Colour by Oriflame, French Manicure (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Colour by Oriflame, French Manicure (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Zgłoszony przez Anetę:

Emalia dostępna w naturalnych kolorach. Paznokcie, w zależności od sposobu pomalowania, są bardziej błyszczące lub nabierają intensywniejszych barw. Lakiery są trwałe. Zawierają preparaty wzmacniające i stymulujące wzrost paznokci.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Camphor, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Calcium Pantothenate (+Ci 77891, Ci 15850, Ci 19140, Ci 77499, Ci 77491, Ci 77019, Ci 77510, Ci 77163)

Cena: 17,90 zł / 7 ml

lubiłam

Swego czasu bardzo często i chętnie stosowałam powyższą emalię - bodajże blady róż i jakiś beż.Efekt jest bardzo ładny,lakier perłowy,elegancki.Dobrze sie trzyma,wysychanie moze nienajszybsze,ale w kontekście jakości,trwałości i wyglądu na paznokciach wspaniałomyślnie mu to wybaczam:-)Opakowanie ładne,choć strasza wersja była jeszcze ładniejsza.Ogólnie mozna naprawdę polecić

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:chyba ze 3,4

bardzo je lubię

generalnie nie lubię malować paznokci, a te lakiery są właściwie jedyne jakich czasem użyję, bo:
- mają ładne delikatne kolorki
- są trwałe, a jak już pomaluję, to nie lubię następnego dnia zmazywać...
- jedna warstwa w zupełności wystarczy (nakładanie dwóch warstw zdecydowanie dyskryminuje lakier)
- łatwo się nakładają, są łatwe w użyciu
- nie niszczą paznokci, a wręcz zastanawiam się, czy nie wzmacniają...
a więc polecam

Używam tego produktu od:mam je jakieś 2 lata, ale rzadko używam, ale ciągle są dobre

lubie je

Bardzo fajne lakiery. Mialam dwa odcienie: lekko rozowy i kosc sloniowa. Bylam z obydwoch zadowolona. Dobrze sie rozprowadzaja, szybko schna, nie wymagaja poprawek. Jedynie pedzelek moglby byc bardziej szerszy i dluzszy.
Sa dosc trwale - trzymaja sie pare dni i tylko scieraja sie na koncach paznokci.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

bardzo go lubię

Rose Pearl jest jednym z moich ulubionych lakierów. Miałam jeszcze Ivory i taki zupełnie biały [też perłowy]. Wszystkie spisywały się bardzo dobrze. Najgorzej chyba Ivoryy, bo dość szybko zrobił się gęstszy [ale te perłowe odcienie ładnie się trzymają].
Lakierem trzeba pomalować paznokcie dwa razy,żeby kolor był ładny [choć np. moja mama woli malować raz-podoba jej się jak jest delikatniej].
Co do smug, to coś takiego się robi,ale moim zdaniem to wygląda ładnie. Po prostu mają taką powierzchnię.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

bardzo dobry

uzywalam odcienia rose pearl, musze powiedziec ze bylam zadowolona.
wprawdzie wypada pomalowac nim paznokcie 2 razy zeby lakier dluzej sie utrzymywal, ale ogolnie jest ok.
punkt mniej za to, ze po jakims czasie lakier ktory zostal, staje sie okropnie gesty i raczej nie nadaje sie do uzytku.

Używam tego produktu od:...

bezstresowe malowanie

Dobre lakiery, miałam sorbetowo-śliwkowy i namiętnie kupuję naturalny róż, wyglądały bardzo efektownie (zwłaszcza róż który miał taki specyficzny poblask). Najlepszą stroną tych lakierów jest konsystencja - nakładają się równo i bez smug. Jeśli chodzi o francuski manicure to są idealne. Trwałosc przecietna choć przecież są od tego utwardzacze..
Malowałam nimi bez stresu że coś nie wyjdzie, i znowu trzeba będzie zmyć. Po prostu - szybko i bez większych kłopotów.

