Triple Action Cleansing Water (Oczyszczająca woda micelarna)

Triple Action Cleansing Water (Oczyszczająca woda micelarna)

Jest odpowiedni nawet dla skóry wrażliwej. Nie zawiera alkoholu.
Micele, niewielkie `oczyszczające bąbelki` skutecznie wychwytują zanieczyszczenia i usuwają makijaż. Nie wymaga spłukiwania: jednym gestem oczyszcza twarz oraz oczy.
Zawiera HydroSenn+, składnik zmiękczający i zapewniający skórze poczucie pełnego komfortu

Pierwsze skrzypce gra zapach.

Miałam miniaturkę tej wody micelarnej (25 ml), która wchodziła w skład zestawu Sephora box.
Produkt dobrze zmywa makijaż, nie ma problemu ze zmyciem tuszu do rzęs (używam niewodoodpornego). Wydajność jest standardowa, jak przy innych tego typu produktach.
Nie podrażnia, po jego użyciu skóra nie jest zaczerwieniona ani ściągnięta.
Po przemyciu lekko się lepi. Mi to nie przeszkadza, bo bezpośrednio po aplikacji myję buzię żelem.
Minusem produktu jest jego zapach. Bardzo intensywny, ale nie jest brzydki. Kojarzy mi się z wonią kremu rumiankowego Yves Rocher, którego kiedyś używałam. Nie wiem czy słusznie, bo nie mogę obecnie porównać obu zapachów.

Podsumowując, jest to płyn micelarny, który na tle innych nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dużo lepszy od niego jest płyn Mixy (mój dotychczasowy ulubieniec), który jest przy okazji tańszy. Generalnie moim jedynym zarzutem wobec tego produktu jest jego mocna woń. Dlatego nie sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408391].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna woda oczyszczająca.

Jak to? Wejść do Sephory przy dniach Vip i nic nie kupić? Nie ma mowy!

Plusy:
+ delikatny zapach
+ pojemny i wydajny kosmetyk
+ skutecznie oczyszczał twarz i zmywał makijaż
+ nie podrażnia, nie zapycha
+ nie wysusza

Minusy:
- lepi się
- niewygodne opakowanie, pompka dozuje za dużo produktu, pryska

Kupiłabym go ponownie, gdyby był w innym opakowaniu. Bez pompki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349971].usefull || 0 }}% pomocna.

Go away

Mam mieszane uczucia co do tego micela. Z jednej strony podoba mi się oryginalna pompka (do tej pory spotkałam się z nią tylko w przypadku zmywacza do paznokci). Jestem glęboko przywiązana do dwufazowego płynu do oczu Sephory, myślałam, że ten produkt będzie tak samo solidny. Woda oczyszcza jednak nienajlepiej, pozostawia mi nieprzyjemne uczucie lepkości. (Dodatkowo uczucie ściągnięcia, ale to już każdy jeden micel.) Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam dużo więcej zaskórników na swojej buzi a chemiczny, sztuczny zapach, który po dłuższym czasie zaczął drażnić - podpowiada, że to właśnie ten kosmetyk jest winny zapychaniu mojego buziaka... Bardzo nieekonomiczny, ubywa go w zastraszającym tempie - ale jak już tu ktoś napisał, może to i lepiej.

Ilość zużytych opakowań: wreszcie się skończyło! (pierwsze i ostatnie)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983257].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja czego nie wolno

Good :-) but without any revelation\'s.

Bardzo lubię wszelakie wody oczyszczające do twarzy. Lubię ten efekt czystej skóry:) Na zakupach z chłopakiem naprosiłam go o tą wodę micelarną bo jestem fanką miceli.

Plusy:
+ duża pojemność, stosunkowo niska cena,
+ przyjemne uczucie świeżości,
+ bardzo łatwo i szybko radził sobie z codziennym makijażem (zmywał wszystko: bazę,podkład,puder,róż,makijaż oka),
+ nie podrażniał skóry,
+ nie wysuszał.

Minusy:
- nie wpływał na kondycję skóry,
- opakowanie MASAKRA!! bardzo niepraktyczne, koniec końców skończyło się tak, że przynajmniej 1/3 butelki powylewała się na boki przy naciśnięciach pompki na wacik kosmetyczny.

Polecam, jednak bez rewelacji. Można w tej cenie znaleźć coś lepszego :)

Ilość zużytych opakowań: 1 , 400ml (chyba)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854778].usefull || 0 }}% pomocna.

makeup be gone ;)

Bardzo skuteczny produkt. Zmywa bez zarzutu kompletnie cały makijaż, z tuszem do rzęs radzi sobie świetnie. Nie podrażnia oczu i cery. Nawilża i wygładza cerę. Pół gwiazdki mniej za niecodzienny zapach (pachnie jakby dentystycznie, szpitalnie...)
Dość szybko znika ale zakupiłam dużą butlę z pompką, więc mam nadzieję, że na ok 1,5 mca wystarczy.
Cena bardzo przystępna (55zł za 400 ml), świetna jakość.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 400 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831067].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

W sumie dobry do zmywania podkładu, ale czasami mimo przecierania całej twarzy pozostawia resztki, które musimy kolejnymi wacikami domywać.
Dobrze oczyszcza cerę i nie zapycha. Trochę czasami się trzeba natrudzić, ale w sumie jest ok przy cerze tłustej. Wydajny- starcza na długo.

