Hakuro, Pędzel do rozświetlacza H13

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest OK, ale trochę się sypie...

Mam pędzel od roku i używam go do bronzera.
Uwielbiam jego kształt i miękkość, wygląda też bardzo ładnie. Dobrze rozprowadza produkt, trzyma kształt. Mam z nim jednak jeden problem: mimo delikatnego mycia ciągle widzę, że wypadają z niego włoski...

Niezły

Lubię ten pędzel, dobrze rozprowadza produkt, nie nabiera go zbyt dużo. W porównaniu do innych pędzli Hakuro, nie zauważyłam żeby gubił on włosie. Pędzel jest mięciutki i przyjemny w użyciu

Czarna owca w rodzinie

Mam kilka pędzi Hakuro, dużych, małych, do twarzy, do oczu - i ten jeden jedyny odbiega od reszty jakością. Nie wykonania, bo jest solidnie zrobiony jak reszta, ale włosie pozostawia sporo do życzenia.
O wszystkie pędzle dbam tak samo, tak samo je myję i suszę. Tylko w tym pędzlu włosie po czasie zrobiło się kujące i odkształciło się. Próbowałam go później odratować jakimiś odżywkami do włosów czy olejkami ale bez efektu.
Początki użytkowania były bardzo przyjemne - fajny kształt, wygodna rączka, włosie nie wypadało. Obecnie już go nie używam, bo jest to po prostu nieprzyjemne na twarzy - drapie strasznie.

Manicure - gradientowe kropki

Mistrz precyzji

Używałam go do pudru do konturowania, różu, rozświetlacza, nawet jako pudru pod oczy i w każdej roli sprawdzał się dobrze. Polecam zwłaszcza do konturowania, ładnie się wpasowuje pod kość policzkową, łatwo jest nim rozetrzeć kosmetyk "do góry".

Używam go od roku, niestety kondycja włosia jest coraz gorsza. Trochę zaniedbałam pielęgnację, przez długi czas nie używałam odżywek ani olejków, przez co włoski zesztywniały i używanie nie jest już tak przyjemne (kłuje). Z drugiej strony pozostałe pędzle z włosia naturalnego myję tak samo i trzymają się dużo lepiej... W każdym razie polecam, ALE pamiętajcie o szczególnej pielęgnacji!

bardzo dobry

Zalety:
+ jest bardzo miękki
+ bardzo dobrze sprawdza się przy konturowaniu twarzy
+ świetnie rozciera kosmetyki
+ zaciera granice
+ jest bardzo konkretny i sprawnie się go używa

Dobry

Pędzle hakuro testuję już od ponad roku.
Co mogę powiedzieć pozytywnego o H13?

+ jest wielofunkcyjny, nadaje się do bronzera, różu jak i rozświetlacza
+ ładnie ścięty
+ wygodnie się z nim pracuje
+ włosie ładnie się domywa
+ nie tworzy smug, ani nieestetycznych plam koloru
+ po myciu powraca do formy
+ jest bardzo delikatny, nie drapie

To teraz ciemne strony tego pędzla...

- z rączki bardzo szybko starły się napisy
- włoski łamią się i wypadają

Podsumowując:
Kilka włosów wypadło, ale po roku czasu nadal mogę go spokojnie używać.

ma niestety wady

Pędzla używam zgodnie z jego przeznaczeniem- czyli właśnie do rozświetlacza.
Bardzo dobrze nakłada się nim produkt w kamieniu, gdyż włosie pędzla jest miękkie. Uzyskany dzięki temu efekt jest bardzo naturalny, a przez to po prostu ładny.
Pędzelek ma idealny kształt do tego typu kosmetyku. Nie ma obawy, że nałożymy go za dużo. Można go również świetnie blendować oraz stopniować ilość.
Mogę więc powiedzieć, że pędzel Hakuro spełnia swoje zadanie.

