Yves Rocher, Hamamelis, Bezalkoholowy dezodorant w kulce

Yves Rocher, Hamamelis, Bezalkoholowy dezodorant w kulce

Nie zawiera alkoholu, nie podrażnia naskórka, stanowi doskonałą ochronę dla ciała przez cały dzień.

Wtopa

Jedna z moich niewielu wtop, jeśli chodzi o Yves Rocher. Żałuję, że nie zerknęłam na rezencje na Wizażu przed kupnem kosmetyku.

Znalazłam jeden plus - dezodorant faktycznie nie podrażnia skóry. ;-)

Minusy:
- absolutne zero, jeśli chodzi o działanie antyperspiracyjne; równie dobrze mogłabym pachy spryskać wodą
- zapach: nieprzyjemny, drażniący, na szczęście ledwo wyczuwalny

Podsumowując: Nie, nie, i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1. Więcej nie będzie. :)

Okropny byl

Meczylam sie dosyc dlugo z tym dezodorantem, az odpuscilam dalsze podejscia. Po pierwsze strasznie smierdzi. Zapach jest paskudnie ziolowo-apteczny w dodatku bardzo intensywny. Po drugie i najwazniejsze w ogole nie chronil, absolutne zero. Dlugo sie wchlanial i mial lepiaca konsystencje. Jednym slowem tragedia i do nieczego nie nie nadaje.

Używam tego produktu od: kiedys ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

bardzo dobry

Zapach może nie jest jakiś rewelacyjny, bo pachnie

jakoś tak ziołowo (i tak powinien) nie powoduje

podrażnień co czasem bywa przy innych kulkowych

dezodorantach. Skuteczny.

Następny jaki sobie kupiłam to Zielona Herbata też

kulkowy Yves Rocher .... Bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:2003

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Na tak

Jestem zwolenniczką dobrych,lekkich kulkowych dezodorantów.
OPAKOWANIE-kulka jest bardzo poręczna i wygodna. Nic się z niej nie wylewało i mogłam z czystym sumieniem zakręcać zakrętkę ;P
ZAPACH- Cudowny.Bardzo,ale to bardzo delikatny i niemalże niewyczuwalny.Nie mam skłonności do podrażnień,ale jakoże kupuję dezodoranty z Yves Rocher,to spróbowałam ten.
DZIAŁANIE I EFEKT- Nigdy nie pociłam się bardzo intensywnie,więc trudno określić,czy chroni 24h/dobę. Wiem,że kiedy 6.00 rano nakładam,to o 22.00 jeszcze czuję delikatny zapach Hamamelisu. Do tego nawilża skórę :)
OCENA OGÓLNA-dobry i wydajny kosmetyk,który nigdy nie zawiedzie. Doskonały na zimę i lato.

Używam tego produktu od: LATO 2008
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego i drugie zakupione
Cena-ok.12-13 PLN

bardzo dobry, polecam

łady, delikatny zapach, taki świeży, nie podrażnia, nie ma alkoholu można stosować po depilacji, chroni przed poceniem, bardzo fajny na lato i nie tylko :) Polecam :))))

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nawet nie jednego! :)

taki sobie.

Dostałam wraz z szamponem, żelem pod prysznic i mleczkiem do ciała. Duży plus już na samym początku: za fajne, niewielkie i lekkie opakowanie, za mój ukochany zapach (szypułki kwiatów?:)), za brak alkoholu (faktycznie nigdy mnie nie podrażnił). Potem, niestety, już ma trochę minusów: rzadka konsystencja sprawia, że mocno się leje, uczucie świeżości mija po jakichś 6 - 7 godzinach.. Jedyny średni kosmetyk serii Hamamelis.

beznadzieja, ale nie podrażnia

Kupiłam, zużyłam i zapomniałam. Zapach jak cała seria Hamamelis YR leśny, ostry, tu nawet drażniący. Nie zabezpieczał przed potem praktycznie wcale. Jak już zauważyły poprzedniczki zbyt płynna konsystencja powodowała, że lubił się wylewać. Jedyne plusy - nie podrażniał nawet tuż po depilacji i nie brudził ubrań.
Na szczęście szybko się skończył :)

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

taki sobie

Dostałam ten dezodorant na urodziny razem z szamponem i płynem do kąpieli. Na początku mi się spodobał, bo miał ładne i poręczne(w sam raz do torebki) opakowanie a do tego cudowny zapach no i był bez alkoholu. Ale na tym się skończyło. Kulka jest tak mała że jedno przejechanie nie wystarczy. Strasznie się leje i nie chroni jak zapewniali producenci 24 h tylko z jakieś 5 h.

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:o,5

słaba skutecznośc :(

Dezodoranty nie są najmocniejszą strona tej firmy.
Na upały sie nie nadaje, a poza tym jest ok. Wystarczająco skuteczny na chłodniejsze dni.
Zapach bardzo mi sie podoba i plusem jest brak brudzenia ubrań.Używam tego produktu dosyć długo

mało skuteczny

Kupiłam go dlatego,że nie zawiera alkoholu.
Plusy-2:nie podrażnia i nie brudzi ubrań.
Minusy-3:działa krótko(może ze 2 h), zbyt silny zapach i bardzo płynna konsystencja(dużo się wylewa i maże).

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:męczę 1

niestety, ale nie....

Opakowanie estetyczne, cena przyjazna, zapach też mi pasuje. Nie mam zastrzeżeń co do rozprowadzania i wchłaniania. Niestety nie chroni. I to teraz, bez zbędnego wysiłku, bez przegrzania, niestety nie czułam się po kilku godzinach świeżo. A to do tej pory zdarzyło mi się chyba tylko przy 2 dezodorantach :(

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

dla mnie super

A dla mnie super - bardzo go lubię. Nie mam właściwie żadnych problemów z nadmiernym poceniem, nakładam cienką warstwę i działa. Fakt - dezodorant jest bardzo płynny i trochę za dużo wylewa się przez roll-on, ale łatwo to kontrolować i wystarczy w miarę starannie rozetrzeć. Przy cienkiej warstewce zasycha po chwili, warto moment odczekać, bo potem kosmetyk chroni skutecznie. Przynajmniej moją normalną skórę. Dodatkowo nawilża, nadaje się idealnie po depilacji (nawet bardzo inwazyjnej - woskiem), bo zupełnie nie podrażnia, za to łagodzi. Nie zauważyłam, żeby brudził ciemne ubrania. Również zapach bardzo mi odpowiada (zresztą jak w całej linii Hamamelis), u mnie z niczym się nie gryzie. Jestem zwolenniczką łagodnych dezodorantów, na mojej skórze sprawdzają się idealnie, a ten obok m.in. nivea też w kulce należy do ulubionych.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4