Sally Hansen, Complete Salon Manicure

Sally Hansen, Complete Salon Manicure

Pojemność 14,7 ml

Lakier do paznokci 5w1. W jednej buteleczce firma Sally Hansen stworzyła kombinację pięciu preparatów: bazy, utwardzacza, odżywki wzmacniającej, lakieru i utrwalacza.
Lakier stymuluje wzrost paznokcia i nadaje mu idealny kolor, o trwałości do 10 dni. Zawiera technologię `Vital Care` nawilżającą płytkę paznokcia przez co jest ona bardziej elastyczna i odporna na łamanie. Dostępny w 42 odcieniach.

Cena: 46zł / 14,7ml
/n/

Super.

Lakiery Sally Hansen bardzo lubię. Mają bogatą gamę kolorów - każda z nas znajdzie tu coś dla siebie. Lakiery ładnie kryją płytkę paznokcia i są trwałe. Posiadają dobry pędzelek, który ułatwia malowanie. Są wydajne.

Jedynym minusem jest cena lakierów.

Bardzo się polubiliśmy

Lakier kupiłam kiedyś jako część prezentu świątecznego dla mamy. Wiedziałam, że poluje na jakiś ładny, wytrzymały produkt, więc postanowiłam kupić jej coś z trochę wyższej półki niż Eveline czy Inglot. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, a i ja bardzo polubiłam się z całą serią :) Ponieważ do szewskiej pasji doprowadzają mnie lakiery, które wyglądają tragicznie już po 1-2 dniach na paznokciach, lakierom Sally Hansen zostanę już raczej wierna. Co prawda nie wytrzymają 10 dni, jak obiecuje producent, ale dla mnie tydzień na pazurkach jest zupełnie zadowalający. Zazwyczaj nakładam dwie warstwy, żeby wydobyć głębię koloru. Lakier ładnie i szybko schnie, jeszcze nie zdarzyło mi się rano obudzić z jodełką. Mam niestety dość słabe i łamliwe paznokcie (dlatego odpadają u mnie hybrydy), więc ewentualne odpryski są spowodowane złamaniem się fragmentu płytki. Na szczęście ubytek łatwo uzupełnić, poprawka jest praktycznie niewidoczna :)
Lakier ma dobrą konsystencję i wygodny, szeroki pędzelek. Jest bardzo wydajny, zwłaszcza przy tej pojemności. Choć cena regularna jest stosunkowo wysoka, i tak lepiej wychodzę na tym zakupie, niż gdybym miała 2-3 razy w tygodniu nakładać po 4 warstwy badziewia z Miss Sporty. Poza tym, lakier bardzo często można upolować na promocjach, więc warto wtedy zrobić małe zapasy.

SH 370 i 374

Lakier kupiłam na jakiejś promocji za 7,50. Za tę cenę lakier jest rewelacyjny, ponieważ ma dobre krycie, konsystencję, szeroki pędzelek ułatwia aplikację, szybko schnie. Duża pojemność buteleczki, bo aż 14 ml. Utrzymuje się na paznokciach ok 7 dni, niestety dość szybko zaczyna się ścierać z końców. No i cena... ponad 30 zł w regularnej sprzedaży? No nie wiem.

Manicure - glitter nails

Może być

Trzyma dłużej niz przeciętne lakiery, ale nie jest to na pewno 10 dni, mi trzymał do 7dni, końcówki ścierały się na 4 dzień.

Nie zmienia to faktu, że nie jest moim faworytem, ze względu też na cenę i dobór kolorów.

Aplikacja łatwa i przyjemna.

może być

Dobra konsystencja, fajne kolory, łatwa dostępność, wygodny szeroki pędzelek. Nakładam bez bazy - z bazą Sally Hansen gorzej się trzymał. Pierwsze ścieranie się końcówek po 3-5 dnich - w zależności co robię. Używam topcoat Sally Hansen. Mam Commander in Chic, Girl You Glow, Scarlet Fever, Arm Candy.

Dobry

Nie do końca rozumiem skąd standardowa cena tego lakieru, jest dobry, ale nie jakiś super-hiper-mega żeby ją to tłumaczyło. Ładnie kryje już w pierwszej warstwie, choć dla głębi koloru konieczne są dwie. Trzyma się przyzwoicie 5-6 dni, choć już po 2-3 zaczyna się dość denerwująco ścierać na końcówkach. Co tu więcej mówić, lakier jak lakier, ale cena sprawia, że osobiście więcej go nie kupię.

Całkiem dobry!

