Collistar, Mascara Design (Tusz pogrubiająco - wydłużający do rzęs)

Collistar, Mascara Design (Tusz pogrubiająco - wydłużający do rzęs)

Maskara o działaniu zagęszczającym i pogrubiającym rzęsy dzięki kompleksowi Lashpulp.
Natychmiastowy efekt pogrubiający: +69%.
Efekt zagęszczenia rzęs po 30 dniach: +28%.
Działanie pogrubiające: proszek z komórek macierzystych bambusa, które przylegają do rzęs sprawiając, że są grubsze i nadają im objętość oraz podnoszą je do góry.
Stopniowe działanie zagęszczające rzęsy: koktajl glycoprotein działa na rzęsy wzmacniając ich gęstość.
Działanie regenerujące: pro - witamina B5 chroni rzęsy, sprawia, że stają się mocne, gęste i elastyczne.
Dzięki obecności wosków, trzech rodzajów polimerów oraz skoncentrowanych pigmentów rzęsy stają się:
- długie, podkręcone oraz wymodelowane,
- mają ultra - błyszczący, intensywny kolor.
Szczoteczka ze włosiem wzmacnia działanie pogrubiające oraz oddziela i pokrywa wszystkie rzęsy nawet te najkrótsze.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Fajny

Tusz całkiem fajny. Używałam już innego collistara, ale niestety nazwa się zdarła. Produkt ten posiada zdecydowanie więcej zalet, ale jest jedna taka wada, która dyskryminuje go na wejściu :)

Zalety:
-elegnackie opakowanie,
-super efekt (podkręcone kocie oczy),
-nie podrażnia,
-nie skleja rzęs,
-duże opakowanie,
-wygodna i zwinna szczoteczka,
-cena,
-zapach,
-trwałość pod koniec dnia.

WADY:
-dostępność,
-po miesiącu się kończy...

Tak czy siak, ja bardzo lubię ten tusz i pewnie kupię go jeszcze wiele razy!

Najlepszy!

Testuję różne mascary, te z niższej półki i te z wyższej. Po fali niezadowoleń z jednych jak i drugich w końcu trafiłam na ten tusz, teraz ciągle do niego wracam.

Moje rzęsy są średniej długości i nie grzeszą gęstością i grubością, do tego są bardzo jasne. Inne tusze ograniczały się po prostu do nadawania im koloru.

Design jest wspaniały aczkolwiek malowanie nim na początku nie należy do najłatwiejszych. Trzeba poświęcić mu trochę czasu i nauczyć się go nakładać. Wtedy efekt jest cudny, spokojnie powiem, że teatralny. Świetnie wydluża, pogrubia i nadaje im mega czerń. Dla mnie chowają się przy nim wszelkie Lancome, YSL czy Dior.

Szczoteczka nie za duża, nie za mała, żadnych dziwnych kształtów, po prostu normalna i przy tym efektywna. Po pewnym czasie trochę się oblepia ale wystarczy ją oczyścić i znów robi cuda.

Tusz nie zasycha po miesiącu jak wiele innych, po tym czasie robi się trochę gęsty ale mi to akurat nie przeszkadza.

Nie osypuje się, nie skleja, rzęsy cały dzień są proste, mega czarne, bez "owadzich nóżek"

Polecam jeśli ktoś chce aby rzęsy było w końcu dobrze widać i ma troszkę cierpliwości aby nauczyć się go nakładać.

Całkiem przyzwoita mascara

Tusz udało mi się kupić w promocyjnej cenie na lotnisku razem z kredką i płynem do demakijażu. Przyznam, że wybierałam "w ciemno", nie miałam wcześniej żadnego tuszu marki Collistar.
Jestem zadowolona, tusz ładnie wydłuża rzęsy (a głównie na tym mi zależy), daje efekt teatralny.
Nie jestem przekonana co do konsystencji- wydaje się być dziwnie lepka, za to odbieram pół gwiazdki.
Narazie daję 4,5 gwiazdki bo używam go zaledwie parę dni.

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

okropny

Jest to jedyny tusz, który mnie uczulił. Płakałam jak bóbr za każdym razem kiedy pomalowałam nim rzęsy..
Żeby dawał chociaż jakiś efekt na rzęsach a tu nic :/
Lubię Infinito ( chociaż nie uwielbiam ) ale Mascara Design to dla mnie jedna wielka pomyłka!

