Antystres, Serum relaksujące pod oczy

Antystres, Serum relaksujące pod oczy

Zawiera D-panthenol, oleje roślinne i wyciąg z Azadirachta idica. Doskonały dla osób odczuwających dyskomfort i podpuchnięcie wokół oczu po śnie, o słabej barierze ochronnej, skłonnych do podrażnień.

Cena: 22 zł

taki sobie

Ładnie pachnie, nie najgorzej się wchłania, ale nie zauważyłam żeby miał jakiś wpływ na moją skórę. Mnie nie uczula (mam cerę mieszaną, bez skłonności do alergii). Raczej nie polecam, ale moja znajoma była z niego zadowolona.

Nie polecam

Zupełnie nieudany produkt ATW. Przede wszystkim: UCZULA ! Skóra wokół oczu wcale nie jest zrelaksowana, a wręcz przeciwnie zaczerwieniona i opuchnięta ! Konsystencja kremu (??) BARDZO wodnista, leje się ciurkiem z tuby. Szczerze odradzam !!

okropne

Ładnie pachnie. I na tym koniec zalet. Rzadki, leisty, sam wylatuje z tubki. Źle się rozprowadza, jest za rzadki. Po pierwszej aplikacji ucieszyłam się, bo nie podrażnił mnie. Ale obudziłam się z zapuchniętymi lekko oczkami. Mimo to użyłam nazajutrz i po chwili całe oczy były czerwone i zaczęły mi cieknąć łzy. To ja podziękuję za taką łagodność.