Super Lift Confort

Super Lift Confort

Super Lift Comfort to serum polecane dla skóry dojrzałej. Firma zapewnia, że jest odpowiedni również dla cery wrażliwej. Wygładza już istniejące zmarszczki, chroni skórę przed powstaniem nowych, stymuluje syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, bardzo silnie nawilża, wygładza, ujędrnia i pielęgnuje skórę. Głównymi składnikami aktywnymi preparatu są :

- retinol, który jest zamkniety w mikrokapsułkach z atelokolagenu, dzięki którym jest stopniowo uwalniany przez 13 godzin oraz nie ulega rozkładowi pod wpływem UV, temperatury, tlenu i pozostałych składników preparatu,

- wtamina E i C,

- ekstrakt z orzechów laskowych - wpływa na metabolizm komórki i stymuluje syntezę kolagenu

- olejek aromatyczny z róży muszkatołowej - spowalnia starzenie się skóry, uszczelnia pękające naczyńka krwionośne i działa nawilżająco

- hialuronian sodu - silnie nawilża dzięki zdolności wiązania wody i wzmacnia bariery naskórkowe

- olejki z owoców dzikiej róży, soi i słonecznika - wzmacniają naskórek, zmiękczają go i wygładzają, dzięki zawartości naturalnej witaminy E działają przeciwrodnikowo, przeciwzapalnie i normalizująco

Preparat jest zamknięty w próżniowym opakowaniu z dozownikiem, wykonanym ze specjalnego tworzywa, które nie reaguje z żadnym ze składników.

boskie do suchej cery

którą ja mam na szyji. Jakiś czas temu gwałtownie schudłam i na szyjce zostało mi trochę za dużo skóry, co ujawiania się jako pionowe zmarszczki, jeśli tylko skóra nie jest idealnie nawilżona. A znaleźć kosmetyk, który zapewnia długotrwałe nawilżenie i wygładzenie jest naprawdę trudno. I ten jest pierwszym, któremu to się udało.
Technologia stopniowego uwalniania składników pielęgnacyjnych działa naprawdę, bo poranna aplikacja zapewnia gładziutką, elastyczną skórę co najmniej przez 8 godzin. Skutecznie wygładza zmarszczki z przesuszenia.
Nie za wiele mogę powiedzieć o efektach jego działania na twarzy, bo wydało mi się odrobinkę za gęste i prawie nie używałam go na buzię (ma postać białej emulsji, dość gęstej jak na serum); więc nie polecałabym paniom o skórze tłustej lub mieszanej.
Polecam szczególnie kobietkom, które chcą sobie zregenerować cerę korzystając z właściwości retinolu a nie mogą stosować preparatów z retinolem ze względu na podrażnienia. Tu retinol jest zamknięty w liposomach i dociera w głąb naskórka nie powodując podrażnień.
Dobre proporcje jakości do ceny.