bardzo dobre

Dla mnie super, wydajne, nie tworzą smug, dobrze się nakładają, szybko schną, pokrywają paznokcie ładnymi przejrzystymi barwami, są naprawdę trwałe. Producent obiecuje 5 dni lakieru na paznokciach, u mnie wytrzymuje 3-4 dni. Poza tym wzmacniają paznokcie. Jestem na tak i polecam :)

dobry zakup

Mam 2 kolorki, soft rose (uwielbiam go) i passion fruit. Kazdego nakladam po 2 warstwy, daje to wyraźniejszy kolorek. Po drugim użyciu zdalam sobie sprawe ze paznokcie po nalozeniu tego lakierku stały sie...twardsze! Pozniej przypomnialam sobie, ze lakier mial wzmacniac. No tak, ale nie myslalam ze po drugim użyciu! Mam łamliwe, słabe paznokcie, postanowilam wreszcie cos z tym zrobic i ten lakier jest do tego idealny. Gdy zmywam lakier, nakladam olejek tez z tej samej firmy, czekam ok 20 min i znowu maluje lakierem. Wydalam juz inne lakiery, zostawilam sobie tylko te :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

4.11- obnizam o 2 gwiazdki!! Lakieru zostalo jeszcze troche ponad polowe a on nie nadaje sie do uzytku! Zgęstnial koszmarnie! Poradzono mi wsadzic go do wrzatku. Pomoglo, ale na chwile. Pozniej znowu lakier wrocil do poprzedniej "gęstej" formy:/ Zostawiam 2 tylko dlatego, ze kolory bardzo mi sie podobaja no i za to, ze na początku wszystko bylo ok:(

no no no

usmialam sie strasznie jak go dostalam. zamówilam kolor illusion bo na zdjeciu w katalogu wygladal jak mój wymarzony zwykly bezyk. a tu niespodzianka- lakier jest odblaskowy na kolor ultramaryny :D szkoda ze nigdzie o tym nie wspomnieli. wiec od razu spisalam go na straty- nie lubie wygladac jak na wiejskiej dyskotece. bardzo pozytywnie sie jednak zdziwilam bo jak sobie zrobilam manicure to efekt byl naprawde delikatny, i nawet mojemu TZ sie podobalo (!!!)
Do tego lakier nie odpryskuje, wytrzymuje okolo tygodnia u mnie. polubilam go i poluje na nastepne kolorki-niespodzianki;) Nie sciera sie z koncówek. Bardzo odpowiada mi nowe opakowanie z szerszym pedzelkiem i objetosc- na pewno zuzyje zanim mi sie znudzi (co niestety ma miejsce w przypadku inglotów-gigantów:/). podsumowujac- jestem pozytywnie zaskoczona propozycja Oriflame i z niecierpliwoscia czekam na nastepna promocje:)
ilość zużytych opakowań: na oko 2ml z 7

EDIT: i kolejna niespodziewanka :D kolorek MELON opalizuje na zielono. Kupiłam także MANGO ale już wiedziałam, że będzie miał złote drobinki. Zdania o własciwościach nie zmieniłam. Nie gęstnieją, trwałość świetna i nawet dodam gwiazdkę, bo dzięki tym lakierkom mój frencz nie jest nudny :)

fajny:)

Kupiłam go w promocji i mam kolor melon sorbet,ładnie rozswietla paznokcie na 2 kolory rozowy i seledynowy..Ładnie to sie ze soba komponuje w szczegolnosci gdzy sie ma ubranie do koloru.Nie odpryskuje szybko i nie robi smug,nie wiem skad tyle negatywnych opini,polecam

Nie lubię go

Nie lubię tego lakieru: trudno się rozprowadza, robią się smugi. Moim zdaniem jest za gęsty i ma mało praktyczny pędzelek. Trwałość to 3-4 dni

Oki.

Tak jak niektóre poprzedniczki z tego wątku polecały, kupiłam kolor Ivory i powiem że mi się podoba. Lakier schodzi po około 4 - 5 dniach.
Acha zmienili teraz opakowanie.
Używam tego kosmetyku od/ miesiąca
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego