Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Wykorzystała: kilka próbek

Spełnia oczekiwania

Baza spełnia moje oczekiwania, przedłuża trwałość cieni na powiece i ułatwia rozprowadzanie. Jednak wydaje mi się, że jakiś czas po otwarciu nowego produktu baza gęstnieje i gorzej się rozprowadza po powiece, jednak nie jest to wielki kłopot i baza dalej jest użyteczna. Podobają mi się w niej perłowe drobinki oraz przyjemny zapach.

Ok

To jedyna baza pod cienie, którą miałam okazję używać, ale nie szukam innej, ponieważ produkt Artdeco spełnił moje oczekiwania. Baza łatwo się rozprowadza, bez problemu można na niej blendować kolory. A co najistotniejsze; przedłuża trwałość cieni.

Pozycja obowiązkowa w mojej kosmetyczce

Testowałam różne bazy pod cienie i ta jest moim zdaniem najlepsza. Makijaż oka robiłam bez tej bazy i z tą bazą - używając tych samych cieni. W rezultacie bez użycia kosmetyku cienie wytrzymywały krócej i makijaż oka aż prosił się o poprawę.
Z użyciem bazy Artdeco cienie na powiece wytrzymywały dłużej - nawet cały dzień.
Baza jest dla mnie pielęgnującym podkładem pod cienie o kremowej konsystencji bez którego obecnie nie wyobrażam sobie trwałego makijażu. Dzięki niej cienie nie gromadzą się w zagłębieniu powiek i są zdecydowanie trwalsze.
Obecnie mam już 2 opakowanie. Baza jest zamknięta w małym zgrabnym słoiczku. Uważam, że jest to produkt mega wydajny.
Jeśli chodzi o porównanie jakości do ceny to kryteria są jak najbardziej zachowane. Czasem można tę bazę kupić w różnych promocjach. Ja ostatnio upolowałam ją za 25 zł.

Dobra

Z tą bazą mam taki problem, że niby jest wszystko ok, ale po wypróbowaniu bazy z Miyo okazuje się, że nie jest ok Ta niby ładnie przedłuża trwałość cieni i sprawia, że dobrze się one blendują, jednak jest to takie 4/5. Tak czy inaczej polecam spróbować tej. Jest bardzo wydajna i tania. Plusem bazy z Artdeco są błyszczące drobinki, które rozświetlają makijaż oka.

Sprawdzona i niezawodna

Jak w tytule, używam tej bazy już od dłuższego czasu, na sobie oraz na swoich klientkach i do tej pory nigdy się na niej nie zawiodłam. Łatwo się ją aplikuje na powiekę, zarówno palcem jak i z wykorzystaniem płaskiego pędzla. Ma dość intensywny, "męski", ale przyjemny zapach, który po chwili znika. Baza jest transparentna przez co nadaję się pod cienie od jasnych kolorów po te ciemniejsze aż do czarnego. Wygładza powiekę, znacznie przedłuża trwałość naniesionych na nią cieni, które utrzymują się przez cały dzień oraz przetrwają aż do dnia następnego, jeśli jest taka konieczność (imprezy okolicznościowe, wesela). Cienie zaaplikowane na tę bazę łatwo się rozprowadzają oraz ze sobą łączą, nie pozostawiając plam oraz dziur. Nadaje się do profesjonalnej pracy oraz wygląda elegancko w kuferku wizażysty (plus za opakowanie). Cena, którą musimy zapłacić za bazę nie jest wysoka w stosunku do jej jakości, trwałości oraz wydajności.

Dobra

Niestety wielkiego porównania nie mam, bo baz zazwyczaj nie stosowałam. Jednak zbliżające wesele pokusiło mnie o zakup, by cienie na oku trzymały się lepiej. Byłam w szoku, makijaż trzymał się idealnie. Nic się nie rolowalo, nie scieralo itp.

Bardzo fajny produkt

Kupiłam ją ze względu na to, że uwielbiam palety ciebi marki Revolution, które są dobrze napigmentowane ale nie zawsze wytrzymują na powiece tyle czasu ile bym chciała lub tracą na intensywności. Dlatego potrzebowałam w miarę dobrej bazy która przedłuży ich wytrzymałość . I powiem szczerze jestem bardzo zadowolona! Faktycznie ciebie wytzymują dłużej, nie rolują się na powiece a ich kolor nie blaknie. Opakowanie jest malutkie ale bardzo wydajne wiec cena jak najbardziej adekwatna . Ma naturalny kolor i lekką konsystencje .

