Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Płatki do peelingu

Płatki do peelingu

Pojemność 35 szt

Płatki do peelingu z wierzchnią warstwą do peelingu.
Stosować 1 - 2 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę z kosmetykiem oczyszczającym lub wodą. Omijać okolice oczu i ust.
Nie stosować w przypadku podrażnień skóry lub opryszczki.

do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo fajny dziwak

Zalety:
+są duże i grube, na jednej stronie maja warstwę do peelingu
+ jest ich całkiem sporo w opakowaniu
+ kupiłam je w promocyjnej cenie
+ drobinki są drobne, więc przyjemnie można pomasować skórę
+ mogą zastąpić tradycyjny peeling drobnoziarnisty

Działanie jest dosyć delikatne, co dla mnie również jest plusem, bo nie lubię mocnych zdzieraków.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466922].usefull || 0 }}% pomocna.

Super wygładza !

Bardzo fajny produkt. Podchodziłam do nich trochę sceptycznie ale okazały się strzałem w dziesiątkę! Bardzo fajnie wygładzają, ścierają przesuszone skórki (szczególnie te z okolic nosa spowodowane pocieraniem chusteczki podczas kataru).
Przemiłe zaskoczenie! :)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058791].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapomniałam juz o jakichkolwiek peelingach.

Szukałam tych płatków jakiś czas, nie wiem czy przez chwile były wycofane. I nareszcie znalazłam. Kosztowały mniej niż 7zl . W opakowaniu znajdziemy 35 całkiem sporych wacików w maleńkie niebieskie perełki. Na pierwszy "dotyk" są miłe ale ścierają bardzo mocno i trzeba uważać na okolice oczu żeby nie zrobić sobie kuku. Zwykle używam go z płynem micelarny przeciw przesuszeniu z mixa. Dzięki nim nie myślę juz o kupnie peelingu do twarzy. :) polecam gorąco.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020027].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - velvet nails

Wspaniala sprawa

Płatki dostałam od siostry w prezencie, obie mamy podobne problemy skórne a mianowicie często złuszczająca się suchą skórę, przy czym u niej płatki z peelingiem poradziły sobie wspaniale to i ja spróbowąłam i efet idealnej skóry już po kilku użyciach, płatki nasączam płynem micelarnym i co wieczór wykonuję nimi demakijażtwarzy, nastepnie dobrej jakości krem nawilżajacy i mam skóre jak pupcia niemowlaka, gładką bez podrażnień i powoli tez znikaja przebarwienia. łatki w sposób delikatny peelinguja skóre, nie powodują zadrapań i innych takowych niedogodnień. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 35 płatków

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997249].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie Wy, nigdy bym ich nie kupiła.

Poranna kawa=buszowanie na Wizażu.

Płatki do peelingu?
Co to, gdzie to, że co?

Ciekawość spowodowana tak dobrymi opiniami, a i cena przystępna spowodowały, że wracając z pracy zajrzałam do Rossmana.

Kupiłam za 5 pln :)
W "tubie" jest 35 płatków.

I co?
*duże płatki, mi wystarcza jedna sztuka do peelingu
*jedna strona z odrobinkami ścierającymi, druga gładka
*zwykłe mleczko do zmywania twarzy zamienia się w peelingującą maż.
*w połączeniu z Ziają peelingiem bardzo mocnym są tornadem penetrującym moją twarz, szukającym i niszczącym zaskórniki...
* efekt użycia to gładka, nieskazitelna, przyjemna w dotyku skóra, osiągnięta w kilka minut bez najmniejszego wysiłku :)
*meega wydajne:te 35 płatków starczy mi na kuupe czasu.

Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939883].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialne!

Są wspaniałe! Idealne w podróży, mocno ścierają, najwygodniejsze w użyciu spośród wszystkich peelingów. Druga strona gładka - idealna do przemycia twarzy.Obecnie w promocji za 5 zł. Jak wycofają to będę ryczała ;) Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930114].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!!!

Kupiłam po pozytywnych opiniach na You Tube.... i nie żałuje :) Można całkowicie odstawić peelingi w formie kosmetyku. Używam je 2 razy w tygodniu , nasączając płynem micelarnym.
Doskonale oczyszczają cała twarz.
Są duże i dzięki temu poręczne i nie rozwarstwiają się.
W promocji można kupić je za nie całe 5 zł.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901290].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry peeling

Zawsze miałam problem z peelingami, ich drobinki ciężko było mi zmyć z twarzy. Tu drobinki się wtopione w płatek więc nie zostają na twarzy prawie w ogóle. Dobrze oczyszczają skórę, jest świeża. Nie podrażniają zbyt mocno nawet mojej wrażliwej cery naczynkowej. Mają dobry rozmiar, są całkiem duże. Działają dobrze z wodą, z żelem do mycia twarzy są delikatniejsze. Można je przekroić na pół, wtedy są bardziej wydajne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[755931].usefull || 0 }}% pomocna.

Superowe

Zazwyczaj nie daję na KWC maksymalnej liczby gwiazdek, kosmetyk musi mnie naprawdę zachwycić. Ale te płatki naprawdę zasługują na taką ocenę :)

Trafiłam na nie przypadkiem, przeglądając pewnego bloga i postanowiłam wypróbować. Wydawało mi się, że będą to delikatne płatki do codziennego używania, ale to nieprawda - drobinki peelingujące są całkiem mocne i bardzo skutecznie zastępują normalny peeling :) Trochę je zwilżam, nakładam żel do twarzy i szoruję się dwa razy w tygodniu. Bardzo wygodne jest to, że drobinki nie wędrują mi wszędzie i nie mam problemu ze zmywaniem ich, co ma miejsce przy normalnych peelingach. Jedno opakowanie starczy mi na bardzo długo, bo jest tam 35 sztuk i jak już pisałam, używam ich dwa razy w tygodniu.

Z czystym sercem polecam, zdecydowanie warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658563].usefull || 0 }}% pomocna.

pomysłowa sprawa

Fajna alternatywa dla pilingu. Zwilżam twarz, nalewam troszkę kosmetyku do mycia twarzy na wacik od tej strony, gdzie są drobinki i masuję skórę. Takie dwa w jednym - myję buzię i jednocześnie pilinguję. Pomysłowa alternatywa kiedy nie chce mi się robić "zwykłego" pilingu.
Waciki są duże, wygodne, nie wypadają z ręki, nie rolują się. A przede wszystkim świetnie czyszczą skórę twarzy. Twarz jest miękka, porządnie oczyszcona z martwego naskórka.
Oczywiście nie polecam wrażliwcom.Drobinki są "konkretne". Ja nim nie jestem. Dla mojej tłustej skóry te płatki są świetnie w zastępstwie pilingów.
POLECAM!!!!!!
Używam tego produktu od: kilka tygodni co jakiś czas

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[597158].usefull || 0 }}% pomocna.