Hakuro, Pędzel do rozświetlacza H13

Hakuro, Pędzel do rozświetlacza H13

Cena już od 25,87 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry

Pędzle hakuro testuję już od ponad roku.
Co mogę powiedzieć pozytywnego o H13?

+ jest wielofunkcyjny, nadaje się do bronzera, różu jak i rozświetlacza
+ ładnie ścięty
+ wygodnie się z nim pracuje
+ włosie ładnie się domywa
+ nie tworzy smug, ani nieestetycznych plam koloru
+ po myciu powraca do formy
+ jest bardzo delikatny, nie drapie

To teraz ciemne strony tego pędzla...

- z rączki bardzo szybko starły się napisy
- włoski łamią się i wypadają

Podsumowując:
Kilka włosów wypadło, ale po roku czasu nadal mogę go spokojnie używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313291].usefull || 0 }}% pomocna.

ma niestety wady

Pędzla używam zgodnie z jego przeznaczeniem- czyli właśnie do rozświetlacza.
Bardzo dobrze nakłada się nim produkt w kamieniu, gdyż włosie pędzla jest miękkie. Uzyskany dzięki temu efekt jest bardzo naturalny, a przez to po prostu ładny.
Pędzelek ma idealny kształt do tego typu kosmetyku. Nie ma obawy, że nałożymy go za dużo. Można go również świetnie blendować oraz stopniować ilość.
Mogę więc powiedzieć, że pędzel Hakuro spełnia swoje zadanie.

Ma jednak jedną istotną wadę- wypada z niego włosie, szczególnie podczas mycia. Po recenzjach innych użytkowniczek widzę, że nie tylko ja mam ten problem i nie trafił mi się też wadliwy egzemplarz. Wygląda to po prostu niechlujnie.
Dodatkowo ścierają się napisy na rączce. Nie użytkuje tego pędzla jakoś wyjątkowo długo, a napisu prawie już nie ma. Niby drobiazg, ale niestety rzutuje na końcową opinię o tym produkcie.

Podsumowując- nie ma zastrzeżeń do działania, bo pędzel bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Natomiast jakość wykonania pozostawia jednak wiele do życzenia- i tylko dlatego dwie gwiazdki w dół.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313266].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Pędzel mam już ok. 6 mies. więc mam już o nim wyrobioną opinię.
Używam go głównie do rozświetlaczy.
Plusy:
-nie drapie
-ładnie nakłada i blenduje
-skuwka się nie rozkleja

Minusy:
-pędzel traci włosie
-po kilku myciach włosie traci kolor
-włosie nie trzyma kształtu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303691].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Średnio spełnia swoje zadanie

To mój pierwszy pędzel z Hakuro. Słyszałam o tej firmie wiele dobrych recenzji, jednak ten pędzel ich nie potwierdza.
Kupiłam go z zamysłem konturowania twarzy, do bronzera sprawdza się w porządku, ale nie idealnie, do rozświetlacza również, natomiast do różu wręcz fatalnie. Robi plamy na twarzy i niestety nie podoba mi się efekt jaki daje. Dodatkowo przy myciu wypada włosie, a po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że włosie się odkształca i wystaje na boki... A to jeszcze bardziej utrudnia pracę z nim.
Plus, chyba jedyny, za solidną rączkę.
Osobiście go nie polecam, spodziewałam się czegoś o niebo lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196368].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok.

Tego pędzla używam tylko do rozświetlacza, ponieważ uważam, że do innych kosmetyków średnio się nadaje.

Jest to jedyny pędzel Hakuro z mojej kolekcji, który jest dość twardy i szorstki i między innymi dlatego ocena będzie trochę niższa.
Pędzel jest puchaty i raczej nie trzyma kształtu, ma tendencję do puszenia się. Nie gubi włosia i dobrze się go pierze.
Ogólnie nie przeszkadza mi jego szorstkość, ponieważ swoje zadanie spełnia świetnie - jak najbardziej nadaje się do nakładania rozświetlaczy sypkich oraz w kamieniu.
Jest dość duży, ale ma kształt jajeczka, więc samym czubkiem pędzla można precyzyjniej nałożyć produkt na szczyty kości policzkowych.
Moim zdaniem nie nadaje się jednak do konturowania bronzerem, czy różem, jest na to zbyt twardy i zbyt puchaty.
Nie jest to zatem pędzel uniwersalny.

Jak zwykle u Hakuro rękojeść oraz skuwka są porządnie wykonane i po ponad dwóch latach użytkowania pędzel wciąż wygląda jak nowy.

Nie jest to żadne must have w mojej kosmetyczce, ale zasługuje na 3 mocne gwiazdki i zdecydowanie mogę go polecić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145151].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety tylko dobry

Niestety jest to chyba jeden z gorszych pędzli firmy Hakuro, Chodzi oczywiście o jego włosie, które ma tendencję do straszliwego wypadania, zwłaszcza w trakcie mycia. Powinien być zdecydowanie bardziej zbity. Używam go do bronzera, gdyż twarz rozświetlam innym, mniejszym pędzlem. Z pewnością nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: używam 1 pędzla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137771].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam.

Jest to jeden z pierwszych pędzli jakie zakupiłam z marki Hakuro. Wydawał się idealny - małe, zgrabne jajeczko do wszystkiego. Włosie naturalne, miękkie. Jednak po pierwszym praniu zaczęły mi się kruszyć z niego włosy i tak po 1,5 roku użytkowania robił się o połowę mniejszy. To niezbyt komfortowe gdy zostają nam kłaczki na twarzy. Dodatkowo włosie farbuje, ale pozostało miękkie. Rzadko go używam, najczęściej gdy inne pędzle są wyprane.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036961].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielozadaniowy

Zakupiłam ten pędzel z myślą o rozświetlaczu, ale okazał się świetny również do różu czy bronzera! Polecam go wszystkim wymagającym osobom. Włosie nie wypada i jest bardzo łatwe do mycia.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031617].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, aczkolwiek nie ideał

Fajny do rozświetlacza. Szukałam czegoś nie dużego, w kształcie jajeczka. Hakuro h13 jest naprawdę bardzo fajny, ładny, mięciutkie włosie. Mam tylko jedno zastrzeżenie - muszę nabrać sporą ilość produktu, żeby było cokolwiek widać. Za to odejmuję jedną gwiadkę.

Polecam także do różu, delikatnie muska kości policzkowe. Co do bronzera - dla mnie za mały. Wolę większe pędzle, którymi można ładnie zorblendować kosmetyk.

Cena, jak na Hakuro przystało, bardzo niska. Swój pędzelek kupiłam za ok. 20 zł.

Ogólnie pędzelek bardzo fajny, po praniu nie odkształca się. Czy kupiłabym go ponownie? Myślę, że następnym razem skuszę się na jego braciszka - Hakuro h14 ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023602].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczota zamiast pędzla...

Produkt ładnie wygląda i jest tani i tu jego zalety się kończą.Jakoś można nim nałożyć róż lub rozświetlacz ale nie ma szału.Za tą cenę można kupić coś lepszego..
MINUSY:
-odkształca się
-gubi włosie
-czasami gdy się maluje zostawia czarne włoski na twarzy
-zmienił się trochę w szczotę
Ogólnie nadaje się do użytku ale nie polecam , szkoda pieniędzy ...

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023478].usefull || 0 }}% pomocna.