Luminelle, Lakier do paznokci

Luminelle, Lakier do paznokci

Lakier do paznokci w 10 kolorach. Dostępne są odcienie matowe oraz perłowe, iskrzące.

Cena: 12 zł / 3ml

jest OK

Lakier wiele razy kupowałam lub otrzymywałam w promocji w przeróżnych kolorach. Rzeczywiście łatwość aplikacji zależy od odcienia.

Plusy:
- małe opakowanie (zdążę zużyć zanim zaschnie, zważy się etc.)
- niepowtarzalne kolory
- dobra trwałość
- nie odpryskuje

Minusy:
- niektóre kolory właściwie nie nadają się do użytku (niestety nie znalazłam algorytmu)

Pewnie wejdę jeszcze w posiadanie niejednego egzemplarza:)

Ilość zużytych opakowań: 12 całych

klapa

Osobiście uważam, że lakiery z tej serii to jakaś pomyłka... Mam dwa (kupione w tym samym czasie) i jak dla mnie są za rzadkie, wodnite wręcz, poza tym strasznie źle kryją, do jakichś wzorków kompletnie się nie nadają jako baza czy coś. Buteleczka mała, cena wysoka, jakość marna. Jedynie co to są powiedzmy, że tak sobie trwałe...

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania - nie mogę zmęczyć

Zbyt wiele wad.

Kiedyś dostałam w prezencie kilka właśnie takich
lakierów. Niestety, nie jestem z nich zadowolona.

Biorąc pod uwagę, że miałam pięć owych lakierów,
wystawiam jedną gwiazdkę, bo tylko z jednego
byłam jakkolwiek zadowolona.

Wady:
- Malutka buteleczka, wysoka cena !
- Szalenie mały i wąski pędzelek,
którym nie da się malować paznokci ...
- Z pędzelków wypada włosie
- Lakier jest gęsty i szybko całkowicie gęstnieje
- Nawet po trzech warstwach nie kryje dobrze

Zalety:
+ Jeden jedyny lakier, z którego byłam zadowolona
to numerek 07: był bezbarwny, ale miał kolorowe
refleksy i jako jedyny miał jako-taką konsystencję
+ Ładnie się prezentują ...

Ze swojej strony, jeśli chcecie kupić inny lakier
niż numer 07: "Ciel bleu", nie polecam ...

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pięć

fakty i mity depilacja

jakiś dziwny kolor kupiłam

Mam kolorek "Ciel bleu" 07, transparentny błękitny rozbielony turkus z fioletowym refleksem.

W buteleczce wyglądał ładnie, ale na paznokciach tragicznie. Ten rozbielony turkus jakimś dziwnym sposobem przemienia się w brudnozielonkawy i oczywiście transparentny, co daje efekt bardzo oj bardzo nieładny.

Zdecydowany plus- malutka pojemność, co za szczęście.
Trzyma się na paznokciach długo, do tygodnia- gdyby to był inny kolor, sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.

Radzę dokładnie sprawdzić ofertę, może coś da się wybrać.
Żeby go nie wyrzucać, zużywam go razem z innymi, np. bardzo ciemnymi, jako lakier nawierzchniowy- wtedy efekt jest nieco lepszy.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę jakoś

a ja lubie

Kupilam latem truskawkowa czerwien i opalizujacy rozowy( chyba nawet tez ktory pokazuje moja poprzedniczka), a takze jasny blekit.
Blekit poszedl w swiat bo robil mi sine paznokcie, ale czerwony... jak tylko zobaczylam zdjecie umalowanych paznokci stop w katalogu to zapragnelam tez takie miec. Nie maluje normalnie paznokci u rak, wiec zuzylam lakier do stop. Bardzo mi pasowal. dwie warstwy dawaly pelne krycie i starczyl mi ten malusi lakier od czerwca do konca lata z malymi odskokami w czerwienie innych firm. Mam jeszcze resztki, ale pewnie do lata zgestnieja. Jest go juz tak malo, ze ciezko bylo tez wydobyc lakier z buteleczki, wiec jak okaze sie latem iz nie nadaje sie do uzywania to narzekac nie bede.
opalizujacy rozowy, zdarzylo mi sie tez uzyc na stopy i na dlonie. Bardzo fajny odcien. Jedna warstwa jest przezroczysta i opalizuje na fioletowo. taki niewodoczny odcien, ktory upieksza.

