Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

U mnie sie nie sprawdzila

Nie sprawdzila sie,bo mam tluste powieki.Stosowalam z dobrymi cieniami Revlon i efekt byl mizerny.Cienie wazyly sie,rolowaly.Ogolnie makijaz duzo lepiej by sie prezentowal bez malowania powiek.

dobra

Baza zamknięta jest w małym pojemniku. Poczatki jej użytku są ok a później coraz ciężej.cienie trzymają się dobrze i dosc długo prawie cały dzień co jest na plus bo przy innych bazach bywało gorzej.
Ma drobinki co poniektóry moze przeszkadzać.
Póki co jestem zadowolona.

Baza Artdeco

Nareszcie trafiłam na idealną bazę pod cienie!! Baza utrzymuje cienie od rana do wieczora, pięknie wygładza powiekę, ma rewelacyjną konsystencje - nie za gęstą co często spotykałam w innych bazach. Nie roluje się. Rewelka, polecam!

Polki w mieście SEPHORA

Czegoś brak

Była to nie tylko moja pierwsza baza, ale i pierwsza baza na naszym rynku wogóle. Zrewolucjonizowała mój makijaż, podbijala każde, nawet najtańsze cienie. Wreszcie nie zbierały sie w załamaniu powieki 30min po aplikacji, nie tworzyły plam tylko z pomocą pędzli można było nadawać im ładne gradienty i płynne przejścia. Wreszcie mogłam nosić ukochane wówczas czarne kreski bo liner przestał odbijać się na górnej powiece i rozmazywac na końcach. Uzywalam jej nawet, gdy nie malowalam oczu gdyz jej subtelne rozswietlenie bardzo mi się podobało. Była wydajna, nie do skończenia i nawet gdy zaczęły się juz pojawiać inne produkty tego typu okazywało sie, ze zawsze wracam do niej gdyż jako jedna z niewielu była lepka, co za tym idzie jako jedyna faktycznie utrzymywała mój makijaż w niezmienionym stanie cały dzien, a nie raz i noc plus wydobywała dużo głębszy kolor cieni nadając bardzo profesjonalny efekt.

Kupilam ja znów nie tak dawno i trochę sie zdziwilam, ze aż tak blyszczy ;) Aplikacja palcem tez nie należy do najprecyzyjniejszych. W dobie aplikatorow wszelkiej maści grzebanie w sloiczku nie dość, ze jest niehigieniczne to trudno za każdym razem nabrać odpowiednią ilość produktu. Nie wiem czy jej skład został zmieniony, ale zdziwilo mnie to, ze produkt wysechl juz kilka miesięcy po otwarciu, a po 6mies był do wyrzucenia. Nie pamiętam żebym tak szybko kiedyś musiała się jej pozbywać.

Kiedyś była moim niekwestionowanym KWC, teraz jednak producent powinien pomyśleć o jej odswiezeniu bo przy tak dużej konkurencji nie jest juz niczym wyjątkowym. Obecnie oceniam ja na 3+/4-.

Dobra baza

W porównaniu do innych baz pod cienie z tej półki cenowej to jest rewelacyjna. Cienie mają uwydatniony kolor, trzymają się na powiece, nie rolują się. Sama baza jest też fajna w użyciu, aksamitna, ładnie się rozprowadza.
Pozostawia jednak na powiece delikatne drobinki, co może komuś przeszkadzać, jeśli chce wykonać w pełni matowy makijaż.
Przy używaniu tej bazy nie zauważyłam żadnego podrażnienia czy zaczerwienienia. Nie męczy oczu.
Dodatkowo dla bardziej wyczulonych minusem może być zapach. Dla mnie zupełnie niepotrzebny w bazie pod cienie, delikatnie perfumowany.
I dosyć kłopotliwe dla mnie jest opakowanie, jak to ze słoiczkiem bywa, w dodatku dosyć wąskim - dla każdego z dłuższymi paznokciami zmorą będzie wygrzebywanie tego produktu przy chociażby drobnym już zużyciu. Polecałabym do tego używać jakiegoś patyczka.

Najlepsza

W porównaniu do bazy z essence, korektora lasting perfection z collection czy color tattoo z maybelline BAZA Z ARDECO WYMIATA.

Świetnie się sprawdza szczególnie w kwestii podbijania intensywności cieni oraz przedłużania trwałości.

