Palmolive, Naturals, Shower Milk, Nourishing with Milk & Honey (Kremowy żel pod prysznic, odżywienie) (stara wersja)

Nawilżający żel przeznaczony do suchej skóry, zawiera naturalne wyciągi z miodu i proteiny. Pielęgnacyjna formuła czyści skórę w łagodny sposób i zapobiega przed jej nadmiernym wysuszeniem, pozostawiając jednocześnie uczucie odżywionej i zregenerowanej skóry.

Jeden z ulubionych

Kupowałam go bardzo często przez wiele lat, pierwszy raz wypróbowałam go w 2007, pamiętam dokładnie, bo zakochałam się w tym zapachu podczas wakacji nad morzem :)

Krótko i na temat:
jest tani,
bardzo łatwo dostępny,
wydajny,
przepięknie pachnie,
konsystencja mi odpowiada, ponieważ używam myjki,
dobrze się pieni,
w porównaniu do innych żeli i mydeł <b>nie wysusza mojej skóry</b> po kąpieli

Używam też mydła do rąk z tej serii - zarówna ja, jak i mój chłopak baaardzo lubimy ten zapach.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Ulubiony

Uwielbiam ten żel.
-Pachnie cudownie, nie znam żadnego innego kosmetyku który by tak pachniał.
-Sprawia, że kapiel naprawdę jest przyjemna i relaksująca.
-Pozostawia skórę bardzo gładka, miekką i pieknie pachnącą.
-Delikatny dla skóry, zero wysuszenia i podrażnień.
Ogólnie jest najlepszy, nie ma drugiego takiego, czasem go zmnieniam na ziaje kozie mleko. Innych nie toleruje. Często można upolować go w promocji w rossmanie czy biedronce. Polecam! i mam nadzieję, że wkońcu kiedyś doczekam się takiego balsamu do ciała :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

jak to Palmolive, znakomity za niewielkie pieniądze

Lubię żele Palmolive, bo spełniają kryteria dobrych, a nawet bardzo dobrych żeli, po prostu i aż;)

+ łagodny dla skóry

+ znakomita wydajność

+ duuużo gęstej, kremowej piany sprawia, że mycie się jest łatwe i bardzo przyjemne

+ mam słabość do słodkich, otulających zapachów żeli pod prysznic, ten jest jednym z najlepszych - inne w tym typie, czyli miód&mleko, często rażą sztucznością i/lub są duszące, ten nie, można zużyć nawet gigaopakowanie 750 ml z taką samą do końca przyjemnością

+ zostawia skórę zarówno świeżą i domytą, jak i zaopiekowaną, nie skrzypiącą z przesuszenia, to olbrzymi plus

+ tani

+ dostępny

Czego chcieć więcej od żelu?:)
Bardzo dobry produkt, polecam:)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Czysta przyjemność

Wzięty właśnie w towarzystwie tego żelu prysznic skłonił mnie do napisania szybkiej recenzji, którą byłam mu winna od dawna. Wiadomo, w przypadku takiego kosmetyku nie ma się specjalnie nad czym rozwodzić, więc będę oszczędna w słowach niczym Brudny Harry.

Piękny, delikatnie waniliowo-miodowy zapach, zbawienny zwłaszcza w szare zimowe poranki i wieczory. Treściwa, choć delikatna konsystencja, która na gąbce daje kremową, niezmiernie miłą pianę. Godna uwagi wydajność, wygodne opakowanie. Czegóż chcieć więcej? Najwyżej więcej tego żelu...

Po raz kolejny utwierdziłam się w żywionym od dawna przekonaniu, że Palmolive to jednak marka, która trzyma wysoki poziom w kategorii myjadeł.

Tak ; )

Mam zawsze wiele mydeł, żelów i innych takich do mycia, ale chętnie sięgam po palmolive.

Ma cudowną, kojącą konsystencję. Wspaniale pachnie, a zapach utrzymuje się nadzwyczajnie długo

Jest wydajny, nie pozostawia żadnego mydlanego nalotu, koi skórę, nawilża, optymalnie natłuszcza, odżywia, ujędrnia, dobrze myje

Polecam ; )

Używam tego produktu od: Wieeele lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo ; )

Cudny zapach

Gdy uzupełniam zapasy i stoję przy półkach sklepowych, zawsze mam dylemat - co wybrać?
Tym razem padło na ten oto żel.

Połączenie mleka i miodu od zawsze mi się podobało. Niestety czasami zapach ten jest chemiczny i nieprzyjemny ale nie tym razem! Żel pięknie pachnie i stosowanie go to sama przyjemność. Świetne jest to, że po kąpieli zapach utrzymuje sie na skórze przez jakiś czas.

Co do właściwości odżywczych, no cóż, nie kupuję żeli do mycia z myślą o odżywianiu czy tez nawilżaniu. Ma dobrze myć, ładnie pachnieć i nie podrażniać cz też wysuszać. Ten żel posiada te cechy i to mi wystarczy.

Ma delikatnie kremową konsystencję, która nie spływa z dłoni. Średnio się pieni ale wystarczająco dobrze, aby zmyć zanieczyszczenia no i nie pozostawia uczucia niedomycia.

