Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Cena już od 7,74 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Działanie: tworzy na ustach ochronny, antybakteryjny film. Zawarte w maści składniki aktywne hamują wzrost lub całkowicie zwalczają wiele rodzajów bakterii odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działają ściągająco i przyspieszają zanikanie zmian. Regularna aplikacja eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust.
Maść jest antyseptycznym dermokosmetykiem wspomagającym zwalczanie problemów skóry ust:
- pękających kącików ust (tzw. zajady),
- wykwitów tzw. `zimna”` na ustach,
- otarcia, łuszczenia, pierzchnięcie skóry ust.

Znasz skład tego produktu?

Skarb za grosik

Bez produktów Lips od jakichś 2 lat nie umiem już funkcjonować. Kupuję maści na problemy skórne, pomadki do ust, tabletki, płyn do płukania jamy ustnej. Są tanie, dobre, świetnie i szybko działają. Tak też jest i w przypadku tego produktu.

Zalety:
- cena (5 - 6 zł)
- dostępność
- wygodna tubeczka
- bardzo wydajny
- szybko leczy stan zapalny - najczęściej następnego dnia nie ma już wielkiego problemu, a po dwóch dniach zajad przechodzi do historii
- świetnie się spisuje również u dziecka

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196253].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały na zajady

Zdecydowanie polecam tę maść
+Szybkie działanie (skuteczność)
+ Dostępność
+Cena
Wadą jest kolor, ale czego nie robi się dla zdrowych pięknych ust :)
POLECAM w 100%

Używam tego produktu od: do 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095066].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Od kilku tygodni borykam się zajadami.
Kilkanaście sztyftów, słoiczkowych (w tym mój ulubiony reve de miel) mazideł radził osobie tylko na kilka chwil. W końcu wylądowałam w aptece.
Wróciłam do domu z tą maścią (11,60 zł) i z tabletkami Zajatek. Jedna tabletka + trzy posmarowania ust = pobudka bez zajadów.

Na stałe zagoszczą w mojej apteczce.

Używam tego produktu od: dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077051].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

ok

mężowi robią się potworne zajady, kupiłam ta maść w aptece cena 9,90. fajna konsystencja, nic nie spływa, opakowanie poręczne, jednak mam wrażenie, że dodatkowo trzeba łykać w tabletkach witaminę b2.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075706].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam, uratowała mnie nie raz.

Świetna maść. Miewam okresowo występujące zajady, zazwyczaj wraz ze spadkiem odporności. I wtedy zawsze sięgam po tą maść. Nigdy nie zawiodła. Działa szybko i skutecznie. Troszkę wolniej radziła sobie z zajadami w ciąży, które były okropne i wielotygodniowe. Ale w końcu zestaw: maść Lips + kompleks witamin B+ pomadka Lips (jako ostatni etap leczenia), pozbawił mnie zajadów zupełnie i do tej pory nie wróciły.

Sama maść ma zgrabną tubkę z cienkim dziubkiem, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i wygodna. Zapach jest fajny, typowo ziołowy zgodnie z jej składem.
Po zaaplikowaniu na pęknięte usta czuć wyraźną ulgę. Ból jest mniejszy, skóra mniej ciągnie, od razu można szerzej otworzyć buzię. A po kilku dniach zajady zazwyczaj znikają i nie ma po nich śladu.

Dodam, że wg mnie najlepiej jest obsuszyć zajad tą maścią, a następnie przerzucić się na pomadkę Lips, która dokona procesu gojenia do końca. W ten sposób unikniemy nadmiernego przesuszenia skóry, pomadka doskonale ją nawilży. I taki właśnie zestaw polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041988].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam skłonności do zajadów, które pojawiają się co jakiś czas. Grubą warstwę nakładam na kąciki ust na noc lub jak mam możliwość to w ciągu dnia również. Jeżeli od razu, gdy się pojawią zajady (ok.1-2dni) preparat zadziała niemal, ze od razu, a na pewno zmniejszy pęknięcie. Mi po tej maści przechodzi na drugi dzień lub na następny to zależy od pęknięcia. Niestety mały minus daje za to, że jest napisane, że nadaje się również na opryszczkę (zimno) lecz gdy mi się pojawi opryszczka to tak nie działa rewelacyjnie jak na zajady albo w ogóle lecz na opryszczkę jak widziała jest drugi preparat w niebieskim opakowaniu, którego nigdy nie próbowałam. Na zajady bardzo dobry. Polecam

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038012].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Od jakiegoś czasu męczyłam się z problemem nawracających zajadów, więc w końcu postanowiłam kupić coś na to. Pani w aptece poleciła mi maść Lips.

+ po 3 dniach zajady przestały być widoczne
+ przystępna cena
+ poręczne i higieniczne opakowanie
+ prawie bezzapachowa

- zostawia biały nalot, nawet po wchłonięciu się

Ogólnie jestem zadowolona - problem szybko minął i jak tylko widzę, że zajady zaczynają wracać, smaruję je tą maścią i się nie pogłębiają. Jednym słowem - polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032694].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety niewiele pomogła

Ja stosowałam tą maść na zajady w kąciku ust uparcie przez tydzień, smarując kilka razy dziennie. Trochę poprawiła wygląd skóry, ale niestety nie zlikwidowała problemu. Na inne problemy skóry ust jej nie stosowałam. Po niezadowalającej kuracji udałam się ponownie do apteki i poprosiłam o coś innego. Farmaceuta polecił nakładać na zajady mocno rozgniecioną witaminę B połączoną z jakimkolwiek kremem do twarzy. Zadziałało w przeciągu 2 dni! polecam tę metodę wszystkim, którym ta maść nie pomogła :)

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029505].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba podziękuję

Co jakiś czas lubi pojawić mi się zajad, więc przy którymś razie z kolei wybrałam się do apteki i farmaceutka poleciła mi tą maść, zapłaciłam koło 15 zł. Początkowo miałam wrażenie, że maść działa jak powinna, ale przynajmniej u mnie efekt ulgi jest bardzo krótkotrwały potem jest gorzej, bo skóra wysycha jest ściągnięta i nie czuję poprawy, niestety. Sam kolor i konsystencja maści sprawia, że można wybić sobie z głowy jakiekolwiek posmarowanie zajadu przed wyjściem z domu, bo maść jest żółta, gęsta i nieprzezroczysta i ma konsystencję mąki z wodą, więc nawet po wchłonięciu w kąciku ust zostaje biały nalot. No i cena też nie zachęca, przynajmniej mnie. Daję plus za to, że jest minimalna poprawa i przy jakiś mniejszych zmianach skórnych ust trochę pomaga. Ja na pewno nie wrócę do tej maści, ale warto było spróbować;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014348].usefull || 0 }}% pomocna.

Maść wprost nieoceniona!

- super szybkie działanie kojące
- kremowa konsystencja, przyjemny, nieintensywny zapach
- długo utrzymuje się na ustach, przez co ma dłuższe działanie
- cena niska
- szałwia, vitamina B i cynk - połączenie idealne
- na prawdę działa
- bardzo wydajna, starcza na dług0
- polecam po wyleczeniu zajadów w celach ochronnych sztyftu http://pharmacylaboratories.com/pl/produkty/lista-produktow/8-produkty/32-lips-sztyft

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991170].usefull || 0 }}% pomocna.