Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Cena już od 15,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Moja ulubiona

Kolor tej bazy jest idealny. jest to kolor neutralny i dla każdego będzie pasował. Produkt nakłada się na powieki z łatwością. Cienie na tej bazie mają mocniejszą pigmentację, a także dłużej się utrzymują. Baza nie utrudnia blendowania cieni. Pracuje się na niej bardzo dobrze. Dodatkowo jest bardzo wydajna. niewielka ilość wystarczy aby pięknie utrzymać cienie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564316].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysycha

Bazę kupiłam po wysłuchaniu pozytywnych opinii znajomych kobiet, Nie wiem czy trafiłam na jakiś wybrakowany (stary?) egzemplarz, ale baza po miesiącu od otwarcia nie nadawała się do użytku. W słoiczku była jakby wyschnięta, a na powiece ważyła się, tworzyła grudki, a cienie na nią nałożone wyglądały okropnie - rolowały się i nie trzymały długo.
Słyszałam, że trzeba z nią uważać, bo szybko wysycha, więc od razu po użyciu zamykałam słoiczek, aby jej na to nie narażać. Mimo wszystko szybko przestała nadawać się do użytku.
Plus za kremową, przyjemną konsystencję ( na początku stosowania) i ładne podbijanie kolorów cieni,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561771].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietna baza pod cienie

Kupilam w Douglasie. Konsystencja bardzo mila, jest bardzo wydajna. Pieknie sie mieni drobinkami, cienie trzymaja sie bardzo dlugo, ostatnio nawet 14 godzin bez zadnego poprawiania. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500696].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście SEPHORA

Nie polubiłyśmy się

Niestety nie byłam zadowolona z zakupu tej bazy.

Nie przedłuża ona utrzymywania się produktów na powiece, nie zapobiega ich rolowaniu, nie podbija koloru cieni.

Krótko mówiąc w moim wypadku nie robi niczego co wymagam od bazy.

Dodatkowo wyciągniecie jej ze słoiczka przy dłuższych paznokciach jest bardzo niewygodne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497951].usefull || 0 }}% pomocna.

The best

Zdecydowanie najlepsza baza pod cienie. Miękka, gęsta konsystencja, wystarczy użyć niewiele i rozetrzeć na powiece. Dzięki temu produktowi cienie są intensywne i trzymają się cały dzień. Strasznie podoba mi się opakowanie, produkt zamknięty w małym, czarnym słoiczku.

ZALETY:
+gęsta, delikatna konsystencja
+dzięki tej bazie nawet cienie słabej jakości trzymają się długo na powiece
+starcza na baaaardzo długo

WADY:
-dość wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497391].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ją lubię

Mam mieszaną cerę, która się przetłuszcza w strefie T i właśnie na powiekach. Bez bazy cienie trzymają mi się może 3-4 godziny, później zbierają się w załamaniu powieki.
Do bazy przymierzałam się bardzo długo, aż wreszcie do mnie trafiła jako prezent. Słoiczek jest solidny, mimo wielu upadków nic mu się nie stało. Konsystencja nieco klejąca, treściwa, ale banalnie rozprowadza się na powiekach. Mam raczej długie paznokcie, ale nie zauważyłam niedogodności jak inne dziewczyny przy wyjmowaniu bazy opuszką palca. U mnie to przebiega bezproblemowo. Baza nałożona w małej ilości i wklepana w skórę ZNACZNIE przedłuża trwałość makijażu. Maluję się rano, około 8, a zmywam makijaż po powrocie do domu, często nawet ok 22. Kilka razy w tygodniu chodzę na siłownię i treningi nie wpływają negatywnie na makijaż oczu - cienie wciąż są na miejscu. Baza jest bardzo wydajna, po blisko roku wciąż mam pół opakowania, a używam jej codziennie.
Jestem bardzo zadowolona, po wykończeniu tego kupię następne opakowanie. Cieszę się też, że skóra mi się do niej nie przyzwyczaiła. Polecam polować na nią online, wychodzi nawet 50% taniej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487906].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo średnia...

Na pierwszy rzut oka baza z ArtDeco jest naprawdę w porządku. Ma przyjemną silikonową konsystencję i kremowy kolor. Zawiera maleńkie drobinki, które nie wyglądają tanio i tandetnie. Cienie na powiekach utrzymują się naprawdę dobrze, jednak często zdaża mi się, że po kilku godzinach cienie się rolują. Początkowo myślałam, że nakładam za dużo produktu, jednak nawet przy minimalnej ilości potrafią wyglądać nieestetycznie. Baza sprawdza się całkiem dobrze na co dzień, natomiast gdy wymagam super trwałości i wiem, że mój makijaz musi wyglądać doskonale, korzystam raczej z bazy Urban Decay. Polecam dla dziewczyn, które nie mają wymagających powiek. Na minus dodatkowo niewygodne opakowanie - maleńki słoiczek, w którym po kilku tygodniach produkt zastyga i nadaje się do wyrzucenia. Samą bazę wyjmuję paznokciem co nie jest ani higieniczne, ani wygodne. Na plus z pewnością cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467577].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych

Baza w malym, wygodnym sloiczku, nie roluje sie, przedluza trwalosc makijazu oczu, ma delikatny odcien i jest bardzo wydajna. Ma w sobie wszystko czego wymagam od bazy. Z przyjemnoscia polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466542].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

Zalety:
+ bardzo solidne opakowanie, słoiczek z którego mogę wydobyć kosmetyk do końca
+ jest niesamowicie wydajna, mam ją już pół roku i końca nie widać
+ ma bardzo kremową konsystencję i dobrze rozprowadza się na powiekach
+ podoba mi się to, że ona właściwie nie kryje, jedynie pozostawia na powiece drobinki odbijające światło przez co spojrzenie jest rozświetlone
+nie roluje się, nie zbiera się w zagłębieniach czy zmarszczkach
+ cena, zwłaszcza, że kupiłam w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464897].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie małe a takie dobre

Doskonała baza dla większości dziewczyn. Wyrównuje trochę powiekę. Podbija kolor cieni. Pozytywem jest również to, że ma bardzo delikatny odcień.
Można bazę kupić jeszcze taniej w drogeriach internetowych. Idealny produkt jak za taką cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433876].usefull || 0 }}% pomocna.