Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Embryolisse Laboratoires, Lait - Creme Concentre [24 - Hour Miracle Cream) (Krem odżywczo - nawilżający)

Cena już od 45,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem odżywczo - nawilżający do twarzy, do wszystkich typów cery. Krem stworzony prze lekarzy - dermatologów. Bardzo bogaty w składniki odżywcze. Producent obiecuje 24 - godzinne nawilżenie.

dobre nawilżanie i tyle

Krem z serii tradycyjnych nawilżaczy coś w stylu Nivea. Idealny dla suchej cery.
Nadaje się na dzień i na noc. Można go używać pod makijaż, o ile odczekamy jakieś 10 min do wchłonięcia. Jest bardzo wydajny. Duża tuba starcza na 4 miesiące przy rozsądnym użytkowaniu.
Zapach średni, mało drażniący.
Może wysypywać, zawiera czynniki komedogenne.
Można potraktować go jako krem do całego ciała albo balsam.
Cera mieszana może się po nim świecić, więc polecam krem posiadaczkom skóry suchej lub normalnej bez tendencji do wyprysków po parafinie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383016].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry nawilżacz

Używam tego kremu od kilku tygodni, tylko na noc, czasami kładę grubszą warstwę i wtedy traktuję go jak maseczkę. Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji i nie zawiodłam się. Krem ma bardzo dobrą konsystencję mleczko-kremową która idealnie się wchłania pozostawiając na skórze satynowy film. Krem bardzo dobrze nawilża, natłuszcza i pielęgnuje skórę. Ponieważ zaczął się okres grzewczy, dla mnie jest to idealny czas na testowanie kosmetyków, nawet te, które były świetne wiosną i latem, obecnie nie sprawdzają się zupełnie - nie nawilżają, nie natłuszczają, pojawiają się po nich suche skórki. Do tego kremu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, chociaż przyznam, że jeszcze nie zdarzyło mi się testować go jako bazy pod makijaż, tutaj mam swojego ulubieńca i na razie nie mam potrzeby zmian. Jedynym minusem jest dostępność - jak do tej pory nie widziałam go nigdzie stacjonarnie i pozostaje wyłącznie sprzedaż internetowa. Cena kremu do jego jakości również bardzo zachęca - za 75 ml zapłaciłam z przesyłką ok. 80 zł, więc bardzo przyzwoicie. Na pewno będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343771].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Krem kupilam pod wplywem recenzji w internecie. Dodatkowo byl w dosc sporej promocji co mnie zachecilo. W internecie na jego temat wznoszone sa peany natomiast rzeczywistosc bardzo rozczarowala.. Poczatki pozytywne , nawet bardzo - dobrze nawilzal i co najwazniejsze - rewelacyjna baza pod makijaz. Niestety, po ok tygodniu uzywania twarz zostala usiana zaskornikami i to w miejscach gdzie nigdy nawet jedna krostka mi nie wyskoczyla!! Bylam w szoku bo nigdy zaden kosmetyk tak na mnie nie zadzialal.. Okazalo sie ze na drugim miejscu w skladzie jest parafina, krem zapchal mnie niemilosiernie, przez przeszlo tydzien kiedy wszystko schodzilo z twarzy nie moglam na siebie patrzec. Nie polecam, oj nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235943].usefull || 0 }}% pomocna.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

przyjemny

krem jest całkiem spoko, idealny na wieczorne wyjścia pod jakiś bardziej konkretny podkład, na dzień brak w nim filtra i to dla mnie minus, ogólnie krem oceniam pozytywnie i myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023265].usefull || 0 }}% pomocna.

WIELKIE rozczarowanie

Bardzo liczylam na produkt, w Paryzu gdzie mieszkam jest on traktowany jak swiety Graal pielegnacji. Skuszona kupilam-na marginesie, we Francji to bardzo niedrogi kosmetyk, ok. 8euro. Po pierwszej aplikacji zachwyt bo pieknie pachnie, ma swietna konstystencje mleczko-kremu, jest lekki, nalozony pod makijaz nawilzyl bardzo dobrze na caly dzien. I pewnie nawilzalby nadal gdyby nie to ze BARDZO ZAPCHAL, moja zupelnie niesklonna do wypryskow cere. Na domiar zlego wypryskami typu drobna podskorna kaszka ktorej musialam pozbywac sie tygodniami. Wielka szkoda. Wiem jaki jest winowajca- PARAFINA na drugim miejscu w skladzie. Mysle ze to bardzo slaba opcja jak na dobry kultowy niekadmogenny kosmetyk. COz, moja wina, nie przeczytalam skladu przed zakupem. Przestrzegam, tylko dla skor ktore toleruja spore stezenie parafiny. Teraz jest moi kremem do rak.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: mniej niz polowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985842].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysyp, zapychacz

Na spotkaniu dostałam próbkę tego, jakże wychwalanego, kremu. Podjarana, postanowiłam go sobie wypróbować.

Mam skórę twarzy mieszaną, ze skierowaniem ku tłustej, wrażliwą, ze skłonnością do wyprysków.

Po pierwszym nałożeniu - masakra na twarzy, wypryski, gule, krostki. Myślałam, że to może przypadek, może się oczyści skóra i już później będzie lepiej - ale nie, co raz to coraz gorzej. Co użycie to wypryski, gule, krosty. Po odstawieniu tego kremu - jak ręką odjął, po kilku dniach zniknęło sobie naturalnie wszystko.

