Reine Pflanzenölseife Lavendel (Mydło z olejkami roślinnymi o zapachu lawendy)

Reine Pflanzenölseife Lavendel (Mydło z olejkami roślinnymi o zapachu lawendy)

Mydło z olejkami roślinnymi Alterra o wspaniale świeżym zapachu lawendy produkowane jest z wartościowych, czystych olejków roślinnych. Łagodnie myje skórę i pomaga jednocześnie zachować odpowiednie jej nawilżenie. Subtelny zapach rozpieści Twoje zmysły.

achy i ochy

Zalety:
+ ładne opakowanie i przystępna cena w promocji
+ duża, fioletowa kostka
+ naprawdę fioletowa
+ bardzo intensywny zapach lawendy
+ zapach jest długotrwały i cudnie pachnie w łazience
+ nie wysusza dłoni (nawet przy częstym myciu)
+ nie podrażnia
+ nie rozmydla się w mydelniczce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445311].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubione z Alterry..

Spośród różnych wersji zapachowych, to najbardziej przypadło mi do gustu.
Plusy :
- piękny zapach,
- dobrze się pieni,
- nie wysusza,
- ma piękny fioletowy kolor, który idealnie pasuje do wystroju mojej łazienki :),
Bardzo przyjemne mydełko w dobrej cenie!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382656].usefull || 0 }}% pomocna.

Lawenda mola książkowego.

Dosyć fajne mydło , które Locitan albo inny Bodyszop sprzedałby za 20 zł.

Plusy:
+ dobry, wegański skład
+ kostka nie topi się, cały czas zachowuje ten sam kształt
+ cena
+ wydajność

Neutralne:
- liczyłam na bardziej kremową lawendę, ta jest dosyć ostra i intensywna
- słabo się pieni
- dobrze myje, ale lekko wysusza skórę

Minusy:
- nieporęczna kostka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333031].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Jedno z najlepszych drogeryjnych

Moja pielęgnacja twarzy jak i demakijaż składają się ZAZWYCZAJ z tego mydła + maści. Koniec, kropka.
Mydło ma niezły skład jak na tę cenę a ja wyrobem mydeł własnoręcznie się nie zajmuję (niestety) żeby zrobić to jeszcze lepiej. Pięknie odwzorowany zapach lawendy, słodki kolor (ładnie wygląda w łazience:)) dobrze MYJE, nie zostawia klejącej warstwy na twarzy, czasem używam też do włosów. Często bywa w promocjach. Dla jest to mydło luksusowe, niezmiennie lubię je stosować - chyba nigdy mi się nie znudzi.
Spełnia swoje zadanie, NIE SZKODZI a przy tym ile bonusów:) Zawsze mam zapas w szafie, co czuję na ubraniach.
Raz na jakiś czas kupuję pomarańczowe i z granatem. Jednak lawendowe jest moim mydłem:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255506].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Kolejne przyjemne mydełko z Alterry. Dobrze się pieni i oczyszcza, jest łagodne i ma delikatny skład,a do tego cena jest przystępna. Podoba mi się też wygląd mydełka. Jedyne co mnie troszkę drażni to zapach, który nie do końca przypadł mi do gustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157286].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobre

Jest to chyba moja 6ta wersja mydełka z Alterry i jestem zadowolona mimo, że lawendy nie lubię.

* Mydełko zapakowane w ładny kartonik.

*Przystępna cena.

*Mała kostka, dobrze leży w dłoni.

*Nie roztapia się w mydelniczce.

*Pachnie rzeczywiście lawendą, nie jakoś tak sztucznie i nie czuć mocno mydlanego zapachu. Ja lawendy nie lubię, ale kupiłam je z ciekawości jak się sprawdzi.

*Bardzo dobrze się pieni.

*Nie ściąga skóry jak zwykłe mydła. Nie wysusza.
Można nim myć nawet buzię.

*Dobrze oczyszcza. Nawet do mycia pędzli się sprawdza.

