Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Essence, Smokey Eyes Brush (Pędzelek do smokey eyes)

Pojemność 1 szt

Miękki pędzelek o niewielkiej średnicy służący do nakładania i rozcierania cieni do powiek. Włosie ma kolor fioletowy, a rączka czarny. Pędzel sprzedawany jest w przezroczystym etui.

pędzle
do cieni, do oczu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry dla początkujących i mało wymagających

Jw. Pędzelek będzie pomocny dla dziewczyn, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem. Ułatwi blendowanie czy nakładanie ceni precyzyjniej.
Jakość tego pędzla jest słaba i nie ma czego ukrywać. Jednak jest to pędzelek za parę zł. Ma ładny kolor włosia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451672].usefull || 0 }}% pomocna.

W kolorze Milki.

Dobry pędzelek dla początkujących.
Nie jest czymś wow-super-ekstra-muszę- mieć- tu-i- teraz,
ale jak na początek jest całkiem przydatny. Ma kształt kuleczki. Nadaje się nie tylko do rozcierania cieni ( w podstawowym makijażu, zwykłym, nieskomplikowanym) ale także do aplikacji w załamanie powieki.
Nie drapie w oko, ale nie jest też jakiś super delikatny. Za 5 zł można kupić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry do blendowania

Bardzo przyjemny pędzelek za małe pieniądze. Według mnie mógłby być jeszcze bardziej miękki ale i tak do twardych nie należy - nie ma ryzyka podrapania powieki podczas rozcierania;) Myłam go kilkadziesiąt razy i nic się z nim nie dzieje. Nie deformuje się, włoski nie wypadają. Jedynym mankamentem, który dostrzegam jest to ,że pędzelek traci farbę. Podczas malowania niczego nie widać, barwnik nie zostaje na cieniach, jednak podczas mycia widać spływającą z niego fioletową strugę. O dziwo, mimo naprawdę wielu prań, farba wciąż się nie wypłukała.

Używam tego produktu od: kika miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087481].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie zbyt miękki...

Na swoją cenę jest zaskakująco dobry, jednak jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego pędzla, to będzie on nie trafionym wyborem.

Opinie, które zobaczyłam po produktem, wprawiły mnie w nie małe zakłopotanie - nie mam pojęcia czy to moje powieki są tak wybredne, czy innych są tak mało czułe.

Niestety ten pędzel do najmiększych nie należy. Ze względu na to blendowanie też średnio mu wychodzi. Ja za każdym razem kiedy go używam martwię się o delikatną skórę powiek :P

Wniosek: muszę zmienić go na coś porządniejszego, ale może się podobać. Stosunek jakości do ceny, jak zwykle przy essence, jest adekwatny :) I tak lubię tę firmę!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowy pędzelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000913].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry :)

Świetny pędzelek za niską cenę. Idealny do blendowania cieni w załamaniu powieki. Mięciutki, dobrze nabiera cienie i je rozciera.
Mam go juz ok 3 lat i nadal jest w świetnej jakości. Włoski nie wypadają, nie deformują się, rączka się nie odkleja, wytrzymał juz wiele kąpieli w szamponie dla dzieci.
Must have! :)

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963227].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny a tani

PLUSY:
- cena
- design
- włosie jest przyjemnie miękkie i nie wypada
- pędzel dobrze rozprowadza cienie na powiekach

MINUSY:
- w zasadzie brak ;)

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957627].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Fajny i tani pędzelek do blendowania. Nie jest wybitny, ale za taką cenę można go tak nazwać. Estetycznie wykonany z miękkim i precyzyjnym włosiem. Troszkę mi odstawały niektóre włoski, ale to nic. Etui w zestawie - super! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942671].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem nieźle

Kupiłam ten pędzelek po przeczytaniu opinii na wizażu. Zachęciła mnie również niska cena.

Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Włoski nie wypadają z mojego pędzla, cena jest atrakcyjna. Stosuję go również w celu blendowania czarnej kredki na dolnej powiece i do tego naprawdę dobrze się nadaje. Co do nakładania i blendowania cieni na górnej powiece to nie do końca mi odpowiada. Nakładam nim jedynie ciemniejszy cień w zagłębienie oka ze względu na mały rozmiar.
O dziwo znalazłam dla niego inne zastosowanie, właśnie ze względu na małe gabaryty. W przypływie fantazji doszłam do wniosku, że bardzo fajnie sprawdza się podczas konturowania nosa pudrem brązującym i chyba kupię sobie drugą sztukę, której bedę używać wyłacznie do tego celu.
Mam go już od roku i pomimo codziennego użytkowania wygląda jak nowy, to na plus.
Za tę cenę pędzelek jest ok, gdyby kosztował np 20 zł wtedy moja ocena na pewno byłaby niższa.

Minusy
- Dostępnosć, naprawdę trudno go dostać, w szafach essence zazwyczaj go nie ma bo jest juz wykupiony
- Nieco twardy, niektórym dziewczynom może to bardzo przeszkadzać i go dyskwalifikować
- Na rynku są dostępne pędzle którymi łatwiej blendowac cienie

Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942631].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo delikatny

Kupiłam pędzelek w kauflandzie w szafie essence bo nie miałam nic do blędowania cienia i sprawdził się. Muszę jednak przyznać że miał troszkę odstające włoski na górze i po bokach ale to nie robi mi żadnej różnicy. Sam w sobie pędzelek idealnie nadaje się do rozcierania cieni, jednak do nakładania tym bardziej na mokro to już nie koniecznie. Jest delikatny i trwały bo dość często go myje i nic się nie naruszyło.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941324].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem mile zaskoczona

Kupiłam prawie wszystkie pędzle firmy essence i wszystkie mi odpowiadają. Są tanie, ładnie się przechowują a malowanie nimi to sama przyjemność. Włosy nie wypadają, po myciu wciąż trzymają formę. Jestem zadowolona i polecam innym.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935853].usefull || 0 }}% pomocna.