Nivea Men, Mild, Żel do golenia

Nivea Men, Mild, Żel do golenia

Żel odżywia skórę podczas golenia. Rozcierany zmienia się szybko w kremową pianę, która nałożona na mokrą twarz zmiękcza zarost i pozwala, by ostrze przesuwało się po skórze delikatnie i jednocześnie dokładnie. Pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku.

Żel zawiera składniki nawilżające, które pomagają chronić skórę przed pieczeniem i utratą wilgoci. Skutecznie poprawia kondycję skóry.

Pielęgnacja witaminowa i morskie minerały.

Nowa receptura kosmetyków do golenia NIVEA for Men zawiera minerały morskie, które chronią skórę przed utratą wilgoci, pozostawiając ją zdrową. Cenna witamina F dodatkowo wspomaga optymalną pielęgnację skóry.

Nowy ulepszony system dozowania

- łatwiejsza aplikacja

- wygodniejsze użycie

Skład: Aqua, TEA-Palmitate, Oleth-20, Isopentane, Sorbitol, Isobutane, Paraffinum liquidum, Cocamide DEA, Tocopheryl Acetate, Gossypium, Maris Limus, Ostrea, Hydroxyethylcellulose, Polyisobutene, PEG-14M, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, BHT, Parfum, CI 42090

Cena: ok. 12 zł / 200 ml

Świetny

Używałam go kiedyś do golenia nóg. Jest bardzo wydajny, delikatny, a ogolone nogi nie są podrażnione. Skóra zaś nie jest tak wysuszona jak po innych żelach. Bardzo polecam, bije na głowę inne, które miałam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam ile

Świetny

Lubię kosmetyki Nivea - ten żel to jedna z przyczyn. Nie podrażnia zdrowej skóry i daje uczucie chłodu zaraz po goleniu. Zapach ma przyjemny, jest wydajny, a dozownik nie odpada. Polecam

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

dobry

Mój chłop używa tego zgodnie z przeznaczeniem, a ja se golę nim nogi :D jest zajebisty, bo bardzo ułatwia golenie, a skóra po nim nie jest szorstka i podrażniona. Jeno zapach trza zabić jakimś babskim balsamem, ale to zaden problem :D
Używam tego produktu od: a nie wiem :D
Ilość zużytych opakowań: hmm chyba zużyłam sama 1

Manicure z chmurkami

Cudo

Cóż rzeczy do golenia używamy razem z mężem. On jest tym żelem zachwycony.Osobistycznie kazał mi go zgłosić :D Twierdzi, że dzięki temu żelowi nie wygląda jak po próbie podrzynania gardła ( z czym się zgodzę). Ja używam go do golenia nóg. Jest super. Golę się szybko i dokładnie. Skóra nie jest tak strasznie wysuszona jak po innych żelach. I nie pozostawia mocnego zapachu faceta na nogach. :D SUPER