Do zmywania oczu i mocniejszego makijażu raczej tak średnio, w przypadku bardziej pomalowanych oczu niż sam tusz(tak samo robi płyn dwufazowy do wodoodpornego makijażu z tej serii) niestety wszystko najpierw rozmazuje, a dopiero kolejne waciki pozwalają coś zmyć.
Ust lepiej też nie przecierać nim- zostawia strasznie gorzki smak, którego potem ciężko się pozbyć.

Fakt butelka z pompka jest poręczna, ale jest to bardzo delikatne i przy nieumyślnym upuszczeniu łatwo się to wszystko psuje. Warto sobie kupić większa butelkę bez pompki i przelewać do mniejszej.

W sumie dla porównania chce zobaczyć teraz bioderme do cery tłustej, zawsze jak Sephorowy płyn mi się skończy to można bioderme przelać do butelki z pompka :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642334].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC!!!!

Od zawsze używałam micela z biodermy, sephorowy dostałam do zakupów i sie zakocham w nim.
-świetnie, szybko zmywa makijaz,
- nie zapycha,
- nie podraznia,
- wydajny,
- opakowanie z pompka - brawo u mnie działa od ponad roku, kupuje w dużym opakowaniu i przelewam
- cena - kupuje na Vipach.

polecam!!!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[617359].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest źle, ale mogłoby być lepiej, mocne 3+

Kupiłam na fali styczniowych szaleństw, była w dużym opakowaniu z pompką w S., to co miałam nie brać;)

+ b. dobrze zmywa makijaż, włącznie z wodoodpornym eyelinerem MUFE

+ wydajna bardzo

+ prawie nie wysusza (mnie całkiem nie wsusza tylko Sensibio, więc gut;))

+ nie podrażnia oczu ani skóry twarzy

niestety:

- ma da mnie dość paskudny, \'świeży\' zapaszek

- tandetnie wykonane opakowanie - pompka odleciała na samym poczętku i trzyma się na słowo honoru, więc choć nałożona działa, to nie trzyma się i gonienie jej w kółko po łazience wkurza mnie

Tak więc ogólnie między 3,5 a nooo ... 4, niech będzie:), ale ja już tego płynu nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy mniej więcej
Ilość zużytych opakowań: około połowy pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[617291].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto

Kupiłam ją przez przypadek - natrafiła się promocja w Sephorze, normalnie kosztuje 59 zł więc wcale nie tak mało.

Jest to pierwszy płyn miceralny z jakim mialam kiedykolwiek do czynienia, i jestem jak najbardziej zadowolona. Płyn jest wydajny - opakowanie 500 ml starcza na dobre 2 i pół miesiąca codziennego demakijażu buzi i oczu. Jest troszkę agresywny, lepiej uważac żeby się za dużo nie dostało do oczu bo może lekko piec. W smaku jest gorzki - tak jak poprzedniczka napisała, aczkolwiek mi to nie przeszkadza bo po demakijażu tym płynem, myję całą buzie żelem i nakładam zaraz krem więc nie widzę problemu. W końcu płyn nie jest do smakowania ale żeby spełniał swoje zadanie. A więc do sedna: dobrze zmywa makijaż, tusz do rzęs, kredke i cienie. Z podkładem również sobie radzi bezproblemowo. Ale - napewno nie zmyje NICZEGO co wodoodporne. Opakowanie solidne, z pompką - dla wersji 500 ml, proste. Polecam jak najbardziej, niekażdemu oczywiscie przypasuje ale spróbowac można.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582739].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby produkt

Posiadam wersję 500ml z pompką - miało być wygodnie, a połowa kosmetyku ucieka gdzieś po bokach jak się naciśnie zbyt dynamicznie.

Woda oczyszcza kiepsko, żeby zmyć z twarzy DW EL muszę zużyć przynajmniej 3 płatki, do zmywania oczu podobno stworzona nie jest - przynajmniej tak uprzedziła mnie Pani z Sephory, sugerując mi żebym po prostu spróbowała; na wszelki wypadek wcisnęła mi jeszcze dwufazowy płyn do demakijażu oczu argumentując, że każdy reaguje inaczej.
W tym wypadku miała rację, woda nie nadaje się do demakijażu, kompletnie nie radzi sobie ze zwykłym tuszem i z czarną kredką Avonu (używam wersji żelowej). Co do podrażnienia to u siebie nie zauważyłam.

Nie próbujcie po zmyciu resztek szminki czy błyszczka oblizać ust bo posmak jest okropny. Raz po zmyciu mejkapu zaczęłam pić herbatę i niechcący oblizałam usta :-( teraz mam się na baczności.

Najgorsze jest jednak to, że odkąd stosuję ten sephorowski cud mam coraz więcej zaskórników a już od bardzo bardzo dawna zapomniałam o takim problemie.

Ogólnie mimo przystępnej ceny i dużej pojemności prodkt nie zachwyca, w dodatku ubywa go w zastraszającym tempie - w sumie może to i lepiej, dla mnie to produkt z serii zużyć i zapomnieć.

Ilość zużytych opakowań: 1x500ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[572297].usefull || 0 }}% pomocna.