Kupiłam kolor 833 Hello Sunshine, to żółty, błyszczący lakier z drobinkami. Ma fajne opakowanie, dużą pojemność, bardzo dobry pędzelek. Szybko schnie, dobrze się rozprowadza. Niestety bywa, że pojawiają się pęcherzyki powietrza. Jednak jest to lakier naprawdę trwały! Wytrzymał tydzień tylko z leciutkim starciem na końcówce, które ledwo widać. Po tygodniu jak zwykle zmyłam paznokcie, ale być może wytrzymałby nawet dłużej.
Następnym razem pomiędzy warstwami poczekam trochę dłużej, być może nawet problem pęcherzyków zniknie. Wtedy będzie to lakier idealny <3

lakier do paznokci 672 Jaded od Sally Hansen

Zamiennik mojego lakieru Coral Prosilk. Mogę śmiało stwierdzić że po kilku użyciach jest o wiele lepszy.

Konsystencja jest trochę rzadka, ale nie zmienia stanu skupienia. Wraz z wysuszaczem zasycha w dwie minuty. Pędzelek jest standardowy i dobrze rozprowadza produkt po płytce paznokcia. Kolor w butelce odpowiada kolorowi na paznokciach. Wytrzymuje wraz z utwardzaczem dobry tydzień.

Buteleczka ma ciekawy kształt. Lekko przypomina mi te butelki z salonu kosmetycznego. Nazwa odpowiada za siebie. Z tym lakierem mamy manicure jak z salonu ;)

Jedno słowo - ubóstwiam! Na pewno jeśli skończę tą buteleczkę to zakupię następną

Dobry.

Miałam w życiu do czynienia z wieloma lakierami tej firmy i muszę przyznać że jest dobra, ale za taką cenę można by spodziewać się czegoś lepszego...

Ładny mocny kolor, pojemność buteleczki jest na plus.

Minusem jest to, że długo schnie i czasem nie wytrzymuje w nieruszonym stanie nawet do 2 dni... Już są odpryski i wygląda to źle.
Zależy co się robi, jak nic to ma się lakier długo. ;p

Ogólnie podobają mi się te lakiery i będę ich używać dalej. :)

jestem rozczarowana

o ile złota odżywka to hit tak jestem rozczarowana lakierami.... jak by nie patrzeć są drogie a trzymają się bardzo kiepsko....

-szybko odpryskują,nawet na 2 dzień
-słabe krycie (mam bordowy i różowy) są prześwity, różowy to w ogóle smuży tak że chyba z 5 warstw trzeba by nałożyć

generalnie myślałam że będa się trzymać z tydzień, a one zachowują się jak zwykły tani lakier z rynku.

niepolecam i nie kupię ponownie.

plus za szeroki pędzelek którym dobrze nakłada sie ten lichy lakier

ciesze się tylko że kupiłam ten lakier na promocji rossmana -49% więc nie zapłacilam za niego 35zł tylko dużo mniej chociaż i tak uważam że za dużo.

Bardzo dobre lakiery

Plusy
+kolory
+trwałość- bez problemu trzyma się tydzień
+mocno kryją już przy jednej warstwie
+duża pojemność
+ładne opakowanie
+wydajne
+paznokcie po nim były twardsze
+nie zmienia swojej konsystencji nawet po kilkunastu miesiącach od otwarcia
Warte swojej ceny :)

Rewelacyjny !

Skusiłam się na ten lakier ze względu na piękny kolor pasujący do weselnej sukienki. To był strzał w 10. Po wypróbowaniu jednego odcienia w ciągu dwóch lat zaopatrzyłam się w kolejne 20. Nie wszystkie odcienie trzymają się tak samo dobrze ale ogólnie i tak jestem z nich bardzo zadowolona. Lakier "rysuje" więc sposobem na tą przypadłość jest pociągnięcie kolorowej warstwy bezbarwnym utwardzaczem lub top coat'em. Zawsze maluje dwie warstwy koloru dla mocniejszego efektu. Paleta barw bardzo duża, wręcz za duża. Chciałabym je wszystkie. Lakier utrzymuje się na paznokciach dość długo około tygodnia. Nie jestem zwolennikiem żeli, akryli i hybryd gdyż lubię zmieniać kolory paznokci częściej niż raz na miesiąc. Polecam ten lakier każdej Pani która lubi malować paznokcie i eksperymentować z kolorami. Lakier ma bardzo fajna konsystencję i co ciekawe nie gęstnieje nawet po roku. Pędzelek dość szeroki i precyzyjny, pozwala pięknie nałożyć nawet kilka warstw koloru. Na prawdę dobry produkt.
Cena w drogeriach może nie zachwyca ale na allegro można kupić lakier 3 razy taniej :)