Original Source, Mint & Tea Tree, Shower Gel (Żel pod prysznic z miętą)

Original Source, Mint & Tea Tree, Shower Gel (Żel pod prysznic z miętą)

727 prawdziwych listków mięty użytych do stworzenia jednego intensywnie chłodzącego żelu pod prysznic Original Source Mint and Tea Tree wywoła zimny dreszczyk na skórze i ożywi intensywną miętą.

w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Na lato

To żel wręcz stworzony do używania w upały.

Plusy:

-Silnie chłodzi, zapewnia uczucie świeżości
-Ma piękny, miętowy zapach, który orzeźwia i pobudza
-Jako żel myjący spełnia swoje zadanie - oczyszcza skórę, pieni się
-Ma przyjemną w użyciu konsystencję - ani nie za gęstą, ani też zbyt lejącą
-Posiada solidne opakowanie

Minusy:

-Niestety mało wydajny

Świeżość o ponuraku

Żel jest ulubieńcem w naszym domu na okres letni. Kiedy w koło upały, z tym żelem nam one nie straszne :) Piękny, ożeżwiający i dający kopa do boju zapach. Uczucie chłodu na skórze, to lubię. Pieni się ok, wydajny ok, nie mam zastrzeżeń, chętnie wracamy

Ulubiony latem

Ten żel daje niesamowite odświeżenie ! Po umyciu skóra delikatnie chłodzi, dlatego używam go tylko latem w upały. Nie wysusza skóry, gęstość w sam raz , do tego odświeżający zapach.
Cena dobra, jedynie czasem problem z dostępnością latem , ponieważ ten wariant schodzi "na pniu".

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Czujesz miętę?

Doskonały na okres wakacyjny. Zwłaszcza w duecie z chłodzącym balsamem Eveline. Orzeźwiający, chłodzący, dający kopa. Intensywnie pachnie mentolem, budzi natychmiastowo. Przyjemna konsystencja, działanie. Myje, pielęgnuje. Jest ok.

Orzeźwiający zapach który stawia na nogi i pobudza

Zalety:
- orzeźwiający zapach
- dobrze pobudza i dodaje energii
- gęsta konsystencja bardzo dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza skórę i niweluje zapach potu (świetny po treningach)
- wygodne opakowanie

Wady:
- lekko przesusza skórę

Dla tego zapachu..

Orzeźwiająco - chłodzący żel pod prysznic, który tak pachnie miętą, że nawet szybki prysznic to największa przyjemność jaka może człowieka spotkać.

+ nie wysusza skóry
+ oczyszcza
+ dobrze się pieni
+ chłodzi
+ opakowanie
+ przyzwoita cena

Do minusów zaliczam wydajność.

Zużyłam dwie próbki i jedno opakowanie.

Ten żel to było dla mnie pozytywne zaskoczenie i bardzo go polubiłam.
Wrócę do niego prędzej czy później.

Idealny na lato.

Żelu używam wylacznie latem gdy sa upały, jest to idealny towarzysz na urlop. Pieknie pachnie miętą i chwilę po wyjsciu spod prysznica uczucie chlodu powoli acz przyjemnie zaczyna znikać.

rewelacja

Żel używałam w czasie upałów i spisał sie znakomicie. Zapach miętowy az wwiercał sie do nosa i ust, miało sie wrazenie mocnej miętówki w ustach. Rzeczywiście chłodził- najbardziej na dekoldzie i piersiach.Do tego prysznic chłodną woda i od razu człowiek ożywał po upalnym dniu. Ten mocny zapach aż oczyszczał nos. No coś fantastycznego.
Opakowanie bardzo poręczne, silikonowa zawleczka nie wypuści ani kropelki by sie wylało. Plastik z którego zrobiono opakowanie nie był twardy więc łatwo sie naciskało. Żel odrobine wysuszał skóre, ale który tego nie robi? Konsystencja galaretkowata, mi żel nie uciekał, bo zawsze używam gąbki :) Dość wydajny, łatwo dostępny. Same plusy :))
Kupię napewno, na przyszłe lato . Polecam.

Na prawdę chłodzi!

Żel kupiłam w tamtym roku, w zestawie w Biedronce. Za 2 sztuki 250 ml dałam 10 zł. Pierwszego używałam w zimie, ten zostawiłam sobie na lato.
+chłodzi! na prawdę chłodzi, na upały jest idealny
+pięknie pachnie, jak miętusy
+nie wysusza
+dobrze się pieni jako żel pod prysznic jak i jako płyn do kąpieli
+cena względnie niska
+/- konsystencja - dość gęsta i żelowata, choć rzadsza niż np. czekolada i pomarańcza
- średnio wydajny
- pod zakrętkę wlewa się woda, chociaż samo opakowanie fajne i stylowe

Nie używałam go cały czas, tylko na zmianę z innymi żelami. Nie wiem czy kupię ponownie, jeśli tak, to tylko inny zapach - kusi mnie kokos, ananas i brytyjska truskawka (ale ze względu na urocze opakowanie :P)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

Chłodzi!

Żel wygrałam w konkursie internetowym. Bardzo lubię produkty Original Source, ale ten żel chyba nigdy nie rzucił mi się w oczy podczas zakupów.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ dobrze myje i nie wysusza skóry
+ obecność "zakrętki niekapki", duży plus
+ cena w promocji

+/- dość mocno chłodzi. Latem to plus, ale w innych porach roku może być męczące

MINUSY:
- jak to zawsze bywa z żelami OS, wydajność jest dość słaba
- dostępność

Podsumowując, żel świetnie sprawdzi się latem, uczucie chłodu jest dość mocne. Ja więcej nie kupię, ponieważ chciałabym wypróbować inne zapachy, ale ten żel mogę polecić.

nie lubimy się

Żel kupiłam głównie ze względu na zapach, bo co tu dużo mówić, jest śliczny i raczej rzadko spotykany w żelach pod prysznic. Na skórze utrzymuje się średnio długo, ale może to i dobrze.
Na plus oceniam także opakowanie, fajne, poręczne, solidne i oryginalne.
Kolejny plus to cena, bo za swój żel dałam coś ok. 1 funta.
Na minus uznaję konsystencję. Jest taka galaretkowata. Albo leciało mi go za mało, albo za dużo. Pieni się nieźle, ale całościowo do wydajnych raczej nie należy.
Po użyciu mięty, limonki czy innych intensywnych zapachów moja skóra delikatnie szczypała. Może był taki zamysł, odświeżenia. Nie wiem.
Żel wg mnie nie nadaje się do codziennego stosowania. Jest zbyt intensywny. Na co dzień wolę delikatne zapachy, jednak to jest miła odskocznia od czasu do czasu. Bardzo dobrze pobudza rano. Ja za nim jednak nie przepadam i raczej więcej nie zakupię.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 2, może 3

fajna terapia szokowa

Świetny żel rozbudzający. naprawde chłodzi, pozostawia ekstremalne odświeżenie na skórze. Konsystencja nieco galaretkowata, świetny, zielony kolor.
Mocne poranne orzeźwienie.
Dobrze się pieni na gąbce, nie wysusza skóry.
Nie podrażnia miejsc po depilacji.
Na zimę jednak polecam tylko w wyjątkowych sytuacjach, żel faktycznie chłodzi.
Na przebudzenie- doskonały.
Tylko dla fanów mięty.
Wydajność średnia. Dostępność dobra.

Używam tego produktu od: 3 mies temu do teraz