chroni je przed zimnem i wiatrem. Ma ziołowy zapach i lekko chłodzi usta. Jest tania (ok. 5 zł), jednak sztyft łatwo się łamie i kruszy nawet, gdy niewiele jej wykręcimy. Opakowanie też nie jest zbyt urodziwe. Wystarczyła mi na jakieś 4 miesiące, więc jak na mnie to dosyć krótko. Jednak gdy ktoś ceni sobie działanie to zdecydowanie polecam :) tańszy odpowiedni carmexu.

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987892].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Nawilża zdecydowanie lepiej niż inne, przy czym nie jest ciężka. Przyjemnie pachnie, daje ładny efekt na ustach, nie zostawia białego śladu. Troszkę nie podoba mi się, że mentol bardzo chłodzi zimą, a pomadka szybko się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985090].usefull || 0 }}% pomocna.