Nie zauważyłam efektu pogrubionych i wydłużonych rzęs a tusz dodatkowo mnie uczulił. O firmie Collistar chyba zapomnę...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zużyć jednego :/

Zaskakująca szczoteczka

Świetny kosmetyk! Początkowo byłam lekko zszokowana rozmiarem i wyglądem szczoteczki - XXL:P, ale już po pierwszym użyciu przekonałam się do niej. Tusz łatwo rozprowadza się, nie ma mowy o grudkach, osypywaniu się. Daję ładny efekt pogrubionych i wydłużonych rzęś. Jeśli chcemy uzyskać mocniejszy efekt, wystarczy nałożyć go kilkakrotnie (rzęsy nie skleją się). Polecam.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Niezły ale...

Tusz dostałam w prezencie od mamy. Na początku był taki sobie ot jak zwykły tusz pogrubiający. Po tygodniu zaczął już ewoluować i robił niezłą robotę :) Po miesiącu malował bajecznie. Pogrubiał, podkręcał, wydłużał. Teraz (po czterech miesiącach) zrobił się tak gęsty że jak wyciągam szczoteczkę to jest zlepiona jak stary tusz ale podczas malowania nabiera swoich kształtów i jako tako maluje. Nie wiem... mam bardzo mieszane odczucia do tego tuszu. No kurcze niezbyt fajnie się maluje taką oblepioną szczoteczką. Co prawda efekt jest ok (dosyć teatralny), ale komfort użytkowania niezbyt fajny.
Jednak chyba efekt końcowy jest najważniejszy dlatego taka ocena. Mogę polecić. Być może ja mam jakąś nieświeżą :)

Używam tego produktu od: 4.. 5.. m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończymy pomału pierwsze

Wart swojej ceny

Trochę mnie zdziwiły negatywne opinie, jestem makijażystką szmat czasu i miałam do czynienia z rożnymi nowinkami w tej dziedzinie. Ale do rzeczy! Jeśli chodzi o tusz Design marki Collistar , to naprawdę jestem mile zaskoczona, żaden z poprzedników nie potrafił wyczarować tak teatralnego wachlarza rzęs. Cenie sobie dana markę, przede wszystkim za jakość ale i za przystępne ceny. Tusz nie należy jednak do najtańszych zatem i jakościowo nie odstaje od tych z górnej polki. Jednak żeby nie być posadzona o nieszczerość, odejmuje mu pól gwiazdki za szczoteczkę,która faktycznie ma tendencje do nabierania za dużej ilości tuszu. (z tym jednak tez można sobie poradzić) osobiście polecam osoba,które maja czas na wyczarowanie efektu sztucznych rzęs, troszeczkę trzeba się namachać jednak efekt jest powalający.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

piękne rzęsy

Mam dosyć długie choć rzadkie rzęsy i ten tusz sprawia że są naprawdę ładnie pogrubione. Jeśli umaluję dwa razy wygląda jakbym miała doklejane rzęsy. Aplikacja prosta- może trochę za dużo nabiera się tuszu na szczoteczke ale łatwo można to zdjąć. Kolor to naprawde bardzo czarny czarny:P że tak się wyrażę. Każdym tuszem trzeba umieć się malować no i każdy jest inny więc nie będzie tuszu co zadowoli 100% klientek.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nidgy więcej

Aż założyłam konto, żeby dodać opinie o produkcie. Niestety za namową Pani z Douglasa, kupiłam tą maskare. Mascara nie jest warta swojej ceny. Mam z natury naprawdę ładne rzęsy zazwyczaj stosuje mascary, żeby je ładnie podkreślić. Kupowałam do tej pory mascary z różnych firm z różnymi efektami, ale tak beznadziejnego efektu mi się jeszcze nie udało osiągnąć, a dodam używałam mascar o wiele tańszych. Maskara wcale nie pogrubia, wręcz daje efekt rzadkich rzęs. W sumie ciężko mówić o jakimś efekcie, bo jego wcale nie widać. Jestem bardzo niezadowolona, napewno go więcej nie kupie i posłucham już rad Pań z Douglasa.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno