Oriflame, Oriflame Conditioner for All Hair Types (Odżywka do włosów uniwersalna)

Nawilżająca odżywka uniwersalna do każdego typu włosów. Nadaje włosom miękkość i połysk, ułatwia ich rozczesywanie.

Koszmar

Kupiłam ją ze względu na to, że miałam z tej serii szampon i myślałam, że będzie on lepiej działał razem z odżywką. Oj, jakże się myliłam. Odżywka była okropna. Zapach neutralny. Zamknięta w dużym, poręcznym opakowaniu. Słabo się pieniła. Na szczęście kupiłam ją za 5,90 nie więcej. Bardzo obciążyła włosy. Nie pomagała w ich rozczesywaniu. Szybciej się przetłuszczały. Zużyłam tylko połowę i odstawiłam. Po kilku miesiącach zużyła ją mama. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

nie dla mnie

Wyraźnie mi nie służyła. Mam włosy długie, farbowane, raczej miękkie, często myte. Odżywka obciążała je, tak, że szybciej się przetłuszczały, nie nadawała połysku, nie były puszyste i nie chciały się rozczesywac, tylko koszmarnie plątały. Nie wiem, czy je odżywiła, bo zniechęcona - oddałam ją znajomej

bleee...

Gęsta, bezzapachowa. Dobrze się rozprowadza i spłukuje. W rozczesywaniu pomaga tylko troszkę, a tego głównie oczekuję od odżywki. Ale najgorsze jest to, że koszmarnie tłuści i obciąża włosy. Ładnie się po niej błyszczą i układają, ale co z tego, skoro są tłuste. Na pewno nie dla wszystkich rodzajów włosów.