Polecamy: 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

Pojemność 1 szt

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

inne
Wykonanie
naturalne, sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest moją wieczorną rutyną

Szczotkę kupiłam w Rossmannie, nie była droga- ba! kupiona w promocji wyniosła mnie nieco ponad 7zł;) Zachęcił mnie głównie estetyczny wygląd, który skojarzył się z delikatną szczotką z naturalnego włosia, ale do pielęgnacji...włosów.

Po przeczytaniu wskazówek na opakowaniu spodziewałam się naprawdę delikatnego masażu. Szczotkę wklepałam w wyszukiwarkę i po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych recenzji zdałam sobie sprawę z tego, że przyniosłam do domu prawdziwy skarb!

*WŁOSIE jest dość twarde, masaż nie należy do najdelikatniejszych, jednak dodatkowy komfort zapewniają gumowe wypustki w białym kolorze. Zapewniają lepszą przyczepność, dzięki czemu szczotka gładko sunie po ciele.

*RĄCZKA materiałowa, solidnie przytwierdzona do części drewnianej, po 7 miesiącach codziennego stosowania trzyma się bez zastrzeżeń.

SZCZOTKUJĘ na sucho, bez użycia żadnych olejków czy nawilżaczy, producent zastrzega, że zastosowanie "wspomagaczy" po prostu zmniejszy efekty. Dodatkowo masaż poleca wykonywać zaczynając od dolnych części ciała, w kierunku serca. Stosowałam się do wszystkich wskazówek.

Nie mogąc doczekać się spektakularnych efektów, tego samego dnia przed kąpielą wykonałam masaż. Byłam...zła! Nasz wspólny pierwszy raz był wyjątkowo nieudany. Szczotka okazała się mieć zbyt agresywne działania, włosie było zbyt twarde. Szczotkowałam mocno, pod wpływem złości- coraz mocniej. Skóra ciała była zaczerwieniona i wołała o pomstę do nieba.

Mimo tego, nie zniechęciłam się. Używałam jej codziennie. Z każdym kolejnym dniem skóra lepiej reagowała na tak silny masaż. Nie miała lekko, ale nie było zmiłuj się. Po tygodniu była zahartowana i wręcz domagała się dłuższych sesji ze szczotką.

Efekty wyraźne były już pod dwóch tygodniach. Największą metamorfozę przeszły moje uda, które były całkowicie... gładkie, ujędrnione, twarde. Skóra była wyraźnie lepiej ukrwiona, wyglądała promiennie i bardzo gładko. Nie borykam się z problemem wrastających po depilacji włosków, a więc nie ocenię jej działania na tym polu. Jednak zdecydowanie szczotkowanie uczyniło depilację przyjemniejszą, ponieważ serwowało mi codzienne ścieranie martwego naskórka.

*Szczotka towarzyszyła mi podczas gubienia zbędnych kilogramów, a więc codziennym zabiegom towarzyszyła zdrowa dieta, picie dużej ilości płynów. Na dzień dzisiejszy ze zdrowotnością trybu życia bywa u mnie różnie, jednak codzienne szczotkowanie cellulitu do moich ud nie dopuszcza, powoli zaczynam zapominać czym o w ogóle jest;) Zdecydowanie uzależniłam się od codziennych masaży, źle mi, gdy je pomijam.

*SZCZOTKA nie wymaga specjalnie skomplikowanych zabiegów czyszczących, ja swoją myję dość często, bo co kilka dni, przechowuję w miejscu mało wilgotnym. Suszę n papierowych ręcznikach, ponieważ gdy leży na kaloryferze szybko się odkształca.

Polecam serdecznie!:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553581].usefull || 0 }}% pomocna.

jesteśmy nierozłączne :)

Absolutny must have!

