Hakuro, Pędzel do różu / bronzera H24

Hakuro, Pędzel do różu / bronzera H24

Pędzel Hakuro H24:
- włosie: syntetyczne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,3cm. - 2cm.
Do nakładania różu / bronzera, do nakładania kosmetyków służących do modelowania twarzy, do nakładania kosmetyków rozświetlających.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
do pudru brązującego, do różu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dokładne polskie wykonanie

Wbrew pozorom Hakuro to Polska firma. Miałam przyjemność z nimi współpracować i oprócz profesjonalizmu to przemili ludzie. Ten konkretny pędzel służy mi od ponad 2,5 roku. Używam go do każdego makijażu i nadal jest idealny. Precyzja z którą został wykonany- klasa! Polecam z całego serca! Gwarantuje, że to dobra inwestycja a pędzle są piękne i zapakowane z klasą!

Sprawdza się idealnie

Swoje pierwsze pędzle Hakuro zakupiłam chyba w 2014 lub 2015r. Mam je do tej pory i do tej pory są w użyciu. Pędzelek H24 był drugim w mojej kolekcji. I szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie nakładania bronzera lub różu bez tego produktu. Jest dosłownie fenomenalny, Idealnie zbity, ale nie twardy. Skuwka bardzo dobrze trzyma włosie, dzięki czemu nie wypada. Pędzelek bardzo dobrze się czyści. Podczas aplikacji równomiernie nakłada produkt, nie pozostawiając plam. Jeśli ktoś się zastanawia nad jego kupnem to serdecznie PO-LE-CAM :)

Uniwersalny do konturowania

Pędzel, jak wszystkie z Hakuro jest dobrze wykonany, poręczny i wygodnie się nim operuje. Włosie jest miękkie, dobrej jakości, a po myciu szybko schnie, nie tracąc kształtu czy włosów. Doskonale nabiera kosmetyk i równomiernie rozprowadza go na buzi. Mam wrażenie że ten pędzel wie dokładnie co robić i sam kieruje moją dłonią podczas użytkowania . Idealny do rózu jak i bronzera.

Do bronzera idealny

Miękkie, gęste włosie, nie drapie. Ścięty kształt umożliwia precyzyjne nałożenie bronzera oraz jego rozblendowanie. Używam od kilku lat. Trochę wypada włosie po myciu.

• Design produktu: 4

Mój ulubiony pędzel do różu

Uwielbiam model H24. Używam go do różu i dla mnie jest niezastąpiony. Jest bardzo porządnie wykonany, trwały, trzonek podczas eksploatacji nie niszczy się, a włosie nie wypada pomimo częstego mycia. Poza tym pędzel jest stosunkowo lekki w porównaniu z podobnymi modelami oferowanymi przez innych producentów. Jego miękkie, przyjemne w dotyku włosie sprawia, że sięgam po niego codziennie.

Wierny pędzel do różu

Posiadam go już kilka lat, obok innych pędzli tej firmy (w większości po dwie sztuki bo te duże dość wolno wysychają) i nadal nie traci włosia. Myję go delikatnym żelem bez silnych detergentów po każdym użyciu. Jedyna wadą stało się to, że napisy się starły, ale nie przeszkadza to w żaden sposób w użytkowaniu. Włosie jest bardziej miękkie niż twarde, choć nie tak miękkie jak niektóre pędzle, w każdym razie do wrażliwej cery się nadaje. Nie zapowiada się abym w niedługim czasie musiała go wymienić. Cena pędzli jest wysoka, ale są to pędzle na lata, więc się opłaca.
Używam go do nakładania mineralnego różu.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Jedyny z moich pędzli Hakuro, który został nadgryziony przez ząb czasu ;)

Z Hakuro posiadam pędzle do pudru i podkładu, mam je przeszło 5-6 lat. Pędzel do różu zakupiłam jako ostatni, więc jest najmłodszy, ma jakieś 4 lata.
Włosie jest całkiem zbite, ale miękkie, dobrze blenduje róż/bronzer na skórze. Trzonek jest wygodny, nie rysuje się a farba z niego nie schodzi, to samo ze skuwką. Jednak mam jedno zastrzeżenie do tego konkretnego pędzla - w moim egzemplarzu po około 3 latach zaczął ruszać się trzonek. Nie przeszkadza mi to w użytkowaniu, ale było to dla mnie niemałe zdziwienie, bo wszystkie moje pędzle Hakuro są raczej niezniszczalne. Trzonek do dziś nie odpadł, więc nie traktuję tego jako wielką wadę.
Jestem z tego pędzla zadowolona. Dobrze się go myje, nie odkształca się, nie trzeba być przesadnie ostrożnym w trakcie jego użytkowania.