YR zlikwidowal ta serie, ale wprowadzil nowa Color, w ktorej sa tez takie same malutkie lakiery i widze ze jest w niej taki sam odcien truskawkowej czerwini, wiec spewnoscia jeszcze zakupie. na moje potrzeby lakiery o poj 5ml i wiecej sa poprostu nie do zuzycia. Szybciej sie zeschna niz wykoncza.

Używam tego produktu od: czerwca 2011

Fajny gadżet, lecz efekt średni.

Posiadam kolor 03 Rose Reflets - delikatny róż z liliowym połyskiem.
Moja nierówna płytka paznokci potrzebuje naprawdę dobrej jakości emalii, żeby było w porządku.
Ten lakier nie do końca mi jednak odpowiada...

Zalety:
*kolor jest bardzo ładny - delikatny, subtelny, dzięki niemu paznokcie wyglądają na świeże i zadbane
*mały pędzelek pozwala na dokładne rozprowadzenie lakieru
*dobrze kryje naturalny kolor paznokcia, nie pozostawia prześwitów
*nie pozostawia smug
*malutkie, zgrabne opakowanie zawsze można wrzucić do kosmetyczki, lakier praktyczny na wyjazdy
*lakier jest dość trwały, kilka dni wytrzyma

Wady:
*aby uzyskać piękny kolor ze słoiczka trzeba nałożyć przynajmniej 3 warstwy
*bardzo długo schnie
*nadaje się tylko na równiutką płytkę, inaczej pozostawia grudki i zacieki
*mimo, że kolor jest ładny ten lakier na paznokciach robi się matowy, nie ma świeżego połysku
*dość wysoka cena (jak za tak średnią jakość)

Neutralnie:
*pachnie tak jak wszystkie lakiery
*wydajność, pojemność w słoiczku - moim zdaniem, jest w sam raz, na pewno nie zdąży się zepsuć

Lakier jest średni, po tej firmie w sumie można spodziewać się czegoś więcej.
Na dole kilka fotek.

To jest po prostu zły lakier

Mam perłowy kolor który Yves Rocher nazwało "zniewalająca malwa"
faktycznie jest zniewalająca ale tylko w buteleczce a reszta to same minusy

-żeby uzyskać kolor z butelki trzeba nałożyć 5 warstw a i tak końce paznokcia prześwitują.
-ze względu na tyle warstw bardzo długo schnie.

1 gwiazdkę daję za kolor,po tych 5 warstwach jest ladny ;)
1 gwiazdka za zapach a właściwie to brak typowego smrodu lakieru do paznokci

Ogólnie tylko dla cierpliwych ja już go nie kupię

Zaskakująco dobry

Decydując się w sklepie na ten lakier spodziewałam się \'zabaweczki\' na kilka użyć i nic więcej (mam perłowy róż z drobinkami) ale podczas pierwszego użycia pozytywnie mnie zaskoczył.

