Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Pojemność 1 szt

Miękki pędzelek o niewielkiej średnicy służący do nakładania i rozcierania cieni do powiek. Włosie ma kolor fioletowy, a rączka czarny. Pędzel sprzedawany jest w przezroczystym etui.

pędzle
do cieni, do oczu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

mój ulubieniec

Kupiony jako pierwszy pędzel do cieni, gdy dopiero uczyłam się sztuki blendowania i jest ze mną do dziś, nie zawiódł mnie nigdy. Przy tak niskiej cenie można mówić o samych zaletach.

+ estetyczny design, piękny fioletowy kolor włosia
+ miękkość włosia idealna , nie jest ani za twardy, ani zbyt miękki
+ odpowiednia grubość i gęstość
+ poręczny, łatwo się nim pracuje
+ bardzo bardzo bardzo tani, a jakością dorównuje droższym pędzlom nawet wiodących marek
+ idealny do rozprowadzania cieni na małych powierzchniach, ale przede wszystkim do blendowania
+ sprawdza się idealnie do codziennego makijażu cieniami o średniej i mocnej pigmentacji
+ dobrze rozciera, blenduje, można nim budować efekt
+ idealnie sprawdza się przy konturowaniu powieki problematycznej, np. opadającej
+ idealnie sprawdza się przy makijażu małych oczu, dzięki swojemu rozmiarowi
+ łatwo się czyści
+ włosie jest trwałe i nie ulega zniszczeniu, nie wypada nawet przy regularnym myciu
+ czyści się szybko i łatwo, ja używam do mycia pędzli szarego mydła
+ nie drapie, nie kuje, nie podrażnia powieki
+ mam go od 3-4 lat i nie widać po nim żadnych zniszczeń, włosie jest w stanie idealnym, jakość wykonywanego nim makijażu jest taka sama jak na początku, jedynie kolor lekko zbladł

Zdecydowanie warto!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1614756].usefull || 0 }}% pomocna.

git!

Mi się bardzo podoba! Tani i świetnie rozprowadza cienie, nie różni się od pędzelka za 20 zł. Jeden z moich ulubionych. Ładny design, i ładny fioletowy kolor. Jestem zadowolona!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dla początkujących i mało wymagających

Jw. Pędzelek będzie pomocny dla dziewczyn, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem. Ułatwi blendowanie czy nakładanie ceni precyzyjniej.
Jakość tego pędzla jest słaba i nie ma czego ukrywać. Jednak jest to pędzelek za parę zł. Ma ładny kolor włosia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451672].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak przykleić sztuczne rzęsy?

W kolorze Milki.

Dobry pędzelek dla początkujących.
Nie jest czymś wow-super-ekstra-muszę- mieć- tu-i- teraz,
ale jak na początek jest całkiem przydatny. Ma kształt kuleczki. Nadaje się nie tylko do rozcierania cieni ( w podstawowym makijażu, zwykłym, nieskomplikowanym) ale także do aplikacji w załamanie powieki.
Nie drapie w oko, ale nie jest też jakiś super delikatny. Za 5 zł można kupić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry do blendowania

Bardzo przyjemny pędzelek za małe pieniądze. Według mnie mógłby być jeszcze bardziej miękki ale i tak do twardych nie należy - nie ma ryzyka podrapania powieki podczas rozcierania;) Myłam go kilkadziesiąt razy i nic się z nim nie dzieje. Nie deformuje się, włoski nie wypadają. Jedynym mankamentem, który dostrzegam jest to ,że pędzelek traci farbę. Podczas malowania niczego nie widać, barwnik nie zostaje na cieniach, jednak podczas mycia widać spływającą z niego fioletową strugę. O dziwo, mimo naprawdę wielu prań, farba wciąż się nie wypłukała.

Używam tego produktu od: kika miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087481].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zbyt miękki...

Na swoją cenę jest zaskakująco dobry, jednak jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego pędzla, to będzie on nie trafionym wyborem.

Opinie, które zobaczyłam po produktem, wprawiły mnie w nie małe zakłopotanie - nie mam pojęcia czy to moje powieki są tak wybredne, czy innych są tak mało czułe.

Niestety ten pędzel do najmiększych nie należy. Ze względu na to blendowanie też średnio mu wychodzi. Ja za każdym razem kiedy go używam martwię się o delikatną skórę powiek :P

Wniosek: muszę zmienić go na coś porządniejszego, ale może się podobać. Stosunek jakości do ceny, jak zwykle przy essence, jest adekwatny :) I tak lubię tę firmę!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowy pędzelek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000913].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry :)

Świetny pędzelek za niską cenę. Idealny do blendowania cieni w załamaniu powieki. Mięciutki, dobrze nabiera cienie i je rozciera.
Mam go juz ok 3 lat i nadal jest w świetnej jakości. Włoski nie wypadają, nie deformują się, rączka się nie odkleja, wytrzymał juz wiele kąpieli w szamponie dla dzieci.
Must have! :)

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963227].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny a tani

PLUSY:
- cena
- design
- włosie jest przyjemnie miękkie i nie wypada
- pędzel dobrze rozprowadza cienie na powiekach

MINUSY:
- w zasadzie brak ;)

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957627].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Fajny i tani pędzelek do blendowania. Nie jest wybitny, ale za taką cenę można go tak nazwać. Estetycznie wykonany z miękkim i precyzyjnym włosiem. Troszkę mi odstawały niektóre włoski, ale to nic. Etui w zestawie - super! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942671].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem nieźle

Kupiłam ten pędzelek po przeczytaniu opinii na wizażu. Zachęciła mnie również niska cena.

Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Włoski nie wypadają z mojego pędzla, cena jest atrakcyjna. Stosuję go również w celu blendowania czarnej kredki na dolnej powiece i do tego naprawdę dobrze się nadaje. Co do nakładania i blendowania cieni na górnej powiece to nie do końca mi odpowiada. Nakładam nim jedynie ciemniejszy cień w zagłębienie oka ze względu na mały rozmiar.
O dziwo znalazłam dla niego inne zastosowanie, właśnie ze względu na małe gabaryty. W przypływie fantazji doszłam do wniosku, że bardzo fajnie sprawdza się podczas konturowania nosa pudrem brązującym i chyba kupię sobie drugą sztukę, której bedę używać wyłacznie do tego celu.
Mam go już od roku i pomimo codziennego użytkowania wygląda jak nowy, to na plus.
Za tę cenę pędzelek jest ok, gdyby kosztował np 20 zł wtedy moja ocena na pewno byłaby niższa.

Minusy
- Dostępnosć, naprawdę trudno go dostać, w szafach essence zazwyczaj go nie ma bo jest juz wykupiony
- Nieco twardy, niektórym dziewczynom może to bardzo przeszkadzać i go dyskwalifikować
- Na rynku są dostępne pędzle którymi łatwiej blendowac cienie

Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942631].usefull || 0 }}% pomocna.