Yves Rocher, Beauté Express - lakier do włosów

Yves Rocher, Beauté Express - lakier do włosów

Lakier na bazie miłorzębu (1%) zapewnia naturalne i jednocześnie trwałe uczesanie. Nie skleja nie pozbawia połysku, chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Cena: 22 zł / 250 ml

MOZE BYĆ

Ciagle szuakm idealnego lakieru i jeszcze nie znalzłam. ten jest całkiem niezły łatdnie utrzymuje fryzurę, nie skleja włosów i z latwościa daje się wyczesać. Mam wade dużą ilosc alkohole trzeba więc mocno odżywiać włosy.

Lakier na bazie alkoholu

Włosy mi nie powypadały, acz nie polecam z uporem inkwizytora.
Lakier jest oparty na alkoholu w czystej postaci. Czyli - preparacie najbardziej wysuszającym włosy, jaki istnieje w kosmetologii, no, może obok acetonu.
Utrwala włosy przeciętnie - jeśli nie mam na nich odżywki, dopiero potem pianki i lakieru - jest to próżna psikanina. Przyjemnie pachnie.
Pod jego wpływem kolor włosów blaknie, przy dłuższym stosowaniu w ogóle zmieniają się w matowe i łamliwe. Ja nie stosuję go ortodoksyjnie, ale na pewno podczas użycia przyjemności - z uwagi na składniki - nie odczuwam. Nie obciąża włosów, nie skleja, ale też się na nich nie trzyma.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Dla mnie dobry

Rzadko uzywam preparatów do układania włosów. Nie zależy mi na extra mocnym utrwaleniu. Stąd zakup tego lakieru. Rzeczywiście piórka nie są zlepione upiornie, nie niszczą się. Fryzura nie rozsypuje sie tuz po ułożeniu. Nie trzeba nakładac dużo tego specyfiku, by utrzymać włosy w ryzach. W promocji nawet opłacalny.