Colour by Oriflame, Stay Perfect Foundation SPF 8 (perfekcyjny podkład pod makijaż)

Do cery suchej i normalnej. Zawiera mieszankę delikatnych substancji pielęgnacyjnych. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, a także zapobiega jej wysuszeniu. Wyciąg z kory wierzby nadaje cerze świeży, promienny wygląd. Bardzo trwały, nie pozostawia śladów na ubraniu i wygląda doskonale przez cały dzień. Tworząc cieniutką warstwę, gwarantuje cerze naturalny wygląd.
Jest wydajny, nie uczula, nie wysusza, świetnie pokrywa i moim zdaniem jest naj-naj.

/i>

KWC

Spełnił wszystkie obietnice. Nie wysusza, nie podkreśla skórek, ładne odcienie. Nie tworzy efektu maski ! Zakrywa to co ma, wytrzymuje na twarzy bardzo długo, nie brudzi ubrań...

Zrobiłam po nim przerwę, na szukanie kolejnych cudeńków. Na lato jeszcze aktualnie, jako ze z skórę jest cąłkiem nieźle - Maybelline, Pure Make up. Sprawdza się, ale na jakieś wyjścia czy po prostu - inne pory roku wracam do tego z Oriflame.

Mój KWC , nic dodać , nic ująć :-)

rok, skończyłam 2 opakowanie, przymierzam się do zakupu 3

Bardzo dobry podkład. Świetnie się rozprowadza, nie ma mowy o smugach. Jest tylko troszkę zbyt leisty-za każdym razem wycieka go z opakowania dużo za dużo. Z kryciem nie jest źle. Ładnie wygląda na buźce, nadaje jej taki zdrowy wygląd. Odcień, który miałam-natural beige, bardzo mi odpowiada, wreszcie jakiś żółty, nie pomarańczowy ;) Trochę za ciemny dla mnie, ale to już moja wina (jest jaśniejszy). Podoba mi się opakowanie ;)
Byłoby pięć gwiazdek, gdyby dłużej zostawał na twarzy i nie kończył się tak szybko. Czwórka z plusem.

mile zaskoczenie

moja skora toleruje niewiele kosmetykow a podklady to akurat te, za ktorymi nie przepada... dlatego wlasciwie ich nie uzywalam. ten podklad jest lekki, nie wysusza, dobrze sie naklada. kolorki tez mozna w miare dobrze dobrac (ja uzywam najjasniejszego). mysle, ze jak na ta cene podklad oriflame spelnia wszelkie oczekiwania.

Manicure - klasyczny

Świetny!!

Według mnie ten podkład ma świetną konsystencję, ładny i delikatny zapach. Dobrze sie rozprowadza nie tworząc przy tym smug. Jest bardzroooo wydajny i godny polecenia.

naprawdę dobry!

ma bardzo fajny kolor (ivory) który jest prawie idealny (mógłby być minimalnie mniej żółty, ale jest OK)
świetnie się rozprowadza i zostawia na buzi bardzo przyjemną, gładziutką, niewidzialną powłoczkę :)
rozsmarowując zawsze wydaje mi się, że prawie nie kryje, ale za chwilę okazuje się, że co trzeba jest bardzo sobrze zatuszowane :)
długo się trzyma, szkoda, że mnie matuje (ale w końcu tego producent nie obiecuje :) )
prawie idealny ;)
ładnie nawilża i pachnie i jest baardzo wydajny!!
Polecam!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 próbka 3 ml starczyła mi na ponad 2 tygodnie (!!) już leżą w szafce kolejne 2 :)
_________________________
po zużyciu 3 próbek odejmuję mu * - mógłby dłużej trzymać się na buzi :)

Najlepszy podkład !

