Spray do ciała Zapach i Blask (z drobinkami brokatu)

Spray do ciała Zapach i Blask (z drobinkami brokatu)

Pachnie rozkosznie owocowo, przyjemnie chłodzi i orzeźwia a w dodatku pozostawia na skórze lekko mieniącą się poświatę. Zawiera drobinki brokatu, które rozświetlają ciało. Doskonały na lato. Pięknie pachniesz i wyglądasz!

Cena: 15,90 zł / 75 ml

Szkoda, że już nie jest dostępny...

Ostatnio robiąc porządki w swoich kosmetykowych szafkach, zauważyłam resztkę, dosłownie resztkę tego kosmetyku. Oczywiście dawno już minął termin ważności, ale w sumie działanie to samo.
Kupiłam go jakieś 5 lat temu i szybciutko prawie cały zużyłam.
Spray bardzo łatwo się dozuje i rozprowadza, posiada piękne, błyszczące dorbinki, które wspaniale wyglądają na skórze. Świetny zarówno na szalone wieczory jak i spokojne letnie dni. Do tego kosmetyk miał cudowny zapach! Jakby... toffi czy karmel. Ten, kto lubi takie słodkie aromaty byłby zachwycony!
Bardzo łatwo się zmywa, nie wygląda tandetnie.
Szkoda tylko, że po pewnym czasie osypuje się ze skóry.
Powtórze raz jeszcze: szkoda, że Avon wyfocał go ze sprzedaży, bo pewnie kupiłam kiedyś ponownie. Zawsze warto mięc taki produkt w swojej kosmetyczce. Wiadomo: wesele, dyskoteka, studniówka... :D

Używam tego produktu od: 5lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 - prawie całe, na dnie została resztka.

Całkiem, całkiem.

Jak dla mnie zapach prześliczny. Zdecydowanie bardzo trwały bo po najlepszej imprezie rano wciaz byl doskonale widoczny. Jedyny minus to jego aplikacja. Pompka zbyt czesto zapychala się. Jednak, gdyby był jeszcze w sprzedazy zdecydowalabym się na ponowny zakup :)

ok

Spray ten dostałam pod choinkę i byłam z niego bardzo zadowolona. Nie dość, że śliczny kolorek to jeszcze cuuudny zapach :) Pompka często mi się zacinała i płyn zamiast wypryskiwać się na skórę to brudził opakowanie. Nie należało też go rozsmarowywać, bo drobinki zamiast zostawać na skórze to przyklejały się do dłoni. Brokat trzymał się nawet ok, używałam go na dyskoteki i imprezy i moje koleżanki go zauważały.
Szkoda, że nie jest już w sprzedaży ( dlatego zaznaczam opcję, że go nie kupię ponownie), ale pewnie i tak bym go nie kupiła, bo nie wydaje mi się, żeby był najważniejszą rzeczą w wyglądzie na imprezę. Są też różne fajne inne.

Używam tego produktu od: używałam rok/2 lata temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Zależy dla kogo

Ładnie pachnie, jest dość trwały.Ja jednak więcej go nie kupię(i tak nie jest już dostępny w katalogu).Powód może jest błahy: nie mam okazji do jego używania.Nie jest to kosmetyk, którego można użyć zawsze i wszędzie.Nadaje się przede wszystkim na imprezy i dyskoteki, których nie jestem zwolenniczką.Może dlatego przez prawie 4 lata ledwo zmęczyłam połowę opakowania, więc nie widzę sensu ponownego zakupu tego typu kosmetyków, bo po co kupować?Żeby ładnie wyglądało na półce?

Używam tego produktu od:prawie 4 lat
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego i ostatniego

niezly

Chyba juz niedostepny?
Nie wspominam jej jakos zle, powiem wiecej-zuzylam!
To prawda, nazwa sprej jest mylaca bo z dozownika wydostaje sie ni mniej ni wiecej tylko glutek-tak glutek, jakby zel. Pachnie ladni acz zupelnie nie tak jak perfumy i bez porownania mniej trwale, ale tego akurat mozna sie bylo spodziewac. Natomiast efekt jaki daja te drobinki jesr bardzo, bardzo ladny - efektowne migotanie.Używam tego produktu od:trudno to okreslic

fajny

Fajny gadżecik. Ładnie pachnie, niestety raczej jako perfumy nie posłuży, bo zapach bardzo szybko sie ulatnia. Fajne opakowanie, wygodna aplikacja. Czasami trzeba rozetrzeć ręką, ale to mi nie przeszkadza, bo kosmetyk nie klei się niemal wcale. Nie wysusza skóry, zostawia śliczne drobinki. Czasami pryskam na bluzkę, bo takimi żelami w tubce to niespecjalnie się da, bo zostawiają plamy. Troszke za szybko się zsypuje, ale nie jest tragicznie.

Cudowny :)

musze przynac ze zakochalam sie w zapachu :) jest piękny :D spray bardzo ladnie sie mieni na skorze, nie jest lepki no i w ogole jest to najlepszy spray do ciala jaki uzywalam :)

Uwielbiam!!!!!

Jejq, czemu Avon już go nie produkuje???? Na szczęście jakiś czas temu zamówiłam sobie 2 opakowania i mam zapas:)
Zapah cudny, słodziutki, landrynkowy, dla mnie bomba:)
Cudnie wygląda na skórze, błyszczy się ślicznie i u mnie nie odpada:) Drobinki są prześliczne!!
Psika się trochę kiepskawo, ale jak porozcieram sobie palcami to wszystko wygląda ok, tak że to taki malutki minusik:)
Pisałam już o ślicznym zapachu?????
Urocze opakowanie, uroczy kolorek, no poprostu kocham ten żelik i chciałabym żeby był znowu w ofercie Avonu!!!!

wstręciuch

Ugh miała kiedśy to "cudo". Po pierwsze ma tragiczny zapach, ani razu nie potrafiłam tego czegość pacnąć na skóre bo zapach odrzucał mnie na kilometr, zwalał z nóg, dostawałam mdłości. Zresztą w ogóle się nie prezentował estetycznie, ani w buteleczce ani wyciśnięty na dłoń. Jakaś wstrętna maź z tandetnym bogatem. Fe!

śliczny :)

dobry na lato! śliiiiiiicznie pachnie, nadaje się na perfumy, gdyby nie to, że to brokat :)
drobinki są niebieskawe i mi to nie przeszkadza, bo w końcu nie barwią całej skóry :)
tylko aplikator czasem zawodzi, ale to da się przeżyć :)

śmierdziuch

Pierwsze co sie rzuca w oczy to fajny wygląd i to jedyny plus, potem jest coraz gorzej. Pompka psika jedną wilka kroplę, wiec trzeba ją rozsmarować palcami . Koszmarni śmierdzi, jak jakieś sfermentowane truskawi Błyszczy sie na niebiesko, tak jakoś dziwnie. Jak na tą cenę to wieelki bubel. Zużyłam ok. 0,5 cm. z butelki

zabawka

Dostałam od koleżanki, ale tak jak i ona prawie wcale nie używam. Nie lubię takich kosmetyków, z brokatu wyrosłam jeszcze w podstawówce.
Produkt z Avonu ma dość specyficzny, słodko-mdlący zapach (ale można się do niego przyzwyczaić a nawet polubić). Spryskiwacz jest do bani, raczej chlapie niż rozpyla, więc większość spływa zaraz po aplikacji. Brokat się nie trzyma. Po godzinie jest już tylko wspomnieniem, ale w tego typu produktach to chyba norma.