Genialna szczotka do antycellulitowego masażu i ujędrniania skóry. Oczywiście najlepiej w połączeniu z zimnym prysznicem, ale jako miłośnik lania się wrzątkiem szoruję się pod gorącym strumieniem i efekty są równie dobre: lepsze ukrwienie skóry, ujędrnienie i wygładzenie skóry lepiej niż peelingiem.
Czasem jeśli chcę skórze dać porządny wycisk, stosuję łącznie z peelingiem, daje to bardzo dobre rezultaty, ale raczej nie polecam dla wrażliwców.
Szczotek tego typu jest może dużo, ale tu świetne jest połączenie włosia z wypustkami, dlatego używam tylko tej jednej.

Świetna także do masażu na sucho jeszcze przed kąpielą.

Solidna - włosie nie wypada i nie odkształca się. Co jakiś czas wymieniam ze względów higienicznych, zazwyczaj wtedy już włosie jest nieco krótsze od częstego używania. Cena jest na tyle niska, że nie jest to problem.

Szczotka posiada praktyczny uchwyt na dłoń, dzięki czemu wygodnie się nią operuje. Wykonana z naturalnych materiałów, ładnie wygląda w łazience.

Wymaga oczywiście dbałości o dokładne wysuszenie - polecam odkładać ją w suchym miejscu, nie bezpośrednio pod prysznicem, włosiem w dół, żeby woda nie wciekała do środka, nie niszczyła drewna i włosia i nie powodowała jego wypadania. Przy takim używaniu posłuży nam na pewno dłużej.

Polecam, szorowanie się tą szczotą jest bardzo przyjemne i na pewno zdrowe :)
I jest to świetne uzupełnienie codziennych antycellulitowych zabiegów, krem ujędrniający nałożony na tak przygotowaną skórę da nam dużo lepsze efekty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515021].usefull || 0 }}% pomocna.

Wygodna w użyciu, poręczna
delikatna-włoski, nie rysują ciała,
przyjemnie masuje,
szybko wysycha,
przystępna cenowo.

Lubię poleżeć w wannie, wtedy po nią sięgam, łączę przyjemnie z pożytecznym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486566].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

bardzo fajna

Zalety:
+ jest niedroga i łątwo dostępna
+ jest ładnie wykonana
+ łatwo utrzymać ją w czystości
+ szybko schnie, więc jest przyzwoicie higieniczna
+ bardzo uprzyjemnia kąpiel/prysznic
+ jest miękka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443656].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna

Gdy zobaczyłam ją w Rossmannie bardzo mnie zaciekawiła. Nie była droga, jakoś ok. 10 zł. Masuje konkretnie, faktycznie można przy jej pomocy zrobić masaż ciała, zminimalizować cellulit czy pobudzić krążenie naszej skóry. Jednak trzeba zauważyć, że "szoruje" naprawdę bardzo mocno, bardziej wrażliwym osobom może to sprawić ból.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384376].usefull || 0 }}% pomocna.

super szczotka!

+ cena
+ poręczna
+ dobrze wykonana
+ ujędrnia
+ wspomaga walkę z cellulitem
+ włoski nie wypadają
+ poprawia krążenie
+ usuwa martwy naskórek
+ wygładza
+ idealnie zapobiega wrastaniu włosków
+ oczyszcza

Nadaje się do szczotkowania na sucho, jak i podczas kąpieli pod prysznicem:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383916].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest fajna.

Ciekawy produkt, który poprawia krążenie, delikatnie masuje i peelinguje ciało. Włosie nie jest bardzo szorstkie, czy ostre, ale czuć je na skórze.
Szczotki używam głównie na sucho. Zazwyczaj po kąpieli. Sprawia, że balsamy lepiej wnikają w głąb skóry, dzięki czemu jest lepiej nawilżona, napięta, bardziej ujędrniona. Przeciwdziała także problemowi wrastania włosków na nogach.
Niestety, po półrocznym użytkowaniu, zaczęły wypadać kępki włosia, gumowo- drewniane części kruszyły się i wypadały. Dosyć ciężka. W niskiej cenie.
Maltretowałam ją codziennie, więc nie mam większej pretensji o to, że się zniszczyła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340101].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ją

Używam jej głównie do szczotkowania ciała na sucho. Cenię takie rzeczy za ostrość, bo wtedy są dokładniejsze i przynoszą lepsze efekty - moim zdaniem. Ta szczotka jest idealna, bo dobrze ściera i jednocześnie nie podrażnia. Nie mam wrastających włosków na nogach, cellulit też się trochę zmniejszył. Szczotka daje przyjemny masaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077126].usefull || 0 }}% pomocna.