Zdecydowanie najlepszy podkład w kremie jaki kiedykolwiek używałam, a było ich sporo. Co najważniejsze, nawilża twarz, pięknie się rozprowadza, ma piękny kolor np. golden beige, jest idealny do mojego koloru twarzy. Kilkakrotnie próbowałam podkładów w kremie wszystkich niemalże firm, ale zawsze wracałam do tego, bo nigdy nie znalazłam lepszego. Dla mnie doskonały.
Używam go od wielu lat zużyłam bardzo dużo tubek i nigdy go nie zmienię na inny.

bardzo przyzwoity

Miła niespodzianka.:) Jest dobry. Zauważyłam , że oriflame ma całkiem niezłe podkłady. I kolory, a szczgólnie natural beige, bardzo mi odpowiadają. Ten odcień dosłownie jest stworzony dla mnie. Nie za jasny, nie za ciemny, żółtawy. Idealny!
Sam podkład jest moim zdaniem podobny do air wear loreala. Delikatny, ładnie się rozprowadza.Daje ładne wykończenie, jest prawie niewidoczny.Wyrównuje koloryt skóry, nie kryje zabójczo, ale mi akurat na tym nie zależy.Nie matuje totalnie, ale i nie natłuszcza.Wygląda po prostu naturalnie.Jest trwały, nie waży się. Bardzo mi odpowiada, aż jestem zdziwiona, że jest tak dobry.Widzę też , że jest tani.:)

Ja zużyłam dwie ogromne próby po 3 ml, używałam chyba z dwa tygodnie.

okropny ...

Gorszego podkładu nie widziałam. Jest po prostu straszny. Dziwna konsystencja, jakaś taka mazista, ciężka. Kolorek wybrałam najjaśniejszy a moja cera wyglądała bez wyrazu. Zero jakiegokolwiek efektu kryjącego. Nic. Skóra się świeci mimo tego, że nie mam tłustej cery. Poza tym ten zapach - drażniący. Podkład strasznie sie wałkuje i zbiera w załamaniach. Jest nietrwały i szybko się ściera. Więcj go nie kupię. Męczyłam go przez 3 miesiące w końcu wysechł i wyrzuciłam go.

super, naprawde suprrrrrr

dawno nie miałam tak dobrego i dopasowanego podkładu!!!kolorNATURAL BEIGE to po prostu rewelacja, mam jasna karnacje, a obawiałam sie ze bedzie za ciemny, jednak okazał sie super...idealnie zespolił sie z moja skóra a do tego jest ona taka gładka , ze wszyscy mi teraz mówią jak mi sie wygładziła cera no i koloryt, nabrałam wiecej energii na twarzy i naprawde, jest odjazdowy!rozświetla cere nadając jej super koloryt!gorąco polecam.a do tego przystepna cena ok 21zł. w promocji w oriflame.

dobry

Bardzo długo trzyma się na twarzy, jest łatwy w aplikacji, wygładza cerę, maskuje przebarwienia.Jak dla mnie jednak zbyt słabo matuje (wiem, to nie jego zadanie).

rrr z daleka.....

Mam złe doświadczenia z tym podkładem - po nałożeniu swędziała mnie skóra a na dodatek po 3 tygodniach od zakupu w środku zrobiła się woda zmieszana z dziwną breją...fuj...Do dziś mnie to zastanawia jak to możliwe...Może opakowanie było feralne- ale i tak nie mam ochoty na powtórny zakup...

Zdecydownie dla mnie

Genialny jak na mój gust. Dłuuuugo szukałam podkładu dla siebie, bo mam cerę która sprawia największe problemy - mieszaną. Ze źle dobranymi podkładami (przy pomocy *achem* miłych pań w sklepie) przezywałam istne katusze, wliczając w to spływanie podkładu z tłustych partii, kompletną nietrwałość itp. Ten podkład (w wersji MATT) jest naj-naj, bo długo sie trzyma, nie nawilża tych partii, którym w cerze mieszanej zupełnie nie jest to potrzebne i po nałożeniu nań pudru wygląda super. Jakimś cudem dopasowałam sobie nawet kolor (co jest dość niezwykłe zważając, że zwykle nie pasował do końca mi ani jaśniutki Ivory ani Natural!). No cóż, pozostaje tylko polecić! :D