Pianka do golenia dla pań (stara wersja)

Pianka do golenia dla pań (stara wersja)

Pianka przeznaczona jest do usuwania owłosienia na nogach, pod pachami i w okolicach "bikini". Kremowa i delikatna, nawilża, natłuszcza i odświeża. Zawiera składniki łagodzące, regenerujące i ochronne. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nie wywołuje podrażnień.
Pianka dostepna w dwóch propozycjach zapachowych: zielona - o zapachu melona i fioletowa - o zapachu konwalii.

(200 ml)

Uczulił :(

Nie polecam nikomu tego bubla. Tak mnie uczulił , że nawet nie wiem jak to opisać. Swędzenie skóry i czerwona wysypka - nie, dziękuję!!
Używałam reszty do nóg, bo tam nie dostałam uczulenia. Reszta - masakra!

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Wykorzystała: kilka próbek

Dobra damska pianeczka, ale męska do golenia lepsza

Zanim odkryłam fakt, że męskie pianki do golenia twarzy są o niebo lepsze i skuteczniejsze, a komfort podczas golenia jak i cała czynność o wiele przyjemniejsza - używałam właśnie tej pianki do golenia stworzonej specjalnie dla kobiet.

Plus za cenę i mega wydajność!
Używałam tej fioletowej o zapachu konwalii.
a, w jednym z nich zaraz po zakupie ułamał mi się aplikator dozujący,( ta końcówka), ale jakoś dawało się go nałożyć i możliwe było dalsze wydobycie i użytkowanie produktu.

Pianki stosowałam do golenia w ciągu dnia, w czasie podróży, itp. zawsze wtedy kiedy nie mogłam lub nie musiałam wchodzić do wanny i się moczyć w wodzie, a chciałam szybko pozbyć się niechcianego owłosienia.

Pianka była gęsta, dobrze przylegała do skóry, ładnie zmiękczała włoski, nie podrażniała, ani nie powodowała szczypania nawet kiedy zdarzyło mi się podrażnić naskórek dociskając nową super ostrą maszynkę mocniej do skóry lub delikatnie zaciąć.

Łatwo wypłukiwała się z ostrzy golarki pod silnym strumieniem wody.
Skóra była nawilżona i gładka. Pianka koiła skórę i delikatnie ją pielęgnowała.
Świetna do szybkiej depilacji pach, nóg i okolic bikini.

Można dostać ją wszędzie, tesco, real, rossman.

Polecam, ale jeszcze bardziej polecam męskie pianki, np. Gilette też za ok. 5-6 zł :o)

Używam tego produktu od: ho ho.. gdzieś od czasów liceum
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetna!!!

Super pianka, nie używam żadnej innej. Wersja z konwalja jak i wersja z melonem świetnie się spisują. Super zapach, fajna konsystencja, wydajność i cena- po prostu same plusy. Skóra po ogoleniu jest miękka i miła w dotyku. Dla mnie ta pianka to rewelacja i nie zamienie jej nigdy na żadną inną.

Manicure - gradientowe kropki

Fajna :)

Tania, wydajna, ślicznie pachnąca (szczególnie ta o zapachu konwalii), zmiękcza włoski (co daje większy poślizg maszynce). Dzięki niej skóra po goleniu jest gładka, pachnąca, bez podrażnień :) Jak dla mnie super pianka - same plusy :) Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Może być

Plusy: bardzo tania, wydajna, ułatwia golenie, piękny zapach (konwalii), nie podrażnia, moim zdaniem dobrze się ją aplikuje,
Minusy: nie nawilża, wrażenie suchej skóry
Właściwie to może być, największym atutem jest cena.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Bardzo fajna

Miałam tą konwaliową. Bardzo miła pianka, śliczny zapach, fajnie się pieni, bardzo fajnie się z nią depiluje, nie podrażnia, pozostawia skórę gładką i pachnącą.

Używam tego produktu od: Niestety nie używam
Ilość zużytych opakowań: Chyba 2 :)

w miarę ok

+ładny melonowy zapach;
+gęsta , niespływającą konsystencja ;
+ bardzo wydajna;
+nie podrażnia;
+tania

-nie ułatwia golenia;
-nie nawilża ani trochę

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nienajgorsza

To moja pierwsza pianka do golenia. Zwykle używam żeli/kremów w tym wypadku skusiła mnie cena w promocji oraz maszynka gratis. maszynka była beznadziejna, na szczęście pianka dużo lepsza. Z początku jej nie lubiłam, gdyż po ogoleniu nóg swędziała mnie skóra, jednak po zmianie maszynki ten problem zniknął, więc nie była to najpewniej wina pianki. Generalnie jestem zadowolona:

- Pianka jest tania
- Wydajna
- Ładnie pachnie
- Nie podrażnia skóry (acz warto mieć dobrą maszynkę)
- łatwa do dostania

Jego jedyną wadą jest to, że za każdym razem wyciskałam za dużo pianki, pomimo iż uważałam, aby tego nie robić. Pomimo iż wolę żel Joanny, na pewno kiedyś znowu kupię tę piankę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

nawet dobra

jest to moja pierwsza pianka do golenia i może dlatego nie mam jej z czym porównać, ale wydaje mi się całkiem niezła, zwłaszcza zapach - uwielbiam konwalie. Pianka:
+nie wysusza skóry,
+jest odpowiednia do bikini,
+ma ładny zapach(trochę perfumowany, ale czuć te konwalie)
+jest wydajna
+jest łatwo dostępna i tania

mimo wszystko nie wiem czy jeszcze ją kupię, bo mówię jest to moja pierwsza pianka i będę chciała wypróbować inne, ale prawdopodobnie jeszcze do niej wrócę

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam,gdyż bardzo chciałam ją przetestować,a dodatkowym jej atutem była atrakcyjna cena na sklepowej półce. Posiadam wariant o zapachu konwalii. Ja szczerze mówiąc nigdy na zakup pianki jakiejś dużej kwoty nie przeznaczam,ale ta okazała się bardzo fajna. Jest wydajna,zapach bardzo delikatny który mnie bynajmniej się podoba,zapobiega podrażnieniom,daje fajny poślizg maszynce czego chcieć więcej. Opakowanie też bardzo poręczne polecam godna wypróbowania jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

zdecydowanie na tak

Początkowo używałam tej zielonej, jednak moja cera jest skłonna do podrażnień więc zaczęłam używać już tej fioletowej :P jestem bardzo zadowolona, piankę kupuję jedynie za 5 zł ! Do tego pięknie pachnie i naprawdę chroni przed podrażnianiem, jest bardzo wydajna, jedno takie opakowanie starcza mi na 3-4 miesiące. Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Poczatkowa na tak po drugim opakowaniu juz inaczej

Poczatkowo bylam zachwycona ta pianka . Cena super(w promocji 5 zl )zapach ok ulatwiala golenie (dwala poslizg) i nawet powiem ze skora po depilacji byla gladka . Po zuzyciu drugiego opakowania troche zmienilo sie moje zdanie . Szybciej sie zuzywala(moze dwalam jej wiecej , moze czesciej golilam nogi ale na ta cene to i tak nieistotne). Najgorsze bylo to ze po depilacji nogi nie byly juz takie gladkie a nawet w niektorych miejscach jakby przesuszone . Mysle ze za jakis czas kupie ja pewnie ponownie gdyz za ta cene do samego golenia jest ok a nawilzac sie nalezy balsamem .

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania