BeneFit, Brows a-Go-Go (Zestaw do kompleksowej pielęgnacji brwi)

BeneFit, Brows a-Go-Go (Zestaw do kompleksowej pielęgnacji brwi)

W tym zestawie jest dosłownie wszystko. Piękne brwi od zaraz.
Czy kiedykolwiek zrobiłaś swoim brwiom krzywdę, regulując je sama i robiąc to nadgorliwie? Przesadziłaś z wyrywaniem, wyrwałaś nierówno bądź za dużo, czy - o zgrozo - nieodpowiednio przycięłaś włoski (kosmetyczki robią to, ale rzadko!).
Ten zestaw pomoże nie tylko nieco zniwelować wyrządzone szkody, ale i nauczy dbać o nasze brwi na nowo.
Jego wielką zaletą jest fakt, że jest bardzo "prosty w obsłudze" - Benefit wprowadza Brows a-go-go, czyli zestaw do kompleksowej pielęgnacji brwi.
W opakowaniu przypominającym bombonierkę znajdziemy pęsetę, cienie do brwi w dwóch odcieniach, szczoteczkę z dwiema końcówkami, wosk do brwi, rozświetlacz w dwóch odcieniach i kredkę!
Do zestawu dołączona jest też instrukcja, a w niej szczegółowe rady, jak mieć brwi niczym gwiazda filmowa.

Zdecydowanie mój typ

Posiada jaśniejszą wersję,ciemniejszą wersję oraz wosk - idealny wariant kolorystyczny zarówno dla blondynek i brunetek. Kredka do oczu jest super,nie zmazuje się nawet po wielu godzinach a cień jest genialny,rozjaśniam nim spojrzenie i efekt jest boski. Paletka jest bardzo wydajna,używam od roku a może ubyła mi 1/3?
Polecam,ja na pewno kupię jeszcze raz :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

KWC na wieki!!

Hmm...chodziłam jak pies kolo jeza.
Długo szukalam czegos co \'uratuje\' moje brwi.,nada im kształt,ale zyskaa lekkosci i naturanosc.
Nie chcialam makijazu pern.w henne tez nie bardzo mam jak (sama) sie bawic.
Po wielu próbach innych firm zainwestowalam w to CUDO!
Bo to jest cudo...owszem wymaga pewnej wprawy..ale kiedy sie ja nabedzie-to sobie czlowiek nie wyobraza juz funkcjonowania makijazowego bez Go-Go:)
dwa odcienie,wosk,penseta i rozswietlacze-daja super efekt..gdy juz nauczyalam sie "obslugi" go-go ,niemal kazdy pytal \'co sie zmienilo w twojej twarzy"?
Zostane mu wierna!

Używam tego produktu od: 2miesiecy

..tylko ta cena;p

Mogę produkt porównać do paletki do brwi z essence - i tu Benefit wygrywa.
+++ Jest dużo trwalszy - cały dzień pozostaje na swoim miejscu (mamy tu wosk, który dla mnie jest bardzo trafionym pomysłem).
+++ Rozjaśniający cień dobrze spełnia swoje zadanie.
+++ Wszystko jest w jednym opakowaniu - idealny na wyjazdy - zajmuje mało miejsca, a spokojnie wystarcza do pięknego podkreślenia oczu.

***- minusem jest niestety cena..

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże w trakcie

Niesamowicie fantastyczny!

Z początku byłam sceptycznie nastawiona do zestawu, brwi wyglądały nienaturalnie, ciężko było mi pomalować brwi równo. Jednak teraz po kilku miesiącach stosowania muszę stwierdzić, że to mój KWC. Można nim nadać cudowny kształt brwi, taki o jakim marzycie. Z natury mam bardzo rzadkie brwi więc dla mnie ten zestaw jest wybawieniem. Wszyscy zauważyli różnicę odkąd zaczęłam go używać. Ponieważ brwi mają kolosalne znaczenie dla oprawy oka od razu da się to zauważyć. Jednak potrzeba trochę wprawy w robieniu makijażu brwi. Plusy:
- cudownie nadaje kształt brwiom
- brwi wyglądają bardzo naturalnie
- makijaż trzyma się bardzo długo jeśli go nie rozmażemy
Baaardzo małym mankamentem jest fakt, że trzeba mieć nieco wprawy, by makijaż był naprawdę spektakularny. Ale biorąc pod uwagę plusy ma to niewielkie znaczenie.
Ogólnie ekstaza ekstaza ekstaza:-)
Dodam, że jest niewiarygodnie wydajny. Naprawdę czuję się w nim jak gwiazda filmowa:-)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

szybko i sprawnie poprawia urodę:)

Bardzo dobry i ciekawy kosmetyk, chociaż już nie młody:)
Doskonale nadaje się do szybkich poprawek makijażu i w podróży kiedy nie możemy zabrać wielu kosmetyków. Poręczne opakowanie, dobra jakość kosmetyków.

Zgodnie z opisem są tam 2 rodzaje cieni do brwi ( ja jestem blondynką, ale dla mnie te kolory są zbyt brązowe...), czarna kredka, kremowy rozświetlacz w odcieniu różu i jasny cień, wosk w odcieniu karmelowym, pęseta, pędzelek.

Ja używam różowego koloru do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka i jasnego pod łuk brwiowy, do tego kredka i tusz i ekspresowy makijaż oka wykonany.

Polecam, fajna rzecz dla szybkiego efektu, warto mieć awaryjnie w torebce.
Wydajny.

Dla mnie minusem jest kolor wosku i cienia do brwi, wpadają w jasny brąz i akurat do mnie nie pasują.
Używam tego produktu od: ok roku