Lilibe, Płatki do peelingu

Lilibe, Płatki do peelingu

Płatki do peelingu z wierzchnią warstwą do peelingu.
Stosować 1 - 2 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę z kosmetykiem oczyszczającym lub wodą. Omijać okolice oczu i ust.
Nie stosować w przypadku podrażnień skóry lub opryszczki.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

bardzo fajny dziwak

Zalety:
+są duże i grube, na jednej stronie maja warstwę do peelingu
+ jest ich całkiem sporo w opakowaniu
+ kupiłam je w promocyjnej cenie
+ drobinki są drobne, więc przyjemnie można pomasować skórę
+ mogą zastąpić tradycyjny peeling drobnoziarnisty

Działanie jest dosyć delikatne, co dla mnie również jest plusem, bo nie lubię mocnych zdzieraków.

Super wygładza !

Bardzo fajny produkt. Podchodziłam do nich trochę sceptycznie ale okazały się strzałem w dziesiątkę! Bardzo fajnie wygładzają, ścierają przesuszone skórki (szczególnie te z okolic nosa spowodowane pocieraniem chusteczki podczas kataru).
Przemiłe zaskoczenie! :)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zapomniałam juz o jakichkolwiek peelingach.

Szukałam tych płatków jakiś czas, nie wiem czy przez chwile były wycofane. I nareszcie znalazłam. Kosztowały mniej niż 7zl . W opakowaniu znajdziemy 35 całkiem sporych wacików w maleńkie niebieskie perełki. Na pierwszy "dotyk" są miłe ale ścierają bardzo mocno i trzeba uważać na okolice oczu żeby nie zrobić sobie kuku. Zwykle używam go z płynem micelarny przeciw przesuszeniu z mixa. Dzięki nim nie myślę juz o kupnie peelingu do twarzy. :) polecam gorąco.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Wspaniala sprawa

Płatki dostałam od siostry w prezencie, obie mamy podobne problemy skórne a mianowicie często złuszczająca się suchą skórę, przy czym u niej płatki z peelingiem poradziły sobie wspaniale to i ja spróbowąłam i efet idealnej skóry już po kilku użyciach, płatki nasączam płynem micelarnym i co wieczór wykonuję nimi demakijażtwarzy, nastepnie dobrej jakości krem nawilżajacy i mam skóre jak pupcia niemowlaka, gładką bez podrażnień i powoli tez znikaja przebarwienia. łatki w sposób delikatny peelinguja skóre, nie powodują zadrapań i innych takowych niedogodnień. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 35 płatków

Gdyby nie Wy, nigdy bym ich nie kupiła.

Poranna kawa=buszowanie na Wizażu.

Płatki do peelingu?
Co to, gdzie to, że co?

Ciekawość spowodowana tak dobrymi opiniami, a i cena przystępna spowodowały, że wracając z pracy zajrzałam do Rossmana.

Kupiłam za 5 pln :)
W "tubie" jest 35 płatków.

I co?
*duże płatki, mi wystarcza jedna sztuka do peelingu
*jedna strona z odrobinkami ścierającymi, druga gładka
*zwykłe mleczko do zmywania twarzy zamienia się w peelingującą maż.
*w połączeniu z Ziają peelingiem bardzo mocnym są tornadem penetrującym moją twarz, szukającym i niszczącym zaskórniki...
* efekt użycia to gładka, nieskazitelna, przyjemna w dotyku skóra, osiągnięta w kilka minut bez najmniejszego wysiłku :)
*meega wydajne:te 35 płatków starczy mi na kuupe czasu.

Polecam.

Genialne!

Są wspaniałe! Idealne w podróży, mocno ścierają, najwygodniejsze w użyciu spośród wszystkich peelingów. Druga strona gładka - idealna do przemycia twarzy.Obecnie w promocji za 5 zł. Jak wycofają to będę ryczała ;) Polecam

Rewelacja!!!

Kupiłam po pozytywnych opiniach na You Tube.... i nie żałuje :) Można całkowicie odstawić peelingi w formie kosmetyku. Używam je 2 razy w tygodniu , nasączając płynem micelarnym.
Doskonale oczyszczają cała twarz.
Są duże i dzięki temu poręczne i nie rozwarstwiają się.
W promocji można kupić je za nie całe 5 zł.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

dobry peeling

Zawsze miałam problem z peelingami, ich drobinki ciężko było mi zmyć z twarzy. Tu drobinki się wtopione w płatek więc nie zostają na twarzy prawie w ogóle. Dobrze oczyszczają skórę, jest świeża. Nie podrażniają zbyt mocno nawet mojej wrażliwej cery naczynkowej. Mają dobry rozmiar, są całkiem duże. Działają dobrze z wodą, z żelem do mycia twarzy są delikatniejsze. Można je przekroić na pół, wtedy są bardziej wydajne.

