Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Ma swoje plusy i minusy

Polubiłam ją, choć mam do niej pewne zastrzeżenia. Po pierwsze spełnia swoją podstawową funkcje, utrzymuje i przedłuża trwałość nałożonych cieni. Nie mam jej nic do zarzucenia.
Minusem dla mnie jest mikroskopijne opakowanie. Przy długich paznokciach jest problem z wydobyciem masy. Poza tym przy pierwszej aplikacji zszokowały mnie drobinki mieniące się jak tęcza. Byłam przerażona. Dobrze że po aplikacji cieni nie ma to na nie wpływu.
Lubię też kiedy bazy wyrównują koloryt powieki. Niestety ta jest prawie transparentna więc powieki, jak były tak są brązowe.
Moja ogólna ocena to dobre 4+.

Na razie mój ulubiony,

Dobrze przygotowuje powiekę przed aplikacją cieni,
Wygładza i rozswietla - ma w sobie brokatowe drobinki.
Nie zauważyłam znacznego przedłuzenia trwałości cieni.
Jest bardzo wydajna,

Baza pod cienie Artdeco

Długo szukałam bazy, która spełni moje oczekiwania. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona. To moje pierwsze opakowanie, stosuję bazę codziennie i śmiało mogę stwierdzić że jest wydajna, ma przyjemną konsystencję i zapach. Baza sprawia że cienie trzymają się na powiekach przez cały dzień tak samo. Całość zamknięta w uroczym opakowaniu. Polecam!

Ujarzmij kreski Eyelinerem!

Super

Bazę dostałam od Przyjaciółki ponad rok temu i muszę przyznać że to wspaniały produkt. Warto pamiętać że po użyciu bazy należy lekko upudrowac powiekę dla lepszego efektu.

baza

Moje powieki są bardzo tłuste i naprawdę cieżko było mi znaleźć dobrą bazę, a testowałam już ich trochę. ARTDECO sprawdza się jako jedna z nielicznych, tylko trzeba użyć małą ilość produktu i wklepać.

OK

Otrzymałam bazę w prezencie. Prosiłam o jakąkolwiek byle dobrą, ponieważ mam opadające powieki i zawsze każdy cień mi się roluje. Ta baza na początku utrzymywała się do 12 godzin więc byłam zadowolona, że przynajmniej nie po 2 godzinach jak zawsze. Im częściej zaczęłam jej używać to trzymała coraz krócej, aż w końcu nawet po 4 godzinach miałam zrolowany cień. W końcu przestałam jej używać. Baza na pewno dobra dla osób, które nie mają problemu z opadającą powieką.

Ulubiona baza

Świetna baza pod cienie. Pięknie podbija kolory i je utrwala. Dzięki niej, cokolwiek nałoży się na powieki, cienie świetnie trzymają się cały dzień. Jest bardzo wydajna, cena też jest dobra.

Przedłużony makijaż oka

Dzięki tej bazie makijaż oka utrzymuje się cały dzień. Próbowałam do tej pory 3 bazy pod cienie i ta na ten moment ta z ARTDECO jest numerem jeden, ale jest też najdroższa z wszystkich testowanych. Baza podkreśla kolor cieni i zapobiega rolowaniu się co jest dużym plusem.

Niezła!

Używam od kilku dni, kupiłam ją przez pozytywne recenzję i jestem miło zaskoczona, bo nie do końca w nią wierzyłam. Mam opadające i tłuste powieki, zawsze cienie zbierały mi się w załamaniu, jeśli dawałam je ot tak same. Przez kilka lat używałam podkładu + pudru na powiekę i dopiero wtedy nakładałam cień - trzymały się bardzo dobrze cały dzień, ale pigmentacja ubolewała. Zdecydowałam się na ta bazę, chociaż miałam spore wątpliwości czy przy moich powiekach da radę coś innego niż mocne przypudrowanie. A jednak się udało! Stosuję od kilku dni i naprawdę makijaż się świetnie trzyma, a kolory są nasycone. Póki co jestem zadowolona!

Świetna!

Bazę kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się. Niezbędny element makijażu zarówno wieczorowego jak i codziennego. Przedłuża trwałość cieni, utrzymuje je na powiece, nie osypują się, mam wrażenie, że nawet nieco podbija kolory.

Sprawdza się

Kosmetyk spełnia swoją rolę. Kupiłam z nadzieją by eyeliner nie odbijał się na powiekach i tak też się stało.
Utrwala makijaż, wszystko czego oczekuje.

Bardzo wydajna!

Super baza starcza na bardzo długi czas. Łatwo się rozprowadza i utrzymuje cienie przez cały dzień. Ma przyjemny, delikatny zapach, idealnie przygotowuje powiekę pod cienie. Kremowa ze świecącymi drobinkami ☺️