Forte 35+, Lipokompleks energizujący

Forte 35+, Lipokompleks energizujący

Preparat, którego działanie opiera się na połączeniu pielęgnacji tradycyjnej z aromaterapią. Zawiera kompleks Aromine stanowiący bogatą i wszechstronnie regenerującą kompozycję olejków aromatycznych.

można spróbować

Używam go od kilku miesięcy na zmianę z różnymi innymi podkremowymi preparatami i po zużyciu około połowy mogę powiedzieć, że:
-masaż zgodnie z załączonymi obrazkami jest super prrzyjemny
-zapach jest delikatny, ale miły-ja wolę konkretniejsze zapachy np. Decleora
-działanie nawilżająco-odżywcze raczej znikome- i to jest problem: stosunek cena do jakości pielęgnacyjnej niekorzystny:(
Wniosek: można popróbować jako atrakcję kosmetyczną, ale nie liczcie na działanie pielęgnacyjne...

do masażu może być

To rodzaj tzw. "suchego" olejku (duużu cyklometikonu ..) który bardzo dobrze się sprawdza jako preparat do masażu twarzy - szczególnie ze względu na kompozycję zapachową (nie przypadła mi ona specjalnie do gustu, ale przyznaję że ma właściwości odprężające, a o to chyba właśnie chodzi). Bardzo powoli się wchłania, więc jest niesamowicie wydajny. Natomiast właściwości pielęgnacyjne ma moim zdaniem zaledwie dostateczne - być może codzienne stosowanie dałoby lepszy efekt, ale mnie się to nie udało - nie mogę go zostawić na twarzy na noc, bo cera czuje się "nieumyta" i dusi się; a codzienny masaż to luksus na który mnie nie stać ze względów czasowych ... Zresztą po tym preparacie trudno kłaść na twarz jeszcze cokolwiek innego poza kremem; więc gdzie miejsce na jakieś odżywcze maseczki ?
Reasumując - ma swoje zalety, ale poprzestanę na jednorazowej znajomości.