Kolastyna, Piękno Natury, Żel do mycia twarzy oczyszczająco-kojący

Kolastyna, Piękno Natury, Żel do mycia twarzy oczyszczająco-kojący

Zgłoszony przez Satiaa:

Żel do mycia dla cery wrażliwej i suchej. W moim odczuciu bardzo przyjemny, delikatny, pięknie pachnie, nie zawiera mydła, podczas mycia mam wrażenie ze otula twarz mgiełką :-)

Skład: aqua, cocamidopropyl betaine, capryl/capramidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, hydroxyethyllcelulose, linum usitatissimum seed extract, propylene glycol (and) camelia sinensis leaf extract, EDTA, 2-bromo-2 nitropropane-1,3-diol (and) methyldibromo glutaronitrille (and) dipropylene glycol, parfum

Cena: 10-11zł / 150ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

Delikatny i skuteczny

To bardzo dobry kosmetyk. Przy niskiej cenie (około 9zł) żel Kolastyny prezentuje wysoki poziom. Jest opakowany w tubę o przyjemnej szacie graficznej. Żel ma delikatny, niedrażniący zapach,a co najistotniejsze doskonałe własności myjące. Potrzeba odrobinę aby dobrze umyć twarz. Żel ma właściwy poślizg, odpowiednio się pieni, a po umyciu pozostawia twarz świeżą i dobrze przygotowaną do kolejnych kosmetyków. Kosmetyk nie szczypie w oczy i jest delikatny dla skóry. Co prawda zawiera SLS, ale posiada w swoim składzie wiele wartościowych składników, jak: wyciąg z zielonej herbaty czy białej lilii. Ja stosowałam go z przyjemnością i polecam go do każdego rodzaju cery.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 tuba

dobry

Szata graficzna chyba się zmieniła, skład chyba lekko też...
Przyjemny, średniowydajny kosmetyk do oczyszczania mieszanej buźki. Przyjemna konsystencja, bardzo delikatny zapach. Dobrze oczyszcza. Nie szczypie. Nie zauważyłam jednak spekatkularnych efektów, tzn nie powstrzymuje prztłuszczania, nie powstrzymuje powstawania niespodzianek. Twarz nie jest ściagnięta, skóra pozostaje przyjemna w dotyku. Jest tani. Dla mnie to dużo - zasługuje na 3 gwiazdki.

Ulubiony

Świetny żel, zalicza się do moich ulubieńców. Pierwszą tubę kupiłam kilka lat temu, dawno dość i lubię do niego wracać, ostatnio używam często i z dużą przyjemnością. Bardzo dobry preparat do oczyszczania który jest przy tym łagodny - to rzadkość, naprawdę. Jest płynny i leisty, delikatnie perfumowany, na skórze się slizga nieco, trochę się pieni :) przede wszystkim doskonale oczyszcza, radzi sobie dobrze z makijażem. Ma bardzo lekkie działanie przeciwzapalne. Nie podrażnia skóry nawet podczas dermatologicznych kuracji, ale może trochę ją ściągać, dlatego najlepszy dla skór zdecydowanie tłustych i mieszanych (mam wątpliwości, czy dla suchoskórych się nada). Dość wydajny :) Generalnie ostatnio się od niego uzależniłam i porównując go z innymi preparatami do oczyszczania twarzy, wypada doskonale! Z sentymentu daję 5 gwiazdek, myślę że ten żel zasłużył na to. Szkoda że coraz trudniej go namierzyć w drogeriach :(

makijaż kreska

megawydajny

Zaskakujący żel. Kupiłam go przez pomyłkę, co mi się czasami zdarza, nie doczytawszy, że porzeznaczony jest do cer suchych, delikatnych i wrażliwych. Ja mam raczej tłustą, czasami wrażliwą, no, ale na pewno nie suchą ani nie delikatną. Pomyślałam - na wakacje może być. A tu przyjemne rozczarowanie - ten żel służy mojej buźce lepiej niż żele przeznaczone do mojej cery!!! Gdzieś już czytałam, że tłustych buziek nie należy na siłę matować, bo to jeszcze wzmoży pordukcję łoju; po prostu taki jej urok. No i w tym wypadku - sprawdziło się to doskonale. Co prawda, moja twarz nie została zmatowiona, ale nie jest wysuszona (co często mi się zdarza po żelach dla cer tłustych), nie jest ściągnięta, jest po prostu oczyszczona i jakby rzeczywiście ukojona - jak pisze producent. Co ważne - to jest najbardziej wydajny żel jaki miałam przyjemność używać! Nie wiem w czym tkwi tajemnica, ale wystarczy niewielka ilość, a już mam żel na całej twarzy. Ma taką śliską konsystencję, bardzo łatwo się rozprowadza, może to dlatego? Nie pieni się prawie wcale, ale mi to nie przeszkadza, choć lubię piankę. Zapach delikatny, w sumie przyjemny. Cena podobna do innych tego typu żeli (np. z dax cosmetics) ale wydajność - bez porówniania.
Z czystym sumieniem przynaję 5 *, bo w tej cenie, wśród polskich kosmetyków jest to niewątpliwie perełka.
Z pewnością kiedyś go jeszcze kupię, ale uwiebiam zmieniać kosmetyki, a to niestety jest sliniejsze ode mnie;)