Ostro :)

Szczotka nie należy do dużych wydatków, a jest w miarę solidnie wykonana. Słyszałam o tym, że materiał ("rączka" ) lubi się urwać, ja tego akurat nie zaobserwowałam. Myślę jednak, że po kilku upadkach z większej wysokości szczotka mogłaby się rozlecieć. Plastik ze szczeciną nie jest przytwierdzony do drewna na tyle trwale, by nic go nie ruszyło... Dlatego staram się obchodzić z tą szczotką dość delikatnie, by długo mi służyła. Póki co nie gubi włosia.

Szczecina jest dość ostra, a do samego uczucia szczotkowania trzeba się po prostu przyzwyczaić. Na początku trzeba wykonywać masaż powoli i delikatnie, by przyzwyczaić samą skórę do drapania. Szczotki rzecz jasna nie stosujemy do twarzy, ja nie szczotkuję też dekoltu z racji delikatnej skóry. Powinnyśmy omijać lub szczotkować bardzo delikatnie miejsca ze znamionami czy takie, gdzie skóra jest uszkodzona.

Jak szczotkować?
Na sucho! Nie nakładamy żadnych olejków czy balsamów. Wykonujemy ruchy w kierunku serca. Najpierw zaczynamy od stóp, potem w górę nóg, następnie od dłoni, potem tułów. Podobno najlepiej jest szczotkować ciało przed braniem prysznica, ja szczotkuję wtedy, gdy znajdę chwilę czasu - zazwyczaj wieczorem. Za to poranne szczotkowanie pobudza i dodaje energii :)

Naczytałam się o zbawiennym działaniu szczotki, takim jak pomoc w usuwaniu martwego naskórka, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu czy poprawianie krążenia krwi i postanowiłam ją wypróbować.
Aby być obiektywną co do działania szczotki na czas eksperymentu zrezygnowałam z Kessowania. Od codziennego masażu naprawdę da się uzależnić ;) szczotkowanie po prostu polubiłam i weszło mi to w nawyk. Lubię takie "drapaczki" do ciała i pod względem intensywności drapania szczotka w pełni mi odpowiada.
Tak jak trąbią wszem i wobec różne portale, szczotka pomaga na wrastające włosy po depilacji. Dodatkowo, wszelkie balsamy po jej użyciu wchłaniają się o wiele szybciej. Jeśli chodzi o obiecywane usuwanie martwego naskórka to tego niestety nie widzę i pod tym względem zdecydowanie wygrywanie Kessowanie ciała. Za to przy szczotkowaniu da się już po kilku tygodniach zobaczyć widoczne ujędrnienie skóry i z tym się muszę zgodzić :) w połączeniu ze zdrową dietą szczotkowanie daje naprawdę niezłe efekty, ale do pełni szczęścia brakuje mi jednak Kessy i niebawem znów po nią sięgnę. Połączenie szczotkowania i Kessowania powinno mnie w pełni usatysfakcjonować. Niemniej jednak - szczotkę również polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż ten sam egzemplarz w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013840].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Doskonały produkt za niewygórowaną cenę. Używam szczotki już od pół roku, ale efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Szczotkuję ciało na sucho. Skóra stała się jaśniejsza, gładsza, cellulit znacząco się zmniejszył. Szczotkę cechuje tez doskonała jakość - nic z niej nie wypada, nie łamie się, nie łysieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990766].usefull || 0 }}% pomocna.