Isana, Hair, Glättungs, Shampoo (Szampon wygladzający włosy)

Isana, Hair, Glättungs, Shampoo (Szampon wygladzający włosy)

Długotrwałe wygładzenia oraz odczuwalna jedwabistość dla kręconych i niesfornych włosów. Delikatne substancje myjące wzbogacone olejkiem z babassu wzmacniają włosy i zapobiegają ich puszeniu. Włosy łatwo się rozczesują i nabierają naturalnego połysku.

Przyjemny

Zachwycona odżywką z tej samej serii postanowiłam sięgnąć po ten szampon. Mam problem z przetłuszczającymi się włosami i teraz zamiast na szampon oczyszczający postawiłam na nawilżający.
Cena produktu jest śmiesznie niska jak na taka objętość, chociaż można by się przyczepić do wydajności. Pierwsze co mnie w nim ujęło to przepiękny zapach, proste, ale funkcjonalne opakowanie. Szampon dość dobrze się pieni, dobrze myje, po 2. myciu włosy przyjemnie skrzypią. Po umyciu jednak włosy nie są sztywne, ale miękkie i delikatne, można nawet zrezygnować z odżywki. Szampon nie przedłuża świeżości moich włosów, ale idealnie nadaje się do codziennego użytku.
Zdecydowanie polecam, na pewno skuszę się na inne szampony Isany.

kiepski

Szampon zaliczam do takich sobie. Odżywkę lubiłam, co do szamponu jestem nastawiona raczej neutralnie. Spełnił swoją rolę – mył. Domywał też oleje, więc nie narzekam. Niestety włosy pozostawały świeże na bardzo krótko po dłuższym czasie stosowania. Efektu wygładzenia też nie zaobserwowałam.
Szampon kupiłam przez przypadek i teraz wiem, że będę się mocno zastanawiać nad kupnem nastepnego kosmetyku z przypadku.

Jestem zadowolona

Szampon za śmiesznie małe pieniądze. Zużyłam do końca całą butelkę i muszę przyznać,że byłam z niego bardzo zadowolona. Dotychczas używałam szamponów takich jak fructis ,nivea, pantene pro v , zawsze nakładałam na włosy odżywki.Stwierdziłam,że skoro i tak dodatkowo używam odżywek to nie muszę mieć super odżywczego szamponu. Odstąpiłam od nich, kupiłam isanę na dodatek była jeszcze w promocji. Włosy po niej były idealnie wygładzone,bez jakichkolwiek skrętów!
Zapach był przyjemny. Dobrze się pienił. Obecnie mam szampon Isana z jedwabiem i muszę przyznać,że wygładzający włosy był lepszy.

Używam tego produktu od: 2mies
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Bardzo go lubię

Pięknie pachnie, jest delikatny, wygładza włosy. Mam proste, rozjaśniane, więc myślałam, że je obciąży, ale nie. Rozczesują się lepiej niż po innych szamponach, są lśniące, gładkie, ale nie przylizane. Idealny do włosów nieco zniszczonych i matowych. Wracam do niego, gdy męczą mnie szampony ziołowe lub nie chce mi się ciapać odzywką :-)

Używam tego produktu od: chyba od roku, ostatnio z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Wygładza

Szampon kupiłam za 2,99 i do kompletu odżywkę. Szampon naprawdę wygładza włosy, stają się one miękkie i jedwabiste, przy okazji bardzo pięknie pachną. Jednak szampon nie spełnia swojej podstawowej funkcji- nie myje włosów i przez to odejmuję mu gwiazdkę. Moje włosy są lekko oklapnięte po wysuszeniu, jednak nie jestem pewna do końca, czy to wina produktu, czy długości moich włosów. Zaznaczyłam, że nie wiem czy go zakupię ponownie, ponieważ odkryłam swoje KWC pośród szamponów, jednak z braku funduszy może jeszcze kiedyś wrócę do Isany.

Używam tego produktu od: uuu... długo

delikatny

tani, wydajny, ładnie pachnący
a do tego działa!
szampon jest delikatny, nie wysusza włosów, mogę je rozczesać bez odżywki, są błyszczące i miękkie
tylko nie wygładzone jak obiecuje, wręcz przeciwnie, moje kręcone włosy puszą się po nim znacznie
dobrze współpracuje z odżywką z tej serii ale i bez niej poradzi sobie z niezbyt zniszczonymi włosami
za tą cenę polecam

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

przeciętny szampon

zalety:
ładnie pachnie
przyjemne opakowanie
dobra konsystencja
wydajność i spora pojemność
niska cena
po umyciu włosy czyste i błyszczące

dobrze oczyszcza włosy, taki zwykły szampon przydatny do włosów puszących się, delikatnie wygładza.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ takich szamponów jest wiele, ale za tak niską cenę na pewno warto go mieć

Używam tego produktu od: używałam z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania