Ligne Unique, Le Masque éclat intense (Maseczka `Intensywny blask` z ekstraktem z kawioru)

Oczyszcza, wygładza, nawilża i rozświetla skórę, zwalczając objawy długotrwałego zmęczenia i braku snu oraz przygotowując cerę na szczególną okazję lub ważny wieczór. Zawiera wyciąg z kawioru, olej z masłosza (6%) i avocado, kolagen i glikogen morski, wyciąg z tamaryndowca, środki nawilżające (5%) aromatyczny wosk z róży stulistnej i damasceńskiej.

Maseczka może być stosowana bez ograniczeń częstotliwości. Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 10 minut. Przy cerze suchej można pozostawić do wchłonięcia.

132 zł / 50 ml

Moj KWC!

Jest to najlepsza maseczka jaka dotad uzywalam, nie mialam lepszej a naprawde nakupowalam sie roznych od tanich , po aptekowe jak i rowniez po te od kosmetyczek tj.profesjonalne po 250zl!
Mam cere sucha, te maske nakladam na noc i rano zmywam , dziala rewelacyjnie szczegolnie kiedy cera jest zmeczona np.po imprezie;) rano cera jest rozswietlona i wypoczeta nawet dziewczyny w pracy zauwazyly roznice w cerze i oto chodzi!Cera pieknie nawlizona i rozswietlona.Maseczka nie podraznia mily ma zapach jak dla mnie to moj KWC!

Używam tego produktu od:4lat

zero blasku

Wnioskując ze składu, maseczka ta powinna być bardziej skoncentrowaną wersją kremu na noc z serii Unique, który ma bardzo podobne składniki aktywne, tyle że w niższych stężeniach. Zatem spodziewałam się sporo. Rozczarowanie jest wprost proporcjonalne do kwiecistości opisu producenta. Najkrócej ujmując, maseczka nie robi NIC mojej skórze. Jest gęsta - ma konsystencję typową dla kremów. Wchłania się z ociąganiem, nie nawilża, nie wygładza ani nie rozjaśnia cery, po zmyciu skóra wygląda na zmęczoną. Próbowałam nie zmywać - rano efekt jak po byle jakim kremie. Nie skutkuje też nakładanie w dużej ilości i uzuwanie do masażu. Wszystko co dobrego moge powiedzieć, to że ładnie pachnie i jest bardzo łagodna, nie powoduje żadnych podrażnień, zatykania porów, wyprysków. Trochę mało jak na produkt za tę cenę.

ilość zużytych opakowań: 1