Pod względem działania super. Jeśli ktoś lubi lawendę, to będzie jeszcze bardziej zadowolony, bo nie jest to sztuczna lawenda, tylko taka prawdziwa.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053861].usefull || 0 }}% pomocna.

cudna lawenda

Mydlo kupilam jesienia, kiedy mialam napad na lawende. Mydlo w plynie stalo sobie na zlewie do mycia rak, ale do mycia calego ciala pod prysznicem i w kapieli lubie mydla w kostce( zreszta do rak tez, ale moi mezczyzni wola plynne). Do uzywania klasycznych mydel wrocilam pare lat temu, jak moja skora zaczela buntowac sie na kolorowe , pachnace zele pod prysznic. Ale uzywam recznie robionych mydel, ktore tez swoja cene maja. Alterra ciekawila mnie mnie od dawna. Nie kazde tanie mydlo musi byc zle. Powstrzymywaly mnie od wyprobowania niektore skladniki w mydlach Alterra, ktore nie powinny sie tam znajdowac. PO co w mydle tetrasodium czy jak sie to ten skladnik nazywa( mozliwe ze dokonalam literowki) , ale ciekawosc nie dawala mi spokoju. Uzywalam pare razy zwyklych szarych mydel, gdzie miedzy innymi i ten skladnik sie znajdowal i krzywda mi sie nie stala. Mydlo bylo delikatne dla mojej skory, wiec pomyslalam przymkne oko. Gdyby co, cenia jest smiesznie niska ( moje naturalne mydla kosztuje od 4€ w gore), wiec nie szkoda by bylo wywalic go do kosza, gdyby jednak podraznilo. Wykonczylam jedno recznie robione lawendowe mydlo i wzielam sie za lawendowa kostke Alterry. Mydlo bardzo ok. Uzywalo mi sie go dobrze. Moze nie jest az tak super przetluszczone, jak moje inne mydla, ale patrzac na to ile kosztuje, i ze do kupienia w drogerii za rogiem, to nie jest zle. Gwiazdke mniej daje, ze wyzej wspomniany skladnik, ktory w mydle w kostce nie jest potrzebny.
Jesli, kiedys z finansowych wzgledow, nie moglabym sobie pozwolic na zamawianie moich mydel, to Alterra jest dla mnie ,tanim zamiennikiem.

Używam tego produktu od: jesienia 2014 r.
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983843].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uwielbiam wszystkie mydła, jakie do tej pory używałam z alteryy.

+ piękny zapach, który odpręża
+ doskonały naturalny skład
+ śliczny kolorek mydełka
+ nie wysusza i nie podrażnia skóry
+ cena zarówno w promocji, jak i bez
+ wydajne
+ dostępność w każdym rossmannie

- jedyny drobny minus, który w sumie nie jest, aż takim minusem to fakt, że mydło mogłoby bardziej myć, ale generalnie nie przeszkadza mi to, aż tak:))

Nic tylko brać:)) Ideał wśród mydeł:))

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie wielu różnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942552].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest złe, ale zdecydowanie bardziej wolę inne warianty zapachowe

Mydło kupiłam.. bo lubię mydła Alterry i zmieniam warianty zapachowe. Póki co najlepsze okazało się różane, a lawendę wybrałam, bo uwielbiam zapachj lawendy. No cóż, ten zapach nie jest tak intensywny i mocny, jaki sobie wyobrażałam, co z resztą widać po składzie... zapachy imitujące zapach cytrusów.

Zapach niestety udaje tylko lawendę, mój nos takich podróbek nie toleruje i niestety używanie tego mydła zamaist być przyjemnością węchową, było w pewnym stopniu męczarnią. Nie tylko dla mnie, ale i dla reszty domostwa. Każdy stwierdził, że zwyczajnie śmierdzi proszkiem i płynem do płukania tkanin. Na szczęście zapach szybko się ulatnia. Nie jest to subtelny zapach, na pewno zmysłów nie rozpieści...

Mydło dobrze myje. Pieni się delikatnie, nie tworzy obfitej piany. Nietsety wysusza najbardziej ze wszystkich dotychczas stosowanych przeze mnie mydeł Alterry. Nie uczuliło mnie.

Kostka jest prostokątna, mnie ten kształt wyjątkowo irytuje, ponieważ wypada mi z rąk i często się wyślizguje. Plusem jest to, że zachowuje swój kształt do końca, nie rozpływa się pod wpływem wilgoci.

Mudło jest wydajne i tanie. Dostajemy je w kartoniku. Szata graficzna skromna i przyjemna dla oka. Dostępne w każdym Rossmannie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931902].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysusza skórę na wiór.

Zalety :
- Cena - groszowa sprawa.
- Dostępność - w każdym Rossmanie w ilościach (powiedziałabym) hurtowych.
- Dobrze się pieni.
- Wydajne.
- Nie rozpada się.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.

Wady :
- Zapach - nie jest to typowa lawenda - lekko przytępiona, proszkowa.
- Niesamowicie wysusza skórę. Po regularnym stosowaniu miałam problem żeby wyprowadzić moją skórę do stanu wyjściowego.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889010].usefull || 0 }}% pomocna.