Tonicité du corps, Gel Jambes Toniques [Tonic Legs Gel] (Relaksujący żel do nóg)

Żel przynosi ulgę zmęczonym, spuchniętym, "ciężkim" nogom, odświeża. Stymuluje mikrocyrkulację, nawadnia i wzmacnia skórę. Poprawia metabolizm komórek skóry, natlenia i usuwa toksyny. Czynnikami aktywnymi są wyciągi z alg różowych i brunatnych, olejki aromatyczne z cytryny, pomarańczy, drzewa różanego i szałwii), gliceryna pochodzenia roślinnego, esculina. Żel łatwo się wchłania i może być nakładany przez rastopy. Jest zamknięty w wygodnym, lekkim flakonie z tworzywa z dozownikiem.

dobry i b.przyjemny

Jeden z najlepszych jakie miałam - lekki, błyskawicznie wchłania się, nie klei i nie pozostawia żadnej warstwy na skórze, błyskawicznie chłodzi i usuwa wrażenie zmęczenia i ciężkości nóg (efekt utrzymuje się dosyć długo), nawilża. Lubię nakładać go przed snem - relaksuje i ułatwia zasypianie dzięki fantastycznej kompozycji zapachowej - dominuje odświeżająca mięta z nutkami cytrusów i róży. Wygodne, leciutkie opakowanie z dozownikiem. Szczerze polecam każdemu, kogo nie odstrasza cena - ja kupiłam go w ramach promocji za 50% ceny, kiedy kosztował jeszcze 72 zł, a teraz widzę że już 94 ... więc wątpię czy się skuszę ponownie.

Porządny

Bardzo przyjemny żel, doceniam go zwłaszcza w upały. Przynosi ulgę przegrzanym lub spuchniętym nogom, choć warto poleżeć z nimi w górze po nałożeniu preparatu, sam z siebie opuchliznę likwiduje słabo, no ale nie oczekujmy cudów. Chłodzi dość długotrwale, na czym bardzo mi zależało.
Wygląda na bardzo wydajny, używam drugi tydzień, codziennie, a w butelce niemal brak ubytku (nakładam na stopy i łydki, po 3 "pompnięcia" na każdą nogę). Nie klei się, ładnie pachnie.
Przyznaję jednak, że bardziej odpowiadał mi spektakularniej działający - choć smrodliwy, kleisty i niewydajny - żel Laory: usuwał opuchliznę znacznie szybciej (tj. wystarczyły 3 minuty do góry nogami), a przyjemny chłód był trwalszy. Nie mogę go jednak nigdzie dostać :( więc przerzuciłam się na Matis.