For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

Pojemność 1 szt

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

inne
Wykonanie
naturalne, sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo fajna

Zalety:
+ jest niedroga i łątwo dostępna
+ jest ładnie wykonana
+ łatwo utrzymać ją w czystości
+ szybko schnie, więc jest przyzwoicie higieniczna
+ bardzo uprzyjemnia kąpiel/prysznic
+ jest miękka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443656].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna

Gdy zobaczyłam ją w Rossmannie bardzo mnie zaciekawiła. Nie była droga, jakoś ok. 10 zł. Masuje konkretnie, faktycznie można przy jej pomocy zrobić masaż ciała, zminimalizować cellulit czy pobudzić krążenie naszej skóry. Jednak trzeba zauważyć, że "szoruje" naprawdę bardzo mocno, bardziej wrażliwym osobom może to sprawić ból.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384376].usefull || 0 }}% pomocna.

super szczotka!

+ cena
+ poręczna
+ dobrze wykonana
+ ujędrnia
+ wspomaga walkę z cellulitem
+ włoski nie wypadają
+ poprawia krążenie
+ usuwa martwy naskórek
+ wygładza
+ idealnie zapobiega wrastaniu włosków
+ oczyszcza

Nadaje się do szczotkowania na sucho, jak i podczas kąpieli pod prysznicem:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383916].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Jest fajna.

Ciekawy produkt, który poprawia krążenie, delikatnie masuje i peelinguje ciało. Włosie nie jest bardzo szorstkie, czy ostre, ale czuć je na skórze.
Szczotki używam głównie na sucho. Zazwyczaj po kąpieli. Sprawia, że balsamy lepiej wnikają w głąb skóry, dzięki czemu jest lepiej nawilżona, napięta, bardziej ujędrniona. Przeciwdziała także problemowi wrastania włosków na nogach.
Niestety, po półrocznym użytkowaniu, zaczęły wypadać kępki włosia, gumowo- drewniane części kruszyły się i wypadały. Dosyć ciężka. W niskiej cenie.
Maltretowałam ją codziennie, więc nie mam większej pretensji o to, że się zniszczyła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340101].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ją

Używam jej głównie do szczotkowania ciała na sucho. Cenię takie rzeczy za ostrość, bo wtedy są dokładniejsze i przynoszą lepsze efekty - moim zdaniem. Ta szczotka jest idealna, bo dobrze ściera i jednocześnie nie podrażnia. Nie mam wrastających włosków na nogach, cellulit też się trochę zmniejszył. Szczotka daje przyjemny masaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077126].usefull || 0 }}% pomocna.

Ostro :)

Szczotka nie należy do dużych wydatków, a jest w miarę solidnie wykonana. Słyszałam o tym, że materiał ("rączka" ) lubi się urwać, ja tego akurat nie zaobserwowałam. Myślę jednak, że po kilku upadkach z większej wysokości szczotka mogłaby się rozlecieć. Plastik ze szczeciną nie jest przytwierdzony do drewna na tyle trwale, by nic go nie ruszyło... Dlatego staram się obchodzić z tą szczotką dość delikatnie, by długo mi służyła. Póki co nie gubi włosia.

Szczecina jest dość ostra, a do samego uczucia szczotkowania trzeba się po prostu przyzwyczaić. Na początku trzeba wykonywać masaż powoli i delikatnie, by przyzwyczaić samą skórę do drapania. Szczotki rzecz jasna nie stosujemy do twarzy, ja nie szczotkuję też dekoltu z racji delikatnej skóry. Powinnyśmy omijać lub szczotkować bardzo delikatnie miejsca ze znamionami czy takie, gdzie skóra jest uszkodzona.