Fajny

Pędzel ma syntetyczne włosie i drewniany trzonek. Napisy na trzonki w trakcie użytkowania trochę się zmywają. Pędzel jest skośny i nadaje się zarówno do nakładania bronzera jak i różu. Włosie jest zbite dlatego ja bardziej wolę nakładać nim róż. W moim odczuciu jest zbyt zbity, aby subtelnie i delikatnie nakładać bronzer. Do tego celu wolę mniej zbite pędzle. Włosie po umyciu się nie odkształca i nie zmienia kształtu. Dodatkowo włosie nie wypada co w innych przypadkach ma niestety miejsce. Jak dla mnie idealny do różu.

Ukochany

Mój ukochany pędzel do aplikacji bronzera. Nawet najtrudniejsze i plamiące formuły można nałożyć nim równomiernie i ładnie. Pędzel jest bardzo trwały, nie wypada z niego włosie, dobrze znosi mycie. Po roku użytkowania codziennie wygląda jak świeżo zakupiony. Zdecydowanie bardzo wysoka jakość za przystępną cenę.

Spisuje się

Pędzel kupiłam w sklepie internetowym producenta. Dla mnie jest bardzo dobry, wykonuje swoją robotę w 100 %. Włosie jest mięciutkie, a sam pędzel ładnie prezentuje się w łazience.

Faworyt

Akcesorium makijażowe z serii mój must have, pędzle Hakuro to inwstycja długofalowa, która zwraca się w jakości i trwałości produktu. Model H24 jest moim ulubionym i sięgam po niego najczęściej.

Na początku chciałabym podkreślić porządne wykonanie pędzla- jest lekki, bardzo łatwo się nim operuje, a jednocześnie bardzo trwały, z czasem eksploatacji nie niszczy się trzonek, włosie nie wypada ani nie odkształca się, a wręcz przeciwnie, cały czas zostaje miękkie. Konstrukcja jest nienaruszalna, nawet pomimo intensywnego mycia na specjalnej "tarce" do pędzli.
Używam go do różu, bo bronzera używam tylko od wielkiego dzwonu i mam do niego inny w zestawie. Ten sprawdza mi się idealnie do aplikacji różu prasowanego w okolicy pod łukiem jarzmowym gdyż ma ścięty kształt co dopasowuje się do fizjologicznie wyprofilowanego miejsca twarzy. Aplikacja jest bardzo delikatna, jak muśnięcie po twarzy, dzięki temu, że włosie jest miękkie i elastyczne przez co przy kompresji ugina się napotykając opór wobec czego nawet łagodne maźnięcie daje super naturalny efekt.

Jest to uniwersalny pędzel, godny polecenia i wart podjęcia takiej inwestycji, bo na pewno posłuży na długo i jest przyjemny w użytkowaniu. Nie podrażnia i nie szoruje twarzy, a daje efekt aksamitnego wykończenia.

Uniwersalny do konturowania

Myślę, że mając dostępny np. w podróży tylko jeden pędzel to tym modelem śmiało można wykonturować całą twarz. U mnie najczęściej on jest wykorzystywany do bronzera. Pędzel ma lekko ścięty kształt, co pozwala bardzo dobrze dopasowywać się do owalu naszej twarzy. Produkt jest bardzo solidnie wykonany, włosie jest wysokiej jakości. Pracuje się z nim bardzo dobrze, a twarz jest szybko wymodelowana. Ja używam tego pędzla od lat i po każdym umyciu wygląda on jak nowy. Aplikator bardzo łatwo wyczyścić, a jego mycie nie wpływa negatywnie na włosie. Jestem bardzo zadowolona z pędzla, służy mi bardzo długo i uważam, że jeszcze długo posłuży. Wygląda przepięknie, klasyczna czerń pasuje do każdej kobiety.