Odżywka z mleczkiem nawilżającym

Odżywka z mleczkiem nawilżającym

Odżywka składa się w 1/4 z mleczka nawilżającego, które nawilża włosy nie obciążając ich. Już po pierwszym użyciu włosy dobrze się rozczesują, są łatwe do ułożenia, bardziej miękkie, lśniące. Dostępne 3 wersje odżywki:
- do włosów normalnych,
- do włosów farbowanych,
- do włosów suchych i zniszczonych.

Cena: 9-12 zł / 200 ml

klapa totalna

Z tej serii uzywałam odzywki do suchych i zniszczonych włosow.Zawiodlam się bardzo.Kupiłam ją w zimie w nadzieji ,że powstrzyma elektryzowanie i nawilży przesuszone włosy. Bzdura! Tylko pogorszyła stan moich włosów.Po jej uzyciu były oklapnięte i potwornie się elektryzowały.Pierwszy raz spotkałam się z tak beznadziejnym kosmetykiem!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno uzycie...

dla mnie super

Mam długie włosy, farbowane, miękkie i trenowane co drugi dzień na basenie. Jeśli jakieś potrzebują odżywek - to właśnie one! Ładuję zatem na nie różności wielu firm - jedne się sprawdzają, inne nie - nie zależy to oczywiście od ich ceny :). Ale kończy się to na ogół tak - odżywka testowana+ Dove. Po wielu próbach przekonałam się bowiem, że tylko po Dove mam włosy miękkie, puszyste, ale łatwo się rozczesujące i błyszczące. Po spłukaniu tej odżywki czuję, że włosy są śliskie, że mogę je rozdzielać palcami, a nie mozolnie rozplatywać supełki.
Zdradzam ją co jakiś czas, skuszona nowinkami, ale w końcu znowu ląduje na mojej półce.

Nie powaliła mnie

Własciwie niczym sie nie różni od wielu jej podobnych , miła konsystencja i zapach , ale działanie ?hmmm włosy stają sie miększe, ale bez rewelacji.

WŁOSY lokówka objętość

świetna

Używam tej pomarańczowej serii. Po zastosowaniu włosy są doskonale miękkie, gładkie i lśniące. Po każdym kolejnym użyciu jest tylko coraz lepiej. Włosy dobrze się układają, są sypie i delikatne w dotyku. Zapach jest dosyć specyficzny; mi kojarzy się z dziecięcą czystością, zarówno w przenośni jak i dosłownie. I utrzymuje się on bardzo długo. Nie mam dramatycznie zniszczonych włosów, lecz po paru farbowaniach stały sie dosyć szorstkie. Teraz ten problem już nie istnieje.

Wolę Sunsilk

Dobra. Gęsta, wydajna. Włosy są wzmocnoine. Bardziej błyszcące i miękkie, chodziaż z tą miękkością to tak średnio jest. Piękny zapach ;) . Jednak włosy szybciej przetłuszczają się po jej użyciu. Miałam wersję do włosów zniszczonych.

Lepszej nie znalazłam...

Moje włoski są siankowate, bardzo cieniutkie i wypadająco-rozdwajające się i wypadające :( ale tylko wtedy, gdy nie użyję tej odżywki - dokładniej wersji pomarańczowej - niebieska też była niezła, ale jak dla mnie niewystarczająca ;) Nie obciąża włosów, nadaje im połysk, świetny zapach i ujarzmia to "niesforne stado". Cena może względna, ale tańsza od maseczki z tej linii na ktrórą nie stać mojego portfelika ;) Warto zainwestować...

Sama nie wiem...

Po tej odzywce spodziewałam się spektakularnych efektów nawilżenia i wygładzenia włosów, przez to, że słysząłam o tej 1/4 zawartości mleczka nawilżającego. A tu rozczarowanie. Nawilżenie moze i jest ale naprawdę znikome, odzywki bez tego całego mleczka dają lepsze rezultaty. Włosy po jej użyciu są trochę sianowate. Poza tym odżwka dobrze się nakłada. Ma lekko drażniący zapach, który kiedys mi się podobał i mnie tak nie drażnił .Jest średnio wydajna.

bardzo dobra

Miałam tę odżywkę w kilku wersjach, wszystkie równie skuteczne. Mam długie, proste włosy, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji i ten kosmetyk im ja zapewnia. Włosy są nawilżone, miękkie, b. lśniące, łatwo się rozczesują, są "ujarzmione" :) Poza tym odżywka ma ładny zapach, praktyczne opakowanie, odpowiednią konsystencję (niecierpię, kiedy kosmetyk wręcz wylewa się z butelki). Ogółem same plusy, ale nie jest aż tak zachwycająca, żeby zasłużyć na pięć gwiazdek. Cztery z plusikiem.

Jedna z lepszych

Naprawdę nawilża włosy aż po same końce, o wiele łatwiej je po umyciu rozczesać, nie plączą się, nie łamią przy czesaniu, są delikatne w dotyku i lepiej się układają. Razem z szamponem nawilżającym stanowią zgrany duet do pielęgnacji. Cena przystępna, warto sprawdzić. Polecam dla długich prostych włosów, szczególnie po farbowaniu.

niezla :)

Mam wersje dla wlosow normalnych. Kupilam razem z szamponem. O ile szampon skonczyl jako plyn do podlog z odzywki jestem bardzo zadowolona. Naprawde nawilza, zmiekcza i wygladza wlosy. Nie radzi sobie moze z koncowkami, te mam ekstremalnie przesuszone, za to nie obciaza. Przyjemny zapach (dlugo utrzymuje sie na moich wlosach), konsystencja - ok. Kupie ja pewnie jeszcze nie raz.

Polecam>>

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2
wITAJCIE:)

Kosmetyk jak najbardziej polecam, mam wloski po dekoloryzacji i spisuje sie na medal swietnie nawilaza.Stosuje razem z szamponem chodz moze odzywke powinnam trzymac toche dluzej na wloskach ..Who knows:)Poza tym naprawde switnie pachnie i to jest duzy atut

taka sobie

po zastosowaniu tej odzywki na moich suchych wlosach...wloski bardzo sie puszyly byly szorstkie w dotyku i trudno bylo je rozszczesac..nie polecam tej odzywki..bleee