Pour L'Homme (balsam po goleniu)

Pour L'Homme (balsam po goleniu)

Delikatny balsam po goleniu. Dzięki zawartości copaiby amazońskiej, znanej z właściwości antybakteryjnych i uśmierzających łagodzi podrażnienia skóry, powstałe podczas golenia. Wzbogacony mleczkiem z quinoa, bogatym w składniki nawilżające i ochronne przynosi skórze natychmiastową ulgę i dobre samopoczucie. Jest hypoalergiczny i nie zawiera alkoholu.

podrażnił

Mój mąż jest konserwatystą - jeśli coś mu odpowiada, to nie widzi powodu, by to zmieniać. Ja wiecznie gonię za nowościami, więc pewnego dnia przyniosłam mu balsam po goleniu z Yves Rocher. Ba, kupiłam mu całą serię :(
Mąż był na tyle uprzejmy, że przetestował, ale z opłakanym skutkiem - zamiast łagodzić podrażnienia skóry - tak krem, jak balsam je nasilały, do tego stopnia, że wstawał w nocy i je zmywał! Objawów alergii nie było, ale pieczenie - i owszem. W rozpaczy próbowałam wydusic z niego dalsze zeznania - zapach, nawilżenie, wchłanianie, ale popatrzył na mnie , jak na idiotkę. Jesli coś, co ma łagodzić - drażni - dyskusja jest skończona. Stoi zatem ten balsamik na półce, a mąż z ulga wrócił do Gillette...

Dobry

Rzeczywiście pielegnuje. Mój mąż miał szalone problemy z wypryskami po goleniu. Teraz tego nie ma. Skóra jest gładka i miła w dotyku. Nie pachnie natarczywie zapachem jakiejś męskiej serii. Czego nie lubię. :D Ja też Trolusowi podbieram z czasu ten balsamik, kiedy podgolę sobie okolice bikini. Super dopieszcza skórę.