Ma jednak jedną istotną wadę- wypada z niego włosie, szczególnie podczas mycia. Po recenzjach innych użytkowniczek widzę, że nie tylko ja mam ten problem i nie trafił mi się też wadliwy egzemplarz. Wygląda to po prostu niechlujnie.
Dodatkowo ścierają się napisy na rączce. Nie użytkuje tego pędzla jakoś wyjątkowo długo, a napisu prawie już nie ma. Niby drobiazg, ale niestety rzutuje na końcową opinię o tym produkcie.

Podsumowując- nie ma zastrzeżeń do działania, bo pędzel bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Natomiast jakość wykonania pozostawia jednak wiele do życzenia- i tylko dlatego dwie gwiazdki w dół.

Niezły

Pędzel mam już ok. 6 mies. więc mam już o nim wyrobioną opinię.
Używam go głównie do rozświetlaczy.
Plusy:
-nie drapie
-ładnie nakłada i blenduje
-skuwka się nie rozkleja

Minusy:
-pędzel traci włosie
-po kilku myciach włosie traci kolor
-włosie nie trzyma kształtu

Średnio spełnia swoje zadanie

To mój pierwszy pędzel z Hakuro. Słyszałam o tej firmie wiele dobrych recenzji, jednak ten pędzel ich nie potwierdza.
Kupiłam go z zamysłem konturowania twarzy, do bronzera sprawdza się w porządku, ale nie idealnie, do rozświetlacza również, natomiast do różu wręcz fatalnie. Robi plamy na twarzy i niestety nie podoba mi się efekt jaki daje. Dodatkowo przy myciu wypada włosie, a po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że włosie się odkształca i wystaje na boki... A to jeszcze bardziej utrudnia pracę z nim.
Plus, chyba jedyny, za solidną rączkę.
Osobiście go nie polecam, spodziewałam się czegoś o niebo lepszego.

Jest ok.

Tego pędzla używam tylko do rozświetlacza, ponieważ uważam, że do innych kosmetyków średnio się nadaje.

Jest to jedyny pędzel Hakuro z mojej kolekcji, który jest dość twardy i szorstki i między innymi dlatego ocena będzie trochę niższa.
Pędzel jest puchaty i raczej nie trzyma kształtu, ma tendencję do puszenia się. Nie gubi włosia i dobrze się go pierze.
Ogólnie nie przeszkadza mi jego szorstkość, ponieważ swoje zadanie spełnia świetnie - jak najbardziej nadaje się do nakładania rozświetlaczy sypkich oraz w kamieniu.
Jest dość duży, ale ma kształt jajeczka, więc samym czubkiem pędzla można precyzyjniej nałożyć produkt na szczyty kości policzkowych.
Moim zdaniem nie nadaje się jednak do konturowania bronzerem, czy różem, jest na to zbyt twardy i zbyt puchaty.
Nie jest to zatem pędzel uniwersalny.

Jak zwykle u Hakuro rękojeść oraz skuwka są porządnie wykonane i po ponad dwóch latach użytkowania pędzel wciąż wygląda jak nowy.

Nie jest to żadne must have w mojej kosmetyczce, ale zasługuje na 3 mocne gwiazdki i zdecydowanie mogę go polecić :)

niestety tylko dobry

Niestety jest to chyba jeden z gorszych pędzli firmy Hakuro, Chodzi oczywiście o jego włosie, które ma tendencję do straszliwego wypadania, zwłaszcza w trakcie mycia. Powinien być zdecydowanie bardziej zbity. Używam go do bronzera, gdyż twarz rozświetlam innym, mniejszym pędzlem. Z pewnością nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: używam 1 pędzla

Nie polecam.

Jest to jeden z pierwszych pędzli jakie zakupiłam z marki Hakuro. Wydawał się idealny - małe, zgrabne jajeczko do wszystkiego. Włosie naturalne, miękkie. Jednak po pierwszym praniu zaczęły mi się kruszyć z niego włosy i tak po 1,5 roku użytkowania robił się o połowę mniejszy. To niezbyt komfortowe gdy zostają nam kłaczki na twarzy. Dodatkowo włosie farbuje, ale pozostało miękkie. Rzadko go używam, najczęściej gdy inne pędzle są wyprane.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel