Gillette, Gillette for Women, Satin Care, Floral Passion (Żel do golenia) (nowa wersja)

Żel do golenia Gillette Satin Care Floral Passion - z dominującą nutą kompozycji kwiatowych.
Żele Satin Care od Gillette pomagają uzyskać delikatne golenie bez podrażnień oraz skutecznie zabezpieczają skórę przed zacięciami i podrażnieniami. Kosmetyki łączą w sobie subtelny zapach i skuteczną ochronę, zmiękczają włoski i nawilżają skórę – wszystko po to, by przygotować ją do zabiegu depilacji.
Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość.
Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą.

Cena: ok. 20zł / 200ml

Żel ma bardzo ładny zapach kwiatowy. Jest bardzo gęsty. Nie powoduje podrażnień spowodowanym goleniem. Skóra po nim jest gładka i miękka - tak jak opisuje producent. Jestem bardzo zadowolona. Według mnie lepszy od niebieskiego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Idealny

Żel ma piękny kwiatowy zapach.Wytwarza gęstą pianę dzięki czemu jest wydajny.Nawilża skóre,nie uczula i nie powoduje podrażnień.Daje dobry poslizg maszynce dzieki czemu nie ma zacięć i skaleczń.Czesto dostepny w promocyjnej cenie.

Ok

Żel jest bardzo wydajny. Pompka się nie psuje tak jak w przypadku innych żeli, które stosowałam. Sama konsystencja żelu jest kremowa i mała ilość starczy na ogolenie całej nogi. Bardzo przyjemny produkt i ładnie pachnący.

bardzo dobry

Bardzo dobry żel, nie powoduje podrażnień, nie wysusza skóry.
Ma bardzo przyjemny zapach. Cena średnia,
W promocji na pewno sięgnę ponownie po niego.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Spełnia swoją rolę...

Produkt spełnia obietnice producenta, aczkolwiek mi do gustu nie przypadł. Jest to bardzo gęsty, półprzezroczysty żel o różowym zabarwieniu. Tworzy lekką, kremową pianę, o bardzo delikatnym, kwiatowym zapachu. Po nałożeniu nie spływa, ułatwia golenie dając dość dobry poślizg, a co za tym idzie, minimalizuje ryzyko zacięć. Nie podrażnia ani nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Jest spoko

Jeszcze do niedawna moimi ulubionymi żelami do golenia były produkty Isany. Odkąd wypróbowałam świetny żel Gilette o zapachu lawendowym, coraz częściej sięgam po nie w różnych wariantach. Teraz padło na kwiatowy, chyba najstarszy i najbardziej popularny zapach. Oceniam go jako naprawdę dobru jakościowo produkt o przyjemnym zapachu i w przystępnej cenie. Daję jedną gwiazdke mniej, bo jednak moim ulubieńcem jest lawendowy, zdecydowanie :)

+ Ładnie pachnie - przyjemny, kwiatowy, zapach. Typowy dla płynów do kąpieli o zapachu kwiatowym. Uprzyjemnia depilację, aczkolwiek nie pozostaje na skórze tak długo jak lawendowy.

+ Konsystencja - gęsty, różowy, półprzezroczysty żel, który w zetknięciu ze skórą i wodą tworzy gęstą, białą pianę. Bardzo fajny w użyciu, kremowy, dobrze pokrywa skórę. Bardzo ułatwia golenie i zmiękcza włoski. Dzięki białemu kolorowi kremu, można dokładnie usunąć włoski, centymetr po centymetrze.

Produkt zamknięty w solidnej, wygodnej i ładnej puszce. Dozownik nie zacina się i działa sprawnie do ostatniej kropli. Warto polować na ten żel w promocji - w Rossmannie często bywa po 12-13 zł, a sama dostępność produktu jest super. Polecam !