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni
ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

bardzo dobry

Całkiem fajny:) Na początku było to kompletne zaskoczenie - jak taka galaretką umyć twarz? Ale po kilku użyciach przyzwyczaiłam się, a nawet jest to zaletą :) Pozostawia twarz milą w dotyku, nie wysusza, działa delikatnie. Polecam

Używam tego kosmetyku od dwóch tygodni / ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze
Recenzja: ...

warto

całkowite zaskoczenie, raz spróbowałam i boję się zmienić - tyle razy się naciełam. Żel jest delikatny, nie ściąga buzi i nie wysusza. Zgodnie z obietnicami producenta po jego użyciu skóra jest lekko rozjaśniona i uspokojona. Preparat nie zawiera mydła, ani substancji pieniących, co niektórym przeszkadza, a przecież powinno być zaletą. Konsystencja jest płynna, ale żel starcza na długo, w dodatku cena jest bardzo przystępna. Jedyne co mi przeszkadza, to zapach;(- na szczęście szybko znika.

To jest właśnie to!

W serii Piękno natury Kolastyny - to mój numer jeden. Nie ma wad i pluję sobie w brodę, że kupiłam ostatnio nowy Oceanic Aquaice, a teraz się muszę z nim męczyć, bo to porażka przy Kolastynie...
Żel Kolastyny:
- Wspaniale dziala na skórę, rozjaśnia ją, zdaje mi się , że lekko wybledza naczynia krwionośne
- Jest bardzo delikatny, nie powoduje podraznień
- Ma w miare przyjazny, kwiatowy zapach
- Nie wysusza!!!
Wadą jest to, że ma dość leistą konsystencję w związku z czym błyskawicznie się kończy, no i dość trudno na niego trafić w sklepach:) Bardzo polecam właścicielkom suchej, wrażliwj skóry:)

Świetny!!! :)

Miałam go jakiś czas temu. Zużyłam i zapomniałam. Dopiero teraz kupiłam następny i jestem zachwycona bo pomimo tego, że nie jest przeznaczony dla mojego typu cery (mam mieszaną) bardzo mi odpowiada. Jest delikatny, nie ściąga buzi i nie wysusza, koi i łagodzi = rozjaśniona i gładka buzia. Mam wyrównany kolorek bez zaczerwienień :) WOW! Konsystencja bardzo płynna, śliska, mało się pieni, ale mi to nie przeszkadza biorąc pod uwagę jak fajnie działa :) Spróbujcie! Ja polecam!

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

ok

Kupując ten żel, miałam mieszane uczucia co do niego. Kiedy umyłam nim twarz pierwszy raz, byłam zawiedziona, ponieważ bardzo słabo się pieni, czego nie lubię. Jednak po zużyciu połowy tubki ( a myłam nim twarz rano ), przekonałam się do niego. Przede wszystkim ślicznie pachnie. Latwo się zmywa, jeśli się troche wprawimy :) Cena niska, choć nie jest wydajny, przez co nie wychodzi wcale tak tanio w porównaniu do innych żeli za tą cenę. Cera mi się po nim poprawiła, pory mniejsze, niedoskonałości mniej, wygładza i likwiduje drobne wypryski i plamki po krostach. Napewno do niego wrócę.

Godny polecenia

Mimo,iz jestem posiadaczka tlustej cery to skusilam sie na ten zel.I nie zaluje.Zel fajnie oczyszcza twarz z resztek makijazu,pozostawia buzie swieza i czysta.Ladnie pachnie,czuc w nim ten wyciag z lnu.Moze wlasnie dlatego dosyc ciezko sie go spukuje.Ogolnie bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

ilość zużytych opakowań: 1

bardzo dobry

Bardzo dobry. Delikatny, nie wysusza, nie drażni. Nieźle się pieni. Dość wydajny, dobrze radzi sobie z makijażem, również z tuszem do rzęs. Skoro dla wrażliwców, to mógłby nie być perfumowany. Nie przepadam za jego konsystencją- jest taka "śliska" (np. eris z serii dwudziestka też taki jest). Z żeli niższej półki jest najlepszy (pomijam piankę citrobiotic, która jest the best).

Dobry zel.

Dość dobry żel jak za takie pieniądze (12 zł).
Kupiłam go raczej bez przekonania i okazało się, ze wybór był dobry.
Moja mieszana cera niestety ma fanaberie, które mnie denerwują, a żel sobie poradził z tym.

Zalety:
* ładnie oczyszcza skórę
* zwęża pory
* bardzo dobrze (!!) zmywa makijaż, nawet bardzo mocny
* usunął mi krosty z twarzy, choc było ich niewiele to niestey nic mi nie pomagało, a zel sobie poradził
* nie trzeba go wiele, aby zmyć buzię (jest wydajny)
* troszkę się pieni

Wady:
= ma zbyt leistą, rzadką konsystencje
= tubka doprowadza mnie do szału, bo nie ma szans na minimalną ilość kosmetyku, tylko się leje i leje...
= zapach jest beznadziejny, bo nijaki. Pachnie jaby jakims metalem ..., ale nie jest to intensywny zapach, wiec da sie przezyc.

Ogolnie jednak kosmetyk ma duzo zalet i wart jest zakupu, choćby dla samego wytestowania.

w trakcie 1 tubki (ok.3 - 4 tyg.)