Marbert, Effectiva Body Line, Wellness Extra-Benefit Leg Gel (Żel do nóg)

Marbert, Effectiva Body Line, Wellness Extra-Benefit Leg Gel (Żel do nóg)

Żel skutecznie redukuje uczucie zmęczenia i "ciężkich" nóg. Zawiera zestaw olejków aromatycznych: pomarańczy, lawendy, rozmarynu, mięty, bodziszka i trawy cytrynowej, który skutecznie pobudza układ krążenia nóg. Dodatkowym efektem jest nawilżenie i ujędrnienie skóry, dzięki zawartości wyciągu z brunatnic. Żel jest natychmiast wchłaniany. Można go nakładać na przezroczyste rastopy. W wygodnym flakonie z aplikatorem.

bajkowo skuteczny

Bardzo, bardzo dobry produkt. Zeby jeszcze kosztował inaczej... Dobrze, że jest wydajny, bo inaczej naprawdę nie wiem :)
Używałam go w mieście wiosenną porą, kiedy, po całym dniu biegania, stopy potrzebowały rozpaczliwie chwili wytchnienia. Nie wiem, co oni tam pakują do środka, ale jakimś cudem Marbecik działa, az miło - natychmiast odczuwałam jego wpływ na stan zmęczenia moich kończyn :). Niesamowicie regeneruje i odświeża, jakimś cudownym sposobem niweluje obrzęk, słowem, tak szybko działającego specyfiku do stóp nie widziałam do tej pory.
Stosowałam go też na wakacjach, kiedy moje stopy doprowadziły sie do stanu opłakanego traperkami i wielką ilością przebytych kilometrów, ale tu jednak nie sprawdził się aż tak dobrze - być może ze wzgledu na ubogą ogólną pielęgnację, jaką aplikowałam całemu ciału, stopy także nie były w najlepszej formie. W każdym razie, żel rzeczywiście przynosił ulgę, ale miałam też wrażenie, że wysusza. Odstawiłam go więc na czas powrotu do maista, i tu znowu sprawdza sie magicznie, stad zasłużona ocena :). Gdyby kosztował nieco mniej, miałby 5 gwiazdek, a tak, niestety, 4, ale z ogólną tendencją zwyżkową :)