Jak szczotkować?
Na sucho! Nie nakładamy żadnych olejków czy balsamów. Wykonujemy ruchy w kierunku serca. Najpierw zaczynamy od stóp, potem w górę nóg, następnie od dłoni, potem tułów. Podobno najlepiej jest szczotkować ciało przed braniem prysznica, ja szczotkuję wtedy, gdy znajdę chwilę czasu - zazwyczaj wieczorem. Za to poranne szczotkowanie pobudza i dodaje energii :)

Naczytałam się o zbawiennym działaniu szczotki, takim jak pomoc w usuwaniu martwego naskórka, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu czy poprawianie krążenia krwi i postanowiłam ją wypróbować.
Aby być obiektywną co do działania szczotki na czas eksperymentu zrezygnowałam z Kessowania. Od codziennego masażu naprawdę da się uzależnić ;) szczotkowanie po prostu polubiłam i weszło mi to w nawyk. Lubię takie "drapaczki" do ciała i pod względem intensywności drapania szczotka w pełni mi odpowiada.
Tak jak trąbią wszem i wobec różne portale, szczotka pomaga na wrastające włosy po depilacji. Dodatkowo, wszelkie balsamy po jej użyciu wchłaniają się o wiele szybciej. Jeśli chodzi o obiecywane usuwanie martwego naskórka to tego niestety nie widzę i pod tym względem zdecydowanie wygrywanie Kessowanie ciała. Za to przy szczotkowaniu da się już po kilku tygodniach zobaczyć widoczne ujędrnienie skóry i z tym się muszę zgodzić :) w połączeniu ze zdrową dietą szczotkowanie daje naprawdę niezłe efekty, ale do pełni szczęścia brakuje mi jednak Kessy i niebawem znów po nią sięgnę. Połączenie szczotkowania i Kessowania powinno mnie w pełni usatysfakcjonować. Niemniej jednak - szczotkę również polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż ten sam egzemplarz w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013840].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Doskonały produkt za niewygórowaną cenę. Używam szczotki już od pół roku, ale efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Szczotkuję ciało na sucho. Skóra stała się jaśniejsza, gładsza, cellulit znacząco się zmniejszył. Szczotkę cechuje tez doskonała jakość - nic z niej nie wypada, nie łamie się, nie łysieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990766].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna

Razem z tą szczotką popłynęłam na fali szczotkowania ciała na sucho i... uzależniłam się! Po przeczytaniu wszystkiego co było dostępne w google i obejrzeniu filmików postanowiłam zabrać się za szczotkowanie ciała. Ponieważ mój entuzjazm bywa chwilowy nie chciałam inwestować w drogie szczotki, pomyślałam, że jak mi się nie spodoba to nie będzie żalu. Pierwszy dzień i cios! Skóra, zwłaszcza na nogach, cała porysowana, czerwona i łuszcząca się, nawet nałożenie olejku Alterry w podwójnej dawce specjalnie nie pomogło. Poza tym, skóra strasznie mnie swędziała! Drugi dzień, to samo. Oho, pomyślałam, zaczyna się. Jak zwykle jak coś jest hitem w internecie to dla mnie kończy się klęską. Odstawiłam na dwa dni, po czym ponownie zaczęłam szczotkowanie. I odtąd było tylko lepiej. Obecnie mogę powiedzieć, że się uzależniłam. Samo szczotkowanie jest ogromnie przyjemne i relaksujące a efekty po przewyższają każdy peeling (tak, nawet savon noi + kessa). Skóra zupełnie przestała się łuszczyć, zrobiła się jaśniejsza, gładsza i jakby promienista. Jest też bardziej elastyczna.
Co do samej szczotki - nie mam porównania z innymi, więc ocenę daję wysoką bo u mnie efekty są widoczne. Po dwóch tygodniach intensywnego używania szczotka jest w jednym kawałku, nic się nie połamało, nic nie wypadło.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955293].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czasu

Bardzo lubiłam te szczotke. Pasowała do dłoni, dobrze masowala, ujedrniala, ścierała naskórek. Niestety, nasza przyjaźń szybko sie skończyła, gdy pękł plastik, na którym osadzone jest włosie i zaczęło wypadac pęczkami.
Więc plus za działanie i ogromny minus za trwałość.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna szczotka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948975].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiłyśmy się

PLUSY:
- dobrze ujędrnia
- cena nie jest wygórowana
- dobra dostępność

MINUSY:
- kiepska jakość ; po krótkim używaniu włosie zaczyna wypadać, a szczotka się rozpada
- dyskomfort podczas używania (nieco bolesne drapanie)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947525].usefull || 0 }}% pomocna.