Zalety:
+ mały ale gęsty pędzelek pozwala wykonać dokładny manicure, nie wchodząc na skórki
+nawet trwały - utrzymuje się 2-3 dni, a na moich rozdwajających się płytkach to niezły wynik (nakładany na lakier podkładowy nail tek)
+ zajmuje mało miejsca
+ dla osób które jak ja rzadko używają kolorowych lakierów idealna pojemność
+schnie błyskawicznie, nawet przy nałożeniu 2 warstw

Wady:
- słabo kryje, pod różowym wyraźnie widać gdzie kończy zaczyna się biała końcówka paznokcia co średnio wygląda
- trochę za bardzo się mieni

piękne srebro

Ponieważ seria jest wycofywana ze sklepów kupiłam sobie mały zapas. Oceniam kolor połysk srebra. To naprawdę bardzo piękne jasne srebro jakiego długo szukała, a la Królowa Śniegu. Plusem jest szybkie schnięcie. Pięknie wygląda przy 2-3 warstwach. Mała pojemność gwarantuje to że zużyjemy lakier zanim się nam znudzi czy przeterminuje.Polecam każdej kobiecie, która ma ochotę na srebro na paznokciach.Warto kupić póki jeszcze jest dostępny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zyżyta 1/3 opakowania

Lubię te maleństwa! :D

Długo kusiły mnie te maleństwa, ale wahałam się ze względu na wygórowaną cenę. W końcu kupiłam na promocji dwa a potem jeszcze trzeci :) I nie żałuję!

Recenzuję kolory: zniewalająca malwa, błysk srebra, połyskujący koral.

A więc po kolei:

+ Lakiery mają cudowne, oryginalne kolory! Pięknie się mienią.

+ Całkiem niezła trwałość (ok. 4 dni)

+ Rozmiar :) raz, że poręczny i leciutki, a do tego uroczy! :D a dwa, że jestem osobą która nigdy nie zdąży zużyć całego lakieru i większość ląduje w koszu, a tak przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia ;)

+/- należy nałożyć minimum 2 warstwy, a przy kolorze fioletowym (malwa) najlepiej 3

- cena - moim zdaniem wygórowana jak za takie maleństwo. Porównywalnie za niewiele więcej mamy ogromny lakier Inglota.

- długo schną (1-sza warstwa dość szybko, ale 2-ga i 3-ia już dłuugo)

Niestety zostały już wycofane ze sprzedaży, a szkoda, bo czaiłam się na złoty i jak widać się spóźniłam :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech maluchów :)

praktyczny, delikatny, bez narzekań

Lakier wpadł mi w oko przede wszystkim ze względu na swoje niewielkie rozmiary - mam słabość do minimalizmu;) Mimo nieco wygórowanej ceny, dokonałam jego zakupu, czego prawdę mówiąc nie żałuję. Lakier dobrze się spisuje. Ja posiadam odcień "Refleksy złota". Konsystencja bez zarzutów, rozprowadza się równomiernie, bez smug, ale może to efekt tego dosyć neutralnego koloru. Nie ociąga się z wysychaniem, za to nie spieszy ze znikaniem z płytki paznokcia. Jedna warstwa wystarcza na uzyskanie przyzwoitego efektu, przy dwóch jest trochę problematycznie, bo dłużej czeka się na utrwalenie się lakieru na paznokciu (jak przy większości zresztą emalii). Wygląda ładnie, estetycznie się mieni drobinkami złotego pyłu. Efekt trwa kilka dni, bez rewelacji, ale przynajmniej kolor się nie nudzi:) Poza tym, ma praktyczne opakowanie, w sam raz dla kogoś, kto nie zużywa masowych ilości kosmetyku. Mala ilość pozwala cieszyć się myślą o braku konieczności wyrzucania nadmiaru lakieru:) Ogólnie, nic do zarzucenia, do wychwalania pod niebiosa również, jednak lubię ten malutki produkcik.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

kiepski i drogi

ach te małe buteleczki i pastelowe kolory .....
właśnie to mnie podkusiło do zakupu tego lakieru , ale lakier stanowczo nie jest wart swojej ceny

+ładny kolor
+wygodna butelka
+nie odpryskuje

-CENA !!!!!!!!!!!!!!
-trwałość (przeciętnie się trzyma około 2-3 dni)
-nie wydajny
-kiepsko napigmentowany