Co jeszcze na plus? Estetyczne opakowanie. Minusem jest wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 250ml

Sredni

Zel kupilam zachecona promocja w rossmanie 10 zl za 750 ml to okazja nie mala .
Jednak nie do konca sie polubilismy . Zel starczyl mi na ponad miesiac przy codziennym stosowaniu . Ladnie pachnie , wydajny , wygodne opakowanie z pompka , ladnie sie pienil , dobrze myl , jednak pozostawial warstwe na skorze ktorej nie lubilam , troche wysuszyl mi skore . Wiecej go nie kupie . Moimi zelami KWC sa zele z dove . Ale warto sprobowac .

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale 750 ml

Bardzo dobry

Kremowe żele Palmolive kupuję już od kilku lat, zdradzałam je czasami z innymi, ale do tych zawsze pokornie wracam.

Żele Palmolive są ogólnodostępne, w dobrych cenach, a od jakiegos czasu i w wygodnych opakowaniach 750 ml z pompką, megawydajne.

Faktycznie konsystencja jest kremowa, bardzo dobrze się pieni i oczywiscie obłędnie pachnie! Zapach utrzymuje się jeszcze jakis czas, nie ulatnia się od razu, co mi odpowiada. Żel czysci bardzo dobrze, idealnie sprawuje się wieczorem po całym dniu, zdecydowanie daje poczucie odswieżenia.

Produkt nie wysuszył mojej skóry, chociaż oczywiscie też nie nawilżył, co często obiecują producenci. Nie wiem na czym miał polegać ten efekt odzywienia, bo skóra nie stała się mniej wrażliwa czy specjalnie odporna na zewnętrzne czynniki. Faktem jest, że kosmetyk mnie nie uczulił, a skóra stała się miła w dotyku.

Produkt, moim zdaniem, godny polecenia, z resztą jak inne wypróbowane przeze mnie produkty Palmolive pod prysznic. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry

Kupiłam ten żel w Rossmannie w promocji za 5,89 zł. Skusiła mnie Pani z promocji i zapach, który jest naprawdę świetny. Miód z mlekiem to jedna z moich ulubionych mieszanek kosmetycznych... W tym przypadku muszę dodać, że podczas kąpieli zapach roznosi się do całej kabinie prysznicowej, a ciało pachnie długo po kąpieli nim (kiedy się nie pobalsamuje po kąpieli). Tak więc pod względem zapachowym dla mnie bomba. Żel wg mnie jest trochę drogi jak za 250 ml, ale raz na jakiś czas można zaszaleć. Z tego też powodu nie wiem czy kupię go ponownie. Opakowanie jest bardzo ładne, wygodne i ekonomiczne. Widać pod światło też ile produktu zostało. Z łatwością wydusimy też końcówkę żelu. Sam żel ma lekko kremową konsystencję (jest na tyle gęsta, że nie spływa z dłoni), jednak na całe ciało trzeba go trochę zużyć. Pieni się dość dobrze. Mam kolor miodowy i na taki też kolor barwi wodę w wannie. Łatwo się go zmywa.
Efekt?
Bardzo dobry. Żel nie wysusza, nie ściąga skory. Nie powoduje żadnego uczulenia. Bardzo fajnie myje skórę i mam wrażenie, że trochę ją wygładza i nawilża bo po kąpieli skóra jest jakaś inna, lepsza. Nie potrzebuje już balsamu, jest przyjemna w dotyku.
Podsumowując: gdyby nie cena to dla mnie ten żel byłby idealny. Czuć/widać, że choć trochę pielęgnuję skórę.

Używam tego produktu od: prawie 4 tygoddnie

jestem na nie :/

Ostatnio miałam ogromną ochotę na żel pod prysznic o zapachu miodu i mleka. Szukałam intenstywnie w drogeriach czegoś o takiej woni. Jedyne co mi zaproponowano to był właśnie ten Palmolive. Skusiłam sie na wielką butlę o pojemności 750 ml z pompką. No i powiem szczerze, że jestem rozczarowana :( Teraz męczę wielką butlę i marzę o dniu kiedy dosięgnę dna. Zapach owszem jest miodowo-mleczny ale tylko przez pierwsze sekundy. Później robi się obrzydliwie sztuczny i odpychający :/
Sam żel jest kremowy w kolorze żółtym, raczej gęsty. Dosyć dobrze się pieni. Ale niestety kolejny najważniejszy rangą minus niemiłosiernie wysusza mi skórę. Zwykle nie miewam takich problemów. Praktycznie na placach ręki mogę policzyć te które coś niedobrego mi ze skórą robiły ( już nawet je mgliście wspominam). Ten niestety do nich należy. Skóra po prysznicu jest strasznie szorstka, łuszczy się i niemiłosiernie swędzi. Jest wydajny ale dla mnie to koszmar. Nie polecam i nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

ulubiony

Jeden z najlepszych żeli pod prysznic. Dla zwolenników zapachów mleczno miodowych, będzie on świetnym wyborem. Zapach jest delikatny, nieduszący, nie czuć sztuczności. Konsystencja kremowa, przez co żel jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość na dokładne umycie całego ciała. Bardzo fajnie się pieni. Jest przyjemny w użyciu. Nawilża skórę i efekt utrzymuje się również po zmyciu wodą i wytarciu ręcznikiem. Zapach i nawilżenie pozostaje na skórze. Można kupić go na promocji za około 6zł. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Lubię:)

Żel bardzo mi się spodobał:

+pięknie pachnie( zapach kojarzy mi się z karmelem)
+nawilża skórę
+ pieni się
+skóra jeszcze długo nim pachnie
+wydajny
+niedrogi

Minusów nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.