Pędzel do rozświetlacza H13

Pędzel do rozświetlacza H13

Cena już od 25,87 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 16

Średnio spełnia swoje zadanie

To mój pierwszy pędzel z Hakuro. Słyszałam o tej firmie wiele dobrych recenzji, jednak ten pędzel ich nie potwierdza.
Kupiłam go z zamysłem konturowania twarzy, do bronzera sprawdza się w porządku, ale nie idealnie, do rozświetlacza również, natomiast do różu wręcz fatalnie. Robi plamy na twarzy i niestety nie podoba mi się efekt jaki daje. Dodatkowo przy myciu wypada włosie, a po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że włosie się odkształca i wystaje na boki... A to jeszcze bardziej utrudnia pracę z nim.
Plus, chyba jedyny, za solidną rączkę.
Osobiście go nie polecam, spodziewałam się czegoś o niebo lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 202

Napisanych recenzji: 1073

Jest ok.

Tego pędzla używam tylko do rozświetlacza, ponieważ uważam, że do innych kosmetyków średnio się nadaje.

Jest to jedyny pędzel Hakuro z mojej kolekcji, który jest dość twardy i szorstki i między innymi dlatego ocena będzie trochę niższa.
Pędzel jest puchaty i raczej nie trzyma kształtu, ma tendencję do puszenia się. Nie gubi włosia i dobrze się go pierze.
Ogólnie nie przeszkadza mi jego szorstkość, ponieważ swoje zadanie spełnia świetnie - jak najbardziej nadaje się do nakładania rozświetlaczy sypkich oraz w kamieniu.
Jest dość duży, ale ma kształt jajeczka, więc samym czubkiem pędzla można precyzyjniej nałożyć produkt na szczyty kości policzkowych.
Moim zdaniem nie nadaje się jednak do konturowania bronzerem, czy różem, jest na to zbyt twardy i zbyt puchaty.
Nie jest to zatem pędzel uniwersalny.

Jak zwykle u Hakuro rękojeść oraz skuwka są porządnie wykonane i po ponad dwóch latach użytkowania pędzel wciąż wygląda jak nowy.

Nie jest to żadne must have w mojej kosmetyczce, ale zasługuje na 3 mocne gwiazdki i zdecydowanie mogę go polecić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145151].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

niestety tylko dobry

Niestety jest to chyba jeden z gorszych pędzli firmy Hakuro, Chodzi oczywiście o jego włosie, które ma tendencję do straszliwego wypadania, zwłaszcza w trakcie mycia. Powinien być zdecydowanie bardziej zbity. Używam go do bronzera, gdyż twarz rozświetlam innym, mniejszym pędzlem. Z pewnością nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: używam 1 pędzla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137771].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 95

Nie polecam.

Jest to jeden z pierwszych pędzli jakie zakupiłam z marki Hakuro. Wydawał się idealny - małe, zgrabne jajeczko do wszystkiego. Włosie naturalne, miękkie. Jednak po pierwszym praniu zaczęły mi się kruszyć z niego włosy i tak po 1,5 roku użytkowania robił się o połowę mniejszy. To niezbyt komfortowe gdy zostają nam kłaczki na twarzy. Dodatkowo włosie farbuje, ale pozostało miękkie. Rzadko go używam, najczęściej gdy inne pędzle są wyprane.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036961].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Wielozadaniowy

Zakupiłam ten pędzel z myślą o rozświetlaczu, ale okazał się świetny również do różu czy bronzera! Polecam go wszystkim wymagającym osobom. Włosie nie wypada i jest bardzo łatwe do mycia.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031617].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Fajny, aczkolwiek nie ideał

Fajny do rozświetlacza. Szukałam czegoś nie dużego, w kształcie jajeczka. Hakuro h13 jest naprawdę bardzo fajny, ładny, mięciutkie włosie. Mam tylko jedno zastrzeżenie - muszę nabrać sporą ilość produktu, żeby było cokolwiek widać. Za to odejmuję jedną gwiadkę.

Polecam także do różu, delikatnie muska kości policzkowe. Co do bronzera - dla mnie za mały. Wolę większe pędzle, którymi można ładnie zorblendować kosmetyk.

Cena, jak na Hakuro przystało, bardzo niska. Swój pędzelek kupiłam za ok. 20 zł.

Ogólnie pędzelek bardzo fajny, po praniu nie odkształca się. Czy kupiłabym go ponownie? Myślę, że następnym razem skuszę się na jego braciszka - Hakuro h14 ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023602].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Szczota zamiast pędzla...

Produkt ładnie wygląda i jest tani i tu jego zalety się kończą.Jakoś można nim nałożyć róż lub rozświetlacz ale nie ma szału.Za tą cenę można kupić coś lepszego..
MINUSY:
-odkształca się
-gubi włosie
-czasami gdy się maluje zostawia czarne włoski na twarzy
-zmienił się trochę w szczotę
Ogólnie nadaje się do użytku ale nie polecam , szkoda pieniędzy ...

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023478].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 183

Przestrzegam - nie kupujcie!

Był to mój pierwszy pędzel do konturowania twarzy. Jego kształt jest o tyle dobry, że idealnie rozprowadza bronzer i róż na policzkach, do rozświetlacza zupełnie się nie nadaje, jest zbyt miękki. Zatem dlaczego oceniam go tak kiepsko? Przejdę do wad.
- Potwornie gubi włosie, które wypada szczególnie podczas mycia. Włoski łamią się, zostają na twarzy podczas wykonywania makijażu. Pędzel bardzo zmniejszył przez to swoją objętość.
- Włosie puszcza także kolor, podczas płukania woda robi się czarna, coś takiego nie powinno mieć miejsca.
- Napisy się wycierają, musiałam wyszukać zamówienie z drogerii internetowej, w której go kupiłam, by dowiedzieć się jaki numer ma pędzel.
- Szybko się zużył i zniszczył. Swoje pędzle bardzo szanuje, bo są to produkty, które kupujemy z myślą o długim użytkowaniu, ja zakładam, że dobry pędzel posłuży mi nawet kilka lat, a z produktów Hakuro zawsze byłam zadowolona. Niestety ten model kompletnie im się nie udał.
Z plusów mogę wymienić to, że na początku (zanim pędzel nie zgubił połowy włosia) bardzo ładnie rozprowadzał produkty na twarzy, można było nim uzyskać idealną chmurkę koloru. Był miękki i używało się go przyjemnie. Ceniłam w nim to, że jest produktem, który spełnia dwie funkcje - za jego pomocą konturowałam twarz bronzerem i nakładałam róż.
Obecnie do tego celu używam innego pędzla, H13 się pozbywam i nie polecam inwestować w niego pieniędzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005382].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 550

do precyzyjnego konturowania twarzy

To jajeczko ma bardzo fajny kształt i rozmiar, super nadaje się do konturowania twarzy, robi to bardzo precyzyjnie.

Dobrze się pierze, ale ze względu na włosie naturalne, koniecznie musi się suszyć w osłonkach, przez to trwa to dłużej.

Jest miękki i milusi. Cena okej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977021].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1034

Niezastąpiony!

PLUSY:
- estetycznie wykonany
- włosie jest miękkie, nie wypada, nie zmienia kształtu
- idealnie rozprowadza zarówno róż jak i rozświetlacz
- sprawdza się przy konturowaniu oraz precyzyjnym nakładaniu bronzera ; dzięki niemu można uzyskać naprawdę piękny efekt, delikatny lub wyrazisty, zawsze bez smug

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971230].usefull || 0 }}% pomocna.