świetny

Zawsze używałam żelu z Joanny (świetny! nic mu nie brak)a na ten patrzyłam pożądliwie bo niestety cena za tę samą pojemność była dużo większa niż za Joannę. No ale ten ma taką ładną szatę graficzną co na mnie bardzo działa a poza tym zwykła ciekawość. Niedawno podczas zakupów w markecie moim oczom ukazał się ten oto żel w promocyjnej cenie 10,99 zł i bezzwłocznie postanowiłam kupić go i wypróbować. Pierwszy plus za wspomnianą już elegancką szatę graficzną oraz wygodny i gładko działający aplikator. Następnie kolor żelu-różowy- to dla mnie taka nowość więc bardzo mi się to spodobało. Następnie zapach! Uwielbiam mocne kwiatowe zapachy (bez słodyczy) i ten taki jest). Poza tym jest mega wydajny! Z niewielkiej ilości żelu można uzyskać bardzo dużo piany. Delikatnie zmiękcza zarost i pozostawia skórę pachnącą.
Generalnie świetny ale gdy się skończy to nie kupie go w cenie regularnej bo są równie dobre żele w niższej cenie np. wspominana już Joanna

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cudowny! Ideał!

Ten zel to cudo. Poprzednik byl dobry ale nie zachwycił do konca. Natomiast ten to mój faworyt!
+ cena (nie mam nic przeciwko, kupilam na 11.99)
+ zapach (obłęd)
+wydajność
Jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Taki sobie

Zwykle do golenia z lenistwa używam żelu pod prysznic, jednak kupiłam żel Gillette postanawiając to zmienić.

Plusy:
-ładnie pachnie
-maszynka fajnie się "ślizga" po nogach
-wydajny

Minusy:
-Jak dla mnie pianka była trochę za rzadka, lekko spływała mi z nóg
-Cena- bez promocji to jeden z droższych żeli

Aktualnie używam innego żelu, ale może jeszcze kiedyś skuszę się na żel Gillette chociażby ze względu na ładny zapach

Pierwszy, a idealny!

Mój pierwszy żel do golenia.. Wybrałam idealnie.
Plusy:
+ cudowny zapach
+ suuuuper wydajność
+ lekkie nawilżenie nóg
+ nie podrażnia pach
+ maszynka gładko przeciąga się po nogach

Minusy:
- cena (jedynie w promocji za 9.99 jest korzystny)
- ciężko spłukać resztki tego specyfiku
Myślę,że nie raz go jeszcze kupię, aczkolwiek wypróbuje inne z tej serii.

Zostaje ze mną:-)

Skusiłam się na ten żel,bo chciałam wypróbować produkty marki Gilette. I jestem pod urokiem tego żelu:-). Zapach śliczny,używa się go przyjemnie. Żel daje dobry poślizg maszynce. Skóra po goleniu jest gładka,bez podrażnień. Żel jest bardzo wydajny,więc nie żałuję,że wydałam trochę więcej na jego zakup. Będę do niego na pewno wracać.

Zwykły

Niczym szczególnym mnie niestety ten żelnie zachwycił. Kupiłam z racji promocji. Po normalnej cenie (prawie 20zł) w życiu bym nie kupiła.

Plusy:
- ładny zapach
- spełnia w miarę swoje zadanie

Minusy:
- cena
- brak wydajności
- zapach się nie utrzymuje
- znam lepsze produkty w niższej cenie, jak chociażby żel Joanna czy zwykła maska do włosów

Na pewno nie kupię ponownie. Zostanę przy masceKallos, której używam również właśnie do golenia, gdyż zużycie 1 litra jest niemożliwe. Za to efekt na nogach o niebolepszy od tego żelu.

Rewelacja

Po prostu produkt można opisać jednym słowem: REWELACJA. Jestem z niego w pełni zadowolona,najlepszy żel do golenia. Sprawia, ciało staje się gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Zapach jest bardzo przyjemny. Produkt wydajny. Jedyny minus jaki zauważyłam to cena przez którą w sumie przeniosłam się do tańszego produktu,który oczywiscie nie jest porównywalny do Gilette Satin Care :) Polecam.

Używam tego produktu od: jakies 2-3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: jedno,chociaż kiedys powrócę do ciągłego używania.