Ideałem nie jest ale faje rade

Znamy się dobre 10 lat. Lubię jej konsystencję, kolor, wygładzenie powieki. Najważniejsza rzecz czyli utrzymywanie cieni na powiece zdaje na 6 w 10 stopniowej skali. Ja używam tylko cieni Makeup Revolution. Cienie dobrze się nakładają i blendują, a utrzymuj ok. 8h. Nie dłużej. Potem zbijają się w załamaniu. Jak za tę cenę tragedii nie ma, ale są lepsze produkty.

Zbędna w mojej kosmetyczce.

Baza Artdeco to jedyna baza jaką kiedykolwiek stosowałam, bo uważam że dobre cienie nie wymagają bazy i powinny wytrzymać na powiece cały dzień ,a może i dłużej.

Maluteńka pojemność bo tylko 5 ml, umiejscowiona w plastikowym czarnym pojemniczku z białą szatą graficzną.
Konsystencja jest miękka i lepka , delikatnie maślana, koloru cielistego z delikatnymi drobinkami. Z czasem jej konsystencja staje się bardziej zbita, gęsta
ciężka w rozprowadzeniu na powiece. Zapach delikatny i przyjemny.

Mnie najwygodniej nakłada się ją i rozciera przy pomocy palca, trochę denerwuje mnie że późniejsze nałożenie cieni jest bardziej problematyczne niż gdy stosuje je bez bazy na powiece.
Bardzo przyjemnie się rozprowadza, pozostawiając na powiekach gładkie, miękkie, i jedwabiste wykończenie. Jest bardzo lekka i praktycznie nie czuć jej na powiece. Niestety po nałożeniu jej kolor nabiera fioletowych tonów i przy zastosowaniu jasnych cieni , jest trochę widoczny.

Zdecydowanie przedłuża trwałość cieni i sprawia ze utrzymują się one na swoim
miejscu nie migrując w załamania powiek czy kąciki oka.
Powoduje również ze kolor cieni nabiera wyrazistości , intensywności , większego blasku i nie płowieje z czasem.

Mimo małej gramatury bardzo wydajna , przy częstym stosowaniu wystarczy chyba na rok. Ja używam ją okazjonalnie , lub w przypadku cieni marnej jakości , więc po upływie prawie roku mam jeszcze sporo w słoiczku. Ale nie jestem jakoś szczególnie do niej przekonana i nie przepadam za nakładaniem cieni na jej powierzchnię.

Bardzo fajna.

Bardzo fajna, lekka baza pod cienie. Opakowanie wystarczy na bardzo długo, baza jest wydajna. Lekko kryje zasinienia oczu aczkolwiek nie jest to mocne krycie. Cienie rozprowadzają się na niej bez problemu. Poprawna baza za dobrą cenę.

Średnia

Co do utrzymywania się cieni nie mam zastrzeżeń. Baza jednak ciężko rozprowadza się na powiece. Konsystencja jak dla mnie zbyt gęsta, co powodowało tworzenie się grudek. Zużyłam prawie całą, więc da się z niej korzystać, ale było to na zasadzie "byle się skończyła i można było kupić inną".

nawet nie dotarłam do dna słoiczka

Fajny, poręczny plastikowy słoiczek. Przy ostrożnym korzystaniu , czyli jak tylko pędzelkiem nabrałam odpowiednią ilość bazy, zamykałam, i pomimo wszystko baza nie była już do użytku po około 2 miesiącach od pierwszego otwarcia. Przez to mówię kategoryczne nie bazom w słoiczkach, gdzie cała powierzchnia produktu jest w kontakcie z powietrzem przy każdym otwarciu. Nie podobał mi się jej kolor, po nałożeniu na powieki, powstawały dziwne refleksy fioletu i szarości. Słabo wydobywa kolor cieni i równie słabo je utrwala, ale biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości to jeszcze daje rade. :) Zapach: czy tylko mnie kojarzy się z zapachem męskiej wody kolońskiej?