Bardzo dobra

Odkąd pamiętam miałam tłuste powieki i żaden cień nie wytrzymywał na nich dłużej niż 2 godziny. Zamówiłam bazę przez internet, jednak byłam nastawiona dość sceptycznie. Okazało się, że niepotrzebnie, gdyż ten produkt świetnie daje sobie radę z moim problemem i mogę przetańczyć całą noc bez obaw, że mój make-up spłynie.

Bardzo dobra

Przez długi czas szukałam czegoś co utrzymałoby cienie na moich powiekach na dłużej niż 2 godziny. Mam taką tendencję do przetłuszczania się powiek więc cienie rolują się i zmywają. Bazę poleciła mi koleżanka i od tej pory nie rozstaję się z nią. Cienie utrzymują się na miejscu przez cały dzień, odnoszę też wrażenie, że baza wydobywa też pigmentację z cieni dzięki czemu nie trzeba nakładać wielu warstw. Jedyne co mi przeszkadza to drobinki brokatu (na co dzień używam matowych cieni co niezbyt się zgrywa z brokatem) i zapach, który jest dla mnie zbyt intensywny i chemiczny. Produkt też ma tendencję do lekkiego wysychania w słoiczku. Na pewno kupię ponownie bazę tej firmy, ale zdecyduję się na wersję bezzapachową.

Artdeco czyli sztuka rozświetlania

Już prawie dwa lata używam bazy pod ciebie firmy Artdeco. Jest to produkt bardzo wydajny, ale może to kwestia tego, że nigdy nie udało mi się skończyć opakowania, ponieważ po okresie około pół roku gęstnieje i wysycha, przez co nakłada się bryłkami i musiałam go wymieniać. Coś, co dało się zauważyć na pierwszy rzut oka to fakt, że perfekcyjnie rozświetla. Ma w sobie świecące drobinki, które w nienachalny sposób sprawiają, że nasza powieka nabiera życia. Ma też bardzo ładny, delikatny, jasnobeżowy kolor. Stawiając na lekki makijaż zdarzało mi się nakładać na powiekę tylko ten jeden produkt. Przyciemniałam linię rzęs delikatnie brązowym cieniem, w kąciku oka lądował troszkę mocniej świecący cień, na to oczywiście troszkę maskary i makijaż oka gotowy. Jeżeli jednak chodzi o nakładanie bazy według pierwotnego zastosowania to uważam, że bardzo ładnie podbija kolor cienia i sprawia, że jest bardziej wyrazisty. To, co nie podoba mi się w tym produkcie to aplikacja. Produkt jest ciężki, o bardzo gęstej konsystencji, co sprawia, że nieprzyjemnie się go rozprowadza. Często powstają smugi lub zbiera się w załamaniu powieki. Mógłby być odrobinę tańszy, bo nie wiem czy jest warty swojej ceny, ale może to być tylko moje wrażenie. Myślę jednak, że jeśli się nad nim dobrze popracuje, to daje nam bardzo ładny efekt. Jest to jedna z najlepszych baz jakie stosowałam.

Absolutny MUST

Nie ma lepszej. Niezbędna do wykonania makijażu oka, trzyma cienie do momentu demakijażu. Jedynie trzeba uważać, żeby kupić świeżą - zdarzyło mi się, że dostałam z drogerii internetowej coś jak gumę. A świeża jest delikatna i lekka jak masło.

Średni produkt

Na początku opakowania naprawdę spełniała swoje zadanie bardzo dobrze, natomiast w miarę upływu czasu zaczęła gęstnieć i tępo się nakładać oraz nie trzymała już tak dobrze cieni. Na powiekach tworzyła grudki, które nie chciałby się rozprowadzić i cienie wyglądały nieestetycznie. Kiedyś była to jedna z niewielu baz pod cienie wiec ją lubiłam, ale teraz na rynku jest wiele baz i można łatwo znaleźć godnego zastępcę dla tej bazy.

Mógłby być petardą, ale...

Baza ma dość przyjemny zapach i bardzo dobrze się z nią pracuje. Cienie są dzięki niej bardzo intensywne, nawet te gorszej jakości wyglądają bardzo dobrze. Makijaż nie zmywa się nawet przy ulewie co jest ogromnym plusem. Dodatkowo cienie pozostają bardzo długo nawet całą noc. Niestety produkt po pewnym czasie wysycha i trzeba dodawać do niego duraline, by móc nadal go używać.