Look, Pomadka nawilżająca do ust

Look, Pomadka nawilżająca do ust

Naturalne woski i oleje, kompleks witaminowy, mineralne pigmenty zapewnią Ci wygodny trwały, pielęgnujący makijaż ust nie tracący urody przez wiele godzin.

Cena: około 7 zł / 3,5 g

byla swietna...

Kupowalam ta pomadke przez ok. 2 lata, dopoki byla dostepna u nas w miescie, teraz juz niestety nie widuje jej w drogeriach...
Mialam odcien sliwkowy, chyba nr 5...Pomadka byla bardzo mieciutka, dobrze sie nakladala, byla wydajna i ladnie wygladala na ustach. Jesli jeszcze w innych miastach jest dostepna, to bardzo polecam!

Używam tego produktu od: uzywalam pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 2-3

NAWILŻAJĄCA?!

Wysusza okropnie!!! Jakie nawilżenie?! Poza tym jakoś niezbyt dobrze łączy się ze skórą warg i brzydko na nich wygląda, Nietrwała.I jeszcze piecze po nałożeniu. Nie znajduję nic na jej obronę... No może śmieszne opakowanie w żywych kolorach. Ale co mi po opakowaniu?

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie mogę zmęczyć pierwszego

kiepska

Bardzo źle się rozprowadza na ustach - ma taka okropna konsystencje, brzydko na nich wygląda. Zapach nieciekawy i kiczowate opakowanie. Nigdy wiecej jej nie kupię.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

bee

Kosmetyk ma twardą konsystencję i nie ma zapachu. Źle rozprowadza się ją na ustach i daje <b> metaliczny </b> połysk i wygląda bardzo nienaturalnie. Nie zmiękcza warg ni w ząb i nie to że nie nawilża &#8211; ona wręcz pogarsza stan moich ust. Zbiera się w załamaniach ust i ładnie wygląda tylko w opakowaniu i na ręce. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

miłe zaskoczenie:)

Fajna pomadka,tania a moze zrobic wrazenie,moje kumpele były zachwycone i spisywały numer :)Bardzo ją lubie mam nr 3 w kolorze perłowo różano-beżowym :) Jest mięciutka i pozwala precyzyjnie umalować usta :) Zmiękcza wargi i bardzo dobrze nawilża.Jest dość trwała.Ja zawsze łącze ją w duecie z Sorbecikiem bell :) usta sa mokre i bardzo seksowne rrr:)No i cena w porównaniu z jakoscią bardzo korzystna