Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Mleczko Do Ciała zapobiegające wysuszaniu się skóry

Mleczko z pomarańczowej serii Garniera odżywia, wzmacnia i daje ulgę skórze suchej lub bardzo suchej, odzyskuje ona swą gładkość i naturalną jędrność.
Formuła mleczka zawiera:
- naturalny olejek z palmy, który przynosi skórze ulgę, zapewnia jej komfort i nadaje gładkość,
- naturalny olejek z kolendry o działaniu odżywczym,
- glicerynę, która zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia i chroni ją przed wysuszaniem.

moj pierwszy

to moj pierwszy balsam w zyciu jaki mialam
bylam nim zachwycona i zreszta dalej jestem
super nawilzal, wydajny, pompka bardzo praktyczna, tluste rece to lepiej bylo sobie go alozyc, same plusy, swietny naprawde, cena tez ok, wart uwagi

Używam tego produktu od: od mlodych lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Naj Naj Naj

Mam naprawdę wymagająca i suchą skórę ale ten balsam jest po prostu najlepszy i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Ma tylko zalety:

-super nawilża,
-ładnie pachnie,
-efekt długotrwały,
-jest bardzo wydajny,

Po prostu Kosmetyk Wszech Czasów!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

ukochany

Balsam idealny dla mojej skóry. Super nawilża, a przy tym jest lekki i szybko się wchłania.
Ma bardzo delikatny zapach, który szybko ucieka ze skóry.

Używałam go w hurtowych ilościach, dzięki niemu jestem wierna balsamom z Garniera, jednek ten jest najlepszy ze wszystkich. Szkoda, że ostatnio nie widuję go w drogeriach.

Naprawdę polecam

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka(nascie)

depilacja opóźnianie porostu włosów

bez rewelacji

Kiedyś badzo czeto używałam tego balsamu, teraz jest on dla mnie za mało nawilżający. Moja skóra potrzebuje bardziej treściwego kosmetyku.
Daję trzy gwizdki, ponieważ ma przyjemny zapach, szybko sie wchłania, fajny w stosowaniu, jednak jak juz pisałam za mało nawilża.

Używam tego produktu od:używałam jakis czas temu

bardzo dobry

Skóra po jego zastosowaniu staje się faktycznie bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Uwielbiam ten zapach. Używam go już od długiego czasu i nadal będę bo na razie nie znalazłam nic lepszego, zwłaszcza za tak niską cenę.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

doraźnie, tylko na noc

Odzywia, natłuszcza, nawilża, wszystko cacy ale .. na drugi dzień, bo osobiscie moge uzywac tylko tego masła na noc, zeby wytrzec sie w posciel. Rano skóra faktycznie jest mięciutka, gładka, bez przesuszeń. Nie jest to jednak w żadnym razie kosmetyk który mozna zastosowac i wyjśc z domu, bardziej na zimowy wieczor w dresie przed telewizorem. Jest wydajny, niedrogi, jesli nie znajdę nic lepszego, będzie goscił na półce jeszcze nieraz.

Używam tego produktu od: 2 lat, doraźnie

Do suchej skóry "jak znalazł"

Bardzo dobrze działa zwłaszcza latem, wczesną jesienią kiedy skóra jest wysuszona po kąpielach słonecznych. W moim przypadku jest to skóra łydek :). Po paru użyciach staje się:
- gładka
- delikatna
- zaczyna się regenerować
Konsystencja i rozprowadzanie w sam raz, łatwo się wchłania, zapach przyjemny. Cóż jeszcze dodać... Polecam spróbować.
Może dodam jeszcze dlaczego przestałam używać. Odniosłam wrażenie, że skóra za bardzo się do niego przyzwyczaiła, ciężko było zmienić, bo stawała się taka jak wcześniej. Po prostu przestała się sama regenerować.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Dość dobry

Moim zdaniem mleczko to nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród wielu innych kosmetyków tego typu, jest jednak przyjemne w zapachu i łatwo się rozprowadza.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Latem - bardzo lubię :-)

Zima używałam kiedyś w identycznym opakowaniu z pompka wycofany już w takiej formie balsamu do ciała. Mleczek używam tylko latem, zima potrzebuję mocniejszego natłuszczenia i nawilżenia. Mleczko jest idealne :) i zapachowo ;) bo delikatnie, przyjemnie pachnie i jeśli chodzi o konsystencję i rozsmarowywanie, mimo iż jest to mleczko po dość szybkim wchłanianiu się pozostawia film na skórze, który absolutnie mi nie przeszkadza. Ciało jest miękkie, nawilżone, miejsca przesuszone już takie nie są. Łagodzi. Skóra jest delikatna, gładka, mnie nie uczula. Spełnia wszystkie obietnice producenta.
Wydajne :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 2 duże opakowanie bez pompki 400ml.

Mój ulubiony

Jak narazie jest to jedyny balsam do ktorego wracam. Próbowałam już wielu jednak tylko ten zadowala mnie 100%. Jest lekki, dobrze się wchłania i rozprowadza, ładnie pachnie, konsystencja w sam raz i coż można jeszcze dodać... polecam gorąco... :D

Używam tego produktu od:

niezły

Jest dobry, ale nie rewelacyjny, na taki zresztą jeszcze nie trafiłam niestety. Ten za to: ładnie pachnie, dobrze nawilża, ale tylko jeśli używa się go dzień w dzień, więc długotrwałych efektów raczej nie ma, szybko się wchłania i łatwo rozprowadza, bo ma przyjemną konsystencję, ale za to jest niewydajny, mniejsze opakowanie starcza mi na około 2 tygodnie. Mimo wszystko będę do niego wracała od czasu do czasu :)

Ładny zapach

Dla mnie jest dobry, ale nie najlepszy. Praktyczne opakowanie z pompką, zapach ładny, konsystencja też ok, nie jest tłusty, raczej taki lekki, dobrze się rozprowadza, nawilża też w dobrze. Stosuję go na całe ciało, jest wydajny. Daję mu 4 *