Superowe

Zazwyczaj nie daję na KWC maksymalnej liczby gwiazdek, kosmetyk musi mnie naprawdę zachwycić. Ale te płatki naprawdę zasługują na taką ocenę :)

Trafiłam na nie przypadkiem, przeglądając pewnego bloga i postanowiłam wypróbować. Wydawało mi się, że będą to delikatne płatki do codziennego używania, ale to nieprawda - drobinki peelingujące są całkiem mocne i bardzo skutecznie zastępują normalny peeling :) Trochę je zwilżam, nakładam żel do twarzy i szoruję się dwa razy w tygodniu. Bardzo wygodne jest to, że drobinki nie wędrują mi wszędzie i nie mam problemu ze zmywaniem ich, co ma miejsce przy normalnych peelingach. Jedno opakowanie starczy mi na bardzo długo, bo jest tam 35 sztuk i jak już pisałam, używam ich dwa razy w tygodniu.

Z czystym sercem polecam, zdecydowanie warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pomysłowa sprawa

Fajna alternatywa dla pilingu. Zwilżam twarz, nalewam troszkę kosmetyku do mycia twarzy na wacik od tej strony, gdzie są drobinki i masuję skórę. Takie dwa w jednym - myję buzię i jednocześnie pilinguję. Pomysłowa alternatywa kiedy nie chce mi się robić "zwykłego" pilingu.
Waciki są duże, wygodne, nie wypadają z ręki, nie rolują się. A przede wszystkim świetnie czyszczą skórę twarzy. Twarz jest miękka, porządnie oczyszcona z martwego naskórka.
Oczywiście nie polecam wrażliwcom.Drobinki są "konkretne". Ja nim nie jestem. Dla mojej tłustej skóry te płatki są świetnie w zastępstwie pilingów.
POLECAM!!!!!!
Używam tego produktu od: kilka tygodni co jakiś czas

ŚWIETNE ! :)

Mam skórę błyszczącą w strefie T, świetnie się sprawdzają .
Plusy :
- dobrze oczyszczają zanieczyszczone pory ! :) większość wągrów oczyszczona na jakiś czas , czyli oczyszczają tak jak powinny , bo żaden kosmetyk nie oczyści nam porów na zawsze .
- poręczne opakowanie
- wielkość płatków odpowiednia , są większe od normalnych i przez to wygodniejsze w użyciu
- cena !!!! bodajże 8zł za 35 płatków [ bo tyle jest w opakowaniu ] , a zważając na to , że należy je stosować 1-2 razy w tygodniu , to wydajność jest genialna ;D

Minusy :
- w zasadzie brak ;D

Podsumowując : są dobre wtedy , kiedy nie chce nam się robić maseczki , potem siedzieć z nią i nie móc położyć twarzy na poduszce , tak wiec są świetne przed snem :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

REWELACJA

Natrafiłam na te waciki przypadkowo oglądając gazetkę promocyjną z ROSSMANNA, a że mam teraz czas gdy na mojej twarzy pojawiają się niechciane wypryski to postanowiłam je spróbowac.
Płatki są rewelacyjne. Nie rozwarstwiają się, są duże i z jednej strony jest powierzchnia peelingująca, która na sucho jest niewyczuwalna, ale na mokro działa jak porządny peeling. Używam tych wacików CODZIENNIE do mycia twarzy z żelem (próbowałam z peelingiem, ale za dużo peelingu wsiąkają). Moja skóra jest po takim zabiegu ładnie wygładzona, oczyszczona i wcale nie wysuszona. Można je spokojnie przy mieszanej(tłustej) cerze (mam taką) stosowac codziennie. Używam je też do peelingu ciała (dekold, plecy) i skóra jest po nim niesamowicie gładka i wszystko z niej znika :)
Nie zauważyłam żadnych minusów tych wacików, dlatego mogę je polecic z czystym sercem wszystkim do spróbowania. Naprawdę warto. Cena jest przystępna, opakowanie wystarcza na wiele razy, a naprawdę warto :)

Polecam go tym bardziej, że produkt nie jest chyba szerzej znany, a szkoda :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: prawie 2 całe