Dla mnie - przereklamowany, KIT!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955132].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysypywacz

W aptece internetowej wykupili opakowania mini więc skusiłam się na dużą pojemność. Potrzebowałam uniwersalnego nawilżacza. Skórę mam dojrzałą, na polikach mocno przesuszoną, nawykłą do parafiny. Skłonność do wyprysków niemal zerowa. Nigdy nie miałam trądziku. Statystycznie mam jedną krostkę w miesiącu.
A tu mega rozczarowanie. Smarowanie rano, +4 krosty wieczorem. I tak przy każdym podejściu. Było ich kilka i więcej nie będzie. Nie wiedziałam co to zapychanie, to się dowiedziałam. Na brodzie gule, a polikach płaskie czerwone krostki.
Urocze opakowanie, miła konsystencja i mam najdroższy krem do rąk jakiego użwałam. Bo twarzy juz katować nie zamierzam.

Używam tego produktu od: 3msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947464].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny nawilżacz!

Kupiłam 30-tkę za 40-kilka zł na próbę - trochę się bałam, że wywalę 70zł/75ml i będzie skucha - wystraszyłam się opowieści o zapychającej parafinie. Producenci chyba jednak wiedzą, co robią, bo żadnego zapchania, podrażnienia ani uczulenia nie zaobserwowałam.

Kremik jest milutki w użyciu - jest bielutki i ma lekką konstystencję mleczka, które przyjemnie rozsmarowuje się na twarzy. Rzeczywiście wystarczy go niewiele. Buzia po nim odwdzięcza się gładkością i miękkością.

Dodatkowo wchłania się całkiem nieźle, dość szybko, może nie do matu, ale nie zostawia śliskiej warstwy, czego się obawiałam czytając, że nadaje się też do suchej skóry. Przy mojej mieszanej fajnie się sprawdził - nawilżył, odżywił, a nie przetłuścił. Równie dobrze współpracował z makijażem, nawet w ciepłe dni. Na upały wydawał mi się jednak trochę za ciężki, czułam go na skórze.

Poza tym jednak krem jest bardzo uniwersalny, jeśli potrzebowałam bagaż ograniczyć do minimum, to zabierałam tylko ten krem - wystarczył za krem na noc, na dzień i pod oczy, czy do rąk - o ile nie było mi go szkoda na dłonie :)

Metalowa tubeczka wygląda estetycznie, choć ciężko wydobyć końcówkę - wiadomo, przecinanie metalu kiepsko idzie...

Myślę, że warto go mieć w torebce - to taka dużo lepsza wersja uniwersalnej Nivei Soft- skuszę się jeszcze na większą tubkę, choć trochę drogo wychodzi. Ale jak się chce mieć francuskie hiciory, to cóż :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936339].usefull || 0 }}% pomocna.

Geniusz

Krem ten długo za mną chodził. Widziałam go u kilku wizażystek i zawsze chciałam go kupić. Wreszcie postanowiłam wypróbować. Kupiłam 30 ml opakowanie na początek na próbę. Kremu używam już ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Oto plusy:
+dobrze nawilża i odżywia skórę
+nie mam żadnych suchych skórek odkąd go używam
+ mimo iż w składzie jest parafina, krem mnie nie zapycha, czym byłam zaskoczona, bo każdy krem z parafiną mnie zapycha
+krem ma przyjemną konsystencję
+ ładny zapach
+ wydajność: wystarczy odrobina aby odpowiednio nawilżyć całą buzię
+ metalowa tubka- uwielbiam takie, niestety już niewiele marek je ma
+cera bardzo mi się poprawiła odkąd go używam, wyskakuje mniej niespodzianek
+ można go stosować bezpośrednio pod makijaż (ja używałam pod podkład Ready SPF 20 Bare Minerals) , twarz przez cały dzień wygląda świetnie
+stosowany pod filtry jest na tyle lekki, że nie obciąża skóry
+ dodatkowo podoba mi się, że w optymalny sposób nawilża policzki nie tłuszcząc przy tym strefy T, co robią niektóre nawilżacze.

Podsumowując polecam ogromnie ten krem. Dawno nie miałam tak dobrego nawilżacza. Cena jest adekwatna do jakości tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841372].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have!

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami brytyjskich blogerek.

Zacznę od minusów, chociaż nie ma ich za wiele.

Dostępność, nie spotkałam się z kremem stacjonarnie.

Nie lubię opakowania. Jest nieporęczne, pod koniec użytkowania trzeba je rozciąć, bo w środku jest jeszcze sporo produktu, którego nie da się wycisnąć.

Plusy:

Nadaje się dla każdego. Dla cer suchych i tłustych. Podkrada mi go mój ukochany :) Można stosować w pielęgnacji dzieci i niemowląt.

Wielozadaniowy. Świetnie nadaje się pod makijaż, chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo lubię używać go jako maseczki, wystarczy nałożyć grubszą warstwę.

Przyjemnie pachnie.

Koi skórę, świetnie nawilża i szybko się wchłania. Kocham to uczucie na buzi po nałożeniu. Skórę mam raczej suchą i wrażliwą i krem mnie nie podrażnił.

Cena. 70 zł za 75 ml w dozie - jest ok.

Wydajny, ale uwielbiam go "nadużywać". Moja skóra wręcz go "pije".

Nie zauważyłam żeby skracał trwałość makijażu. Dobrze współpracuje z każdym posiadanym przeze mnie podkładem.

Jednym słowem - MUST HAVE. Czuję panikę na myśl, że mieliby go kiedykolwiek przestać sprzedawać!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835581].